Żużel w TV

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Geest
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 16 stycznia 2004, o 21:29

#126 Postautor: Geest » 22 października 2004, o 08:57

moze i byl, ale mnie sie ostatnio tyle zajec porobilo, ze o bozym swiecie zapomnialem :?

Awatar użytkownika
KubuÅ›
Junior
Posty: 318
Rejestracja: 31 stycznia 2004, o 22:24
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#127 Postautor: KubuÅ› » 22 października 2004, o 09:04

Nagral ktos moze ten meczyk z zielonka :?:

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#128 Postautor: Talib » 22 października 2004, o 10:42

Mam takie pytanie. Swego czasu był dostepny w sieci mecz z Gdańskiem, a teraz nie jest. Czy mógłby ktoś podac namiary skąd ewentualnie można go ściągnąć.

mdk4
Posty: 2
Rejestracja: 26 października 2004, o 18:34

#129 Postautor: mdk4 » 26 października 2004, o 18:36

Wie ktoś czy będzie do ściągnięcia mecz barażowy z Zielonej Góry?

go!
Trener
Posty: 3770
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

#130 Postautor: go! » 27 października 2004, o 15:40

Spytajcie Kubbasa, on uzywal fragmenty w teledysku, moze ma albo wie gdzie to lezy?

meesha
Trener
Posty: 7600
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#131 Postautor: meesha » 8 listopada 2004, o 16:42

Chciałbym się odnieść do fragmentu postu Bimmera, ale z innego wątku. Żeby tam już nie mieszać, bo temat był o składzie, pozwoliłem sobie to wrzucić tutaj...

[...]Po drugie dlatego, że żużel jest chyba najbardziej nietelewizyjnym sportem, jaki można sobie wyobrazić. Różnica w odbiorze transmisji telewizyjnej i meczu na żywo jest tak duża, że trudno uwierzyć, że to ten sam mecz. Aby relacja była ciekawa, musi być prowadzona tak, jak robi to Polsat Sport: kilka kamer, park maszyn, elokwentny zawodnik przy mikrofonie, wywiady, kulisy, akcja, akcja, akcja. Ale poważna TV się w to będzie bała zaangażować bo: żużel to sport niszowy oglądany w kilku miastach Polski oraz dlatego, że transmisja może trwać od półtorej do trzech godzin. Telewizją rządzi zaś ramówka.


Wszystko to może i prawda, ale równie nietelewizyjne są skoki narciarskie (a przynajmniej tak by się mogło wydawać parę lat temu). A tymczasem w ciągu jednej zimy oglądalność tej dyscypliny wzrosła z - powiedzmy - 100 tysięcy do kilku milionów (w porywach ponad dziesięciu). A to wszystko z powodu jednego zawodnika. Może po prostu polski żużel potrzebuje takiego swojego Małysza, który porwałby tłumy (przynajmniej przed telewizorami), bo jednak Gollob ocierający się od kilkunastu lat o najwyższe laury bez specjalnych efektów, kimś takim nie jest. Może będzie to Jarek Hampel, a może ktoś zupełnie inny :?:

Mój typ: RAFAŁ KLIMEK MAŁYSZEM POLSKIEGO SPEEDWAY'A :D :wink:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Siwek Patataj

#132 Postautor: Siwek Patataj » 8 listopada 2004, o 16:55

Nie pamiętam dokładnie nazwiska tego chłopca, ale... mniej więcej pół roku temu pokazywano reportaż o ... 10 latku, który ponoć jest brylantem pierwszej wody jeśli chodzi o skoki narciarskie. Chłopak mimo swych 10 lat, skacze na skoczniach mamucich!!!. Nie pamiętam też dokładnie liczb, ale tak obrazując... (nie pamiętam jaka to była skocznia) Hanavald na tej skoczni skoczył 135 metrów (i to był jego osobisty rekord) a ten młokos skakał tam regularnie po 145 metrów!!! Patrzyłem z niedowierzaniem na tego chłopaczka, bo to jeszcze dziecko, takie niewyrośnięte. Ponoć największy talent narciarski od tysiąca lat :-) Może ktoś z Was pamięta to nazwisko, bo pewnie niedługo będzie o nim głośno. Przy nim Małysz ponoć dość blado wypadał, mimo swojej rutyny i doświadczenia i co nie ukrywać, także samorodnego talentu.

