Żużel w TV

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
CKM1946
Zawodowiec
Posty: 1312
Wiek: 30
Rejestracja: 25 września 2018, o 11:49
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Żużel w TV

#18126 Postautor: CKM1946 » 26 czerwca 2023, o 22:04

kdsz pisze:
CKM1946 pisze:Wreszcie my mieliśmy troche szczęścia. Tak czy siak samo zwycięstwo bedąc tam smakuje bardzo dobrze i jeszcze widząc ich miny gdzie darli się do nas po 10 biegu "coście tak cicho , hej kur... coście tak cicho"

Ech ta słynna kultura osobista mieszkańców grodu ojca Rydzyka.
Patrząc na możliwy terminarz play-offów możecie ich odstrzelić już w 1/4. Termos otrzyma dzięki temu szansę wylania wiadra gówna na głowy żużlowców i sztabu szkoleniowego. Facet zdaje się bardzo to lubi. Pod względem emocjonalnym blisko mu do części lokalnych fanów.


To raczej Wy pojedziecie z nimi. My bedziemy potrzebowali w niedziele wygrać z Wrocławiem w co wątpie no i jeszcze najlepiej byłoby dorzucić jakiś punkt w Gorzowie.

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4209
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Żużel w TV

#18127 Postautor: Perez » 27 czerwca 2023, o 06:41

Ja chciałbym się spotkać z Toruniem. Pewny awans.
Ej ale Częstochowa to jedyny wyjazd gdzie mogą przegrać w zasadniczej.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3401
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Żużel w TV

#18128 Postautor: kdsz » 27 czerwca 2023, o 07:46

CKM1946 pisze:To raczej Wy pojedziecie z nimi.

Jasne, to najbardziej prawdopodobne. Natomiast istnieje scenariusz (nie taki wcale od czapy) z parami 1/4 Wrocław - Grudziądz, Częstochowa - Toruń i Lublin - Gorzów. Co musiałoby się stać?
- Włókniarz przegrywa tylko jeden mecz (u siebie z Wrocławiem albo na wyjeździe w Gorzowie lub Lublinie) - trudne ale nie niemożliwe,
- Apator wygrywa dwa mecze (z Unią i Wilkami).

Wówczas, jeśli w pozostałych meczach padną najbardziej prawdopodobne wyniki, tabela będzie wyglądała tak:
1. Sparta Wrocław
2. Włókniarz Częstochowa
3. Motor Lublin
4. Stal Gorzów
5. Apator Toruń
6. GKM Grudziądz
7. Unia Leszno
8. Wilki Krosno
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#18129 Postautor: Łoptymista » 27 czerwca 2023, o 07:50

CKM1946 pisze:
kdsz pisze:
CKM1946 pisze:Wreszcie my mieliśmy troche szczęścia. Tak czy siak samo zwycięstwo bedąc tam smakuje bardzo dobrze i jeszcze widząc ich miny gdzie darli się do nas po 10 biegu "coście tak cicho , hej kur... coście tak cicho"

Ech ta słynna kultura osobista mieszkańców grodu ojca Rydzyka.
Patrząc na możliwy terminarz play-offów możecie ich odstrzelić już w 1/4. Termos otrzyma dzięki temu szansę wylania wiadra gówna na głowy żużlowców i sztabu szkoleniowego. Facet zdaje się bardzo to lubi. Pod względem emocjonalnym blisko mu do części lokalnych fanów.


To raczej Wy pojedziecie z nimi. My bedziemy potrzebowali w niedziele wygrać z Wrocławiem w co wątpie no i jeszcze najlepiej byłoby dorzucić jakiś punkt w Gorzowie.


Wrocek już jakiś taki mniej monolityczny się wydaje. No ale u was wszystko zależy od tego czy sami się nie zaskoczycie torem. W Gorzowie źle nie pojedziecie, poza tym macie mecz u nas, gdzie, nad czym boleję, czujecie się zwykle jak w domu. Sprawa rywalizacji o jazdę z Aniołkami zdecydowanie nie jest taka klarowna.

Flagg
Trener
Posty: 6337
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Żużel w TV

#18130 Postautor: Flagg » 27 czerwca 2023, o 08:40

Myślę, że trochę demomizujemy ten Włókniarz w Lublinie. Jakby nie patrzeć, to na 4 wizyty wygrali tylko raz (plus jeden remis). Sparta ma w Lublinie jednak korzystniejszy bilans (2 wygrane + remis). Trzeba wziąć pod uwagę, że to jedyny zwycięstwo odniesione było w warunkach deszczowych, a dwa ostatnie mecze to były inauguracyjne spotkania Motoru na swoim torze. A i ten w 2021 wygralismy jednak dość pewnie, kontrolując wynik przez całe spotkanie.

Teraz oczywiscie brak Kubery + MM i Drabik w plastronach Lwów dodatkowo wzniecają niepokój, ale z drugiej strony Miśkowiak nawet w prime formy u nas specjalnie nie latał. Do tego Karczewski z Kupcem/Halkiewiczem na juniorce też nie budzą grozy. Myślę, że ten mecz wygramy. Pogromu żadnego nie będzie, wynik pewnie w okoliach czówrki z przodu u obu ekip, ale 3 pkt zostaną w Lublinie.

Natomiast Włókniarz jak najbardziej jest w stanie wygrać u siebie ze Spartą, jak i w Gorzowie, co może im dac drugie miejsce.

I niby ten Toruń lepszy jako rywal w PO, ale pamiętajmy, że to PO. Thomsen/Vaculik/Wozniak/Paluch - któryś sie pewnie na tą faze połamie :D
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3401
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Żużel w TV

#18131 Postautor: kdsz » 29 czerwca 2023, o 10:07

We wczorajszym Kolegium Żużlowym Mateusz Puka powiedział, że Rafał Trojanowski definitywnie skończył współpracę z Wiktorem Lampartem i będzie się opiekował młodzieżowcami w Lublinie.

Ponadto Puka twierdzi, że:
- Przyjemskiemu najbliżej do Gorzowa i Zielonej (bo chce jeździć po 5 wyścigów w każdym meczu);
- Thomsen rozważa ofertę z Lublina;
- Grudziądz planuje skład bez Nickiego (oczywiście o ile znajdzie godnego zastępcę);
- Vaculik już podpisał prekontrakt w Stali;
- Michelsen jest bardzo bliski pozostania w CKM;
- Zmarzlik w 2024 wciąż będzie zdobywał punkty dla Motoru.
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Haron90
Senior
Posty: 996
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: Żużel w TV

#18132 Postautor: Haron90 » 29 czerwca 2023, o 10:21

kdsz pisze:We wczorajszym Kolegium Żużlowym Mateusz Puka powiedział, że Rafał Trojanowski definitywnie skończył współpracę z Wiktorem Lampartem i będzie się opiekował młodzieżowcami w Lublinie.

Ponadto Puka twierdzi, że:
- Przyjemskiemu najbliżej do Gorzowa i Zielonej (bo chce jeździć po 5 wyścigów w każdym meczu);
- Thomsen rozważa ofertę z Lublina;
- Grudziądz planuje skład bez Nickiego (oczywiście o ile znajdzie godnego zastępcę);
- Vaculik już podpisał prekontrakt w Stali;
- Michelsen jest bardzo bliski pozostania w CKM;
- Zmarzlik w 2024 wciąż będzie zdobywał punkty dla Motoru.


W sumie wszystko to brzmi w miarę rozsądnie. No może oprócz Gorzowa i Przyjemskiego w kontekście 5 wyścigów, zwłaszcza jeśli plotki o Miśkowiaku się potwierdzą.