Sorry za ten OT.

lucki73

Awatar użytkownika
Prymus
Junior
Posty: 308
Rejestracja: 30 grudnia 2003, o 23:18
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#133 Postautor: Prymus » 8 listopada 2004, o 17:27

Nie byl to Klimek ( :wink: ) Murańka??
Chociaz moze niekoniecznie. On nie skacze jeszcze na mamutach, a do rekordu Hannawalda na Wielkiej Krokwi w Zakopanem zabrakło mu 2 metrów.
Obrazek

Awatar użytkownika
prt
Junior
Posty: 313
Rejestracja: 22 lipca 2004, o 16:42
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#134 Postautor: prt » 8 listopada 2004, o 17:33

tak, Klimek Murańka. skacze ponoc wybornie, ale tez nie bardzo chce skakac na mniejszych skoczniach - lubi ponoc tylko duze. (znawcy mowia, ze jesli sie nie przekona do mniejszych, to nie bedzie mial jak poprawic techniki i poza asem mamutow niewiele z Niego moze byc.
mial skakac przed letnim grand prix na igielicie w Zakopanem, ale ostatecznie Mu nie pozwolono - skakano wtedy z dosc niskiego rozbiegu i zachodzilo prawdopodobienstwo, ze nie nabierze Klimek wystarczajacej predkosci, by przeleciec przez bule).

i jeszcze cos do tematu ZUZEL W TELEWIZJI (wole w TELEWIZJI niz w TVP):

nie wiem, na ile mozna szacowac medialnosc pilki recznej w Polsce i ilu jest wsrod 40 milionow kibicow szczypiorniaka, ale okazuje sie, ze ten sport bedzie mial co tydzien program w telewizji i transmisje z rozgrywek.

http://sport.interia.pl/news?inf=560203

Centrum Konferencyjne BENSIP. Miejsce Spotkań.

http://www.bensip.pl
http://www.sport.bensip.pl

Restauracja-Bar. Przyjęcia Okolicznościowe. Transmisje sportowe na żywo.
Szkolenia. Konferencje. Imprezy integracyjne.

Siwek Patataj

#135 Postautor: Siwek Patataj » 8 listopada 2004, o 18:26

Tak, przypomnieliście mi, to był Klimek :-) (cóż za zbieżnośc, prawda?).

Jeszcze raz przepraszam za ten OT.

lucki73

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3408
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#136 Postautor: kdsz » 9 listopada 2004, o 00:34

TUTAJ
znajdziecie skok rzeczonego Kilmka w Zakopanem
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
Spider
Posty: 71
Rejestracja: 29 października 2004, o 10:17
Lokalizacja: Lublin City!!
Kontakt:

#137 Postautor: Spider » 9 listopada 2004, o 13:10

Chciałbym aby postawili ich obu i skoczyli i kto dalej skoczy:)
Drużyna Marmy Mojrzeszów w sezonie 2005!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7562
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#138 Postautor: Cooper » 9 listopada 2004, o 17:41

Chyba znowu potrzebuje porady technicznej. Sciagnalem tego Klimka i sie nie otwiera. "Generator klas ClassFactory nie moze dostarczyc zadanej klasy". ( :shock: ). Jestem cienki bolek jesli chodzi o takie motywy, wiec jakby ktos sluzyl rada...
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

go!
Trener
Posty: 3770
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

#139 Postautor: go! » 30 listopada 2004, o 15:32

Czy ktos sie orientuje czy Turniej Gwiazdkowy z Frankiem , 4-go grudnia pokaze jakas telewizja ??

Obejrzalby czlowiek ostatni raz cos na zywo w tym roku :(

Awatar użytkownika
Fire
Posty: 60
Rejestracja: 23 listopada 2004, o 17:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#140 Postautor: Fire » 30 listopada 2004, o 15:36

W tamtym roku oglądałem na żywo ten turniej lecz nie pamiętam jaki to był program!
TÅ» MOTOR LUBLIN

Vince Carter

go!
Trener
Posty: 3770
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

#141 Postautor: go! » 30 listopada 2004, o 15:53

troche ich pogielo, ze o 16ej to planuja. u nas juz ciemno, w Pile moze o 17ej maxymalnie. A planuja 20 biegow...

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3408
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#142 Postautor: kdsz » 30 listopada 2004, o 16:03

Przeciez tradycyjnie Turniej gwiazdkowy rozgrywany jest przy sztucznym oswietleniu. Co w tym dziwnego?
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
Fire
Posty: 60
Rejestracja: 23 listopada 2004, o 17:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#143 Postautor: Fire » 30 listopada 2004, o 16:33

kdsz pisze:Przeciez tradycyjnie Turniej gwiazdkowy rozgrywany jest przy sztucznym oswietleniu.
Przynajmniej raz w roku kibice z Piły mogą obejrzeć zawody żużlowe przy świetle!
TÅ» MOTOR LUBLIN