Flagg
Trener
Posty: 6337
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Żużel w TV

#18133 Postautor: Flagg » 29 czerwca 2023, o 11:05

kdsz pisze:We wczorajszym Kolegium Żużlowym Mateusz Puka powiedział, że Rafał Trojanowski definitywnie skończył współpracę z Wiktorem Lampartem i będzie się opiekował młodzieżowcami w Lublinie.
Pytanie, czy to dobrze, czy źle :D
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1663
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Żużel w TV

#18134 Postautor: ezbeg » 29 czerwca 2023, o 11:17

Może ich nauczy trzymać krawężnik.

go!
Trener
Posty: 3770
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Żużel w TV

#18135 Postautor: go! » 29 czerwca 2023, o 11:56

Flagg pisze:Pytanie, czy to dobrze, czy źle :D

Jak widac, na poczatek kariery dobrze, ale nie mozna sie na za dlugo przywiazywac :D

Haron90
Senior
Posty: 996
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: Żużel w TV

#18136 Postautor: Haron90 » 29 czerwca 2023, o 12:14

Myślę że to nie Trojanowski był przyczyną problemów Wiktora ;-)

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4954
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#18137 Postautor: RadeKas » 29 czerwca 2023, o 12:16

Flagg pisze:Pytanie, czy to dobrze, czy źle :D


Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze, albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że krawężnik. Krawężnik, który podawał mi pomocną dłoń gdy sobie nie radziłem na dystansie, kiedy byłem sam przed Madsenem... i co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania na środku łuku wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które... by tak rzec, które pomaga nam trzymać krawężnik. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem i dziękuję życiu! Dziękuję mu; życie to start, życie to krawężnik, życie to utrata pozycji na ostatnim łuku! Wielu ludzi pyta mnie o to samo: ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę radość z odchodzenia od krawężnika na ostatnim łuku? A ja odpowiadam, że to proste. To umiłowanie życia. To właśnie ono sprawia, ze dzisiaj na przykład jadę w Ekstralidze, a jutro kto wie? Dlaczego by nie - oddam się pracy społecznej i będę, ot choćby jeździć w Świętochłowicach.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4240
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#18138 Postautor: papi » 29 czerwca 2023, o 12:20

Maksym to Ty?

Trudno mi ocenic umiejętności szkoleniowe Trojana, ale finalnie to Wiktor robił błędy, a sądząc po wielu jego wypowiedziach, on za wiele nie myśli ;)

Haron90
Senior
Posty: 996
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: Żużel w TV

#18139 Postautor: Haron90 » 29 czerwca 2023, o 12:35

Pytanie, kto podziękował komu.

Jeśli Trojan Wiktorowi, to znaczy że dla chłopaka nie ma nadziei i podzieli los brata.

Jeśli Wiktor, to też dobrze mu nie wróży, bo widzi winę w każdym tylko nie w sobie.

No cóż, dzięki Wiktor za te parę lat, miło było ale finalnie dobrze, że już nie nasze nerwy szargasz :-)

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3401
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Żużel w TV

#18140 Postautor: kdsz » 29 czerwca 2023, o 12:43

papi pisze:Maksym to Ty?

Nie, Maks napisałby raczej:
Pomimo możebności pozostawania przy krawężniku, nie raz decydowałem się na zachowania bardzo śmiałe. W retrospekcji wspomnień przypominam sobie sytuacje, gdy jechałem środkiem toru, dając sposobność przeciwnikom na minięcie mnie z dowolnej strony. Te prostacze błędy stanowią wyróżnik mojego stylu jazdy. Periodycznie wprowadzam nimi ludzi i inne gatunki zwierząt w stan skrajnej irytacji.

Szczęśliwie MD tak nie jeździ.
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6485
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Żużel w TV

#18141 Postautor: kibicLBN » 29 czerwca 2023, o 12:57

papi pisze:Maksym to Ty?

Trudno mi ocenic umiejętności szkoleniowe Trojana, ale finalnie to Wiktor robił błędy, a sądząc po wielu jego wypowiedziach, on za wiele nie myśli ;)

No człowiek, który nie osiągnął nie wiadomo czego, w tym sporcie chyba ma jednak sufit swoich możliwości szkoleniowo poznawczych i próg tego, czego może nauczyć.
Sam Wiktor mentalnie jest ,,dzieciaczkiem". Mega infantylny młodzieniec, który wszystko zawdzięcza dobrze poukładanemu teamowi i długiemu stażowi z motocyklami. Ani przesadnego talentu, a tym bardziej pracowitości i dojrzałości. Wiktor osiągnął moim zdaniem sufit jakiś czas temu i nie jest w stanie zrobić nic więcej.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
truskawa
Zawodowiec
Posty: 1270
Rejestracja: 17 grudnia 2008, o 00:30

Re: Żużel w TV

#18142 Postautor: truskawa » 29 czerwca 2023, o 13:22

Stwierdzenie w pierwszym roku po wyjściu z juniorki, że zawodnik nie jest w stanie zrobić nic więcej jest mocno nagięte.