Vince Carter

Awatar użytkownika
KubuÅ›
Junior
Posty: 318
Rejestracja: 31 stycznia 2004, o 22:24
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#144 Postautor: KubuÅ› » 30 listopada 2004, o 16:40

Kiedys pamietam ze relacja byla na Polonii, ale w tym roku nie bedzie chyba nigdzie :(

Siwek Patataj

#145 Postautor: Siwek Patataj » 1 grudnia 2004, o 17:19

LUDZISKA!!! czy Wy podobnie jak ja widzieliście to co dzisiaj, dosłownie przed sekundką pokazano w Teleexpresie? Otóż piękny Maciej Orłoś zakomunikował, ni z gruszki ni z pietruszki, zakomunikował do wtóru materiałowi filmowemu przygotowanemu przez ekipę zapewne tegoż szacownego telewizyjnego dziennika, że w przyszłym roku, anno domini 2005 w Polsce odbędą się aż dwie rundy z cyklu Grand Prix na Żużlu.

Zrobiło mi się słabo, nogi mi się ugięły z tego zachwytu w który popadłem w ciągu kilku milisekund. Tak zupełnie, prawie w środku zimy, telewizornia zakomunikowała o wydarzeniach, w dodatku żużlowych, a w jeszcze większym dodatku takich, które wydarzyć się mają za miesięcy kilka, ba, nawet za ponad pół roku. Co się dzieje? Czyżby ktoś przejrzał na oczy czy to była li tylko zapchaj dziura, bo nie byli w stanie żadnego innego materiału filmowego przygotować do dzisiejszej transmisji?

Ludzie, czyżby oznaki cudu??? Jak tak dalej pójdzie, będę musiał się nawrócić. Nie wiem jak to przetrzymam, ale... jeśli tylko będą pokazywali żużel w TVP, w jedynce albo dwójce, to naprawdę raz w roku pójdę do kościoła i cichutko przycupnę gdzieś w kącie w podzięce za cud.

:-) :-) :-)

lucki73

PS. Błąd w wymawianiu nazwy miejscowości Lonigo mogę nawet wybaczyć.

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

#146 Postautor: _piotrusss » 1 grudnia 2004, o 18:07

Bez przesady o GP mówią dość często... kiedys przeciez były retransmisje...
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Siwek Patataj

#147 Postautor: Siwek Patataj » 1 grudnia 2004, o 18:16

_piotrusss pisze:Bez przesady o GP mówią dość często... kiedys przeciez były retransmisje...


W Teleexpresie, w grudniu??? To chyba co roku zapadam w letarg jak jakiÅ› miÅ› i przesypiam te momenty :-)

lucki73

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

#148 Postautor: _piotrusss » 1 grudnia 2004, o 18:18

lucki73 pisze:
_piotrusss pisze:Bez przesady o GP mówią dość często... kiedys przeciez były retransmisje...


W Teleexpresie, w grudniu??? To chyba co roku zapadam w letarg jak jakiÅ› miÅ› i przesypiam te momenty :-)

lucki73

Ja ująłem to bardziej ogólnie... swoją drogą szkoda ze znowu nawet retransmisji nie bedzie chyba... :/
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

go!
Trener
Posty: 3770
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

#149 Postautor: go! » 1 grudnia 2004, o 20:23

lucki73 pisze:LUDZISKA!!!. Tak zupełnie, prawie w środku zimy, telewizornia zakomunikowała o wydarzeniach, w dodatku żużlowych,


A tym bardziej, ze to przeciez 15 min, a staraja sie tam upchac wszystko. Zwazywszy na Ukraine, komisje sledcze, 100 morderst i nowych przekrętów oraz wiadomosci, pozal sie boze, kulturalne - to rzeczywiscie zasluguje na uwage i oklaski :o

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

#150 Postautor: boxing » 1 grudnia 2004, o 23:08

lucki73 pisze:Ludzie, czyżby oznaki cudu??? Jak tak dalej pójdzie, będę musiał się nawrócić. Nie wiem jak to przetrzymam, ale... jeśli tylko będą pokazywali żużel w TVP, w jedynce albo dwójce, to naprawdę raz w roku pójdę do kościoła i cichutko przycupnę gdzieś w kącie w podzięce za cud.

:-) :-) :-)

lucki73

PS. Błąd w wymawianiu nazwy miejscowości Lonigo mogę nawet wybaczyć.

Czyzby TVP jednak miala pokazywac zuzel w czasie liczonym w minutach a nie sekundach/tydzien? Tez zycze sobie takiego cudu bo raz obejrzy sie speedway lepszy niz 1-ligowy a dwa Lucky przestanie chodzic do synagogi i zajrzy do normalnego kosciola :D
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!