W ciągu kilku najbliższych lat z eligą będą się żegnać Nicki, Kasprzak, Hampel, Doyle, Holder, Kołodziej, Lindgren. Być może niektórzy z nich wykażą się zdrowiem i konsekwencją, ale lepiej z nimi już raczej nie będzie. Ktoś będzie musiał ich zastąpić, a w wieku Lamparta nie ma zbyt wielu lepszych rajderów.
SPEEDWAY MOTOR LUBLIN

go!
Trener
Posty: 3770
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Żużel w TV

#18143 Postautor: go! » 29 czerwca 2023, o 13:30

Nicki i KK to juz sie chyba pozegnali.

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1663
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Żużel w TV

#18144 Postautor: ezbeg » 29 czerwca 2023, o 13:35

KK to żegna się z Ekstraligą od 2021 i jakoś nie może bo ciągle znajduje się chętny na jego usługi. Magia srebrnego medalu z 2014 r. nadal działa.

Flagg
Trener
Posty: 6337
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Żużel w TV

#18145 Postautor: Flagg » 29 czerwca 2023, o 21:02

Krosno na wyjściu z pierwszego łuku 30 metrów za para Czewy, w której jedzie marny Miskowiak. Na własnym torze...

Patrząc na wyczyny Rybnika, Ostrowa i teraz Krosna to tym bardziej zachodze w głowie jak my się tym Miesiącem i Lampartem utrzymaliśmy.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3401
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Żużel w TV

#18146 Postautor: kdsz » 29 czerwca 2023, o 21:11

Oby bez upadków i powtórek biegów, bo nie wiem czy doczekam do końca meczu. Fajny 7 wyścig, a poza tym nie dzieje się nic.
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

rumburaquee
Junior
Posty: 432
Rejestracja: 21 września 2021, o 10:32

Re: Żużel w TV

#18147 Postautor: rumburaquee » 29 czerwca 2023, o 21:11

Ale Kylo to padaczka

Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 513
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Żużel w TV

#18148 Postautor: ptgt » 29 czerwca 2023, o 21:20

Flagg pisze:Patrząc na wyczyny Rybnika, Ostrowa i teraz Krosna to tym bardziej zachodze w głowie jak my się tym Miesiącem i Lampartem utrzymaliśmy.

Drugą najlepszą parą juniorów w lidze, panie statystyku :)
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4240
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#18149 Postautor: papi » 29 czerwca 2023, o 21:23

Trofimov miał wtedy wyższą średnią od Lamberta. Lekki szok

Flagg
Trener
Posty: 6337
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Żużel w TV

#18150 Postautor: Flagg » 29 czerwca 2023, o 21:27

Ok, wiadomo, ale to też nie wszystko tłumaczy. Co juniorzy Krosna to też nie są przecież kevlary i punkty przywożą. My potrafiliśmy być konkurencyjni praktycznie we wszystkich domowych spotkaniach, nawet tych, które przegraliśmy. Że Sparta długo prowadziliśmy, z Zieloną do chyba 11 biegu było -2 czy jakoś tak. Chyba tylko z Lesznem od początku było wiadomo, że przegramy. To samo na wyjazdach, gdzieś potrafiliśmy się postawić. A nie są każdym meczu Lampart z Trofimowem robili dobre punkty. A IMO seniorki na papierze nie mieliśmy wcale nie mieliśmy mocniejszej od Krosna.

O proszę, można przytrzymać jednak kredę Madsenowi i wcale Dun nie musi Cię wtedy objechać po zewnętrznej
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski