Żużlowe różności

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Fork
Zawodowiec
Posty: 1217
Rejestracja: 13 marca 2005, o 11:40
Lokalizacja: Koziego Grodu

Re: Różności

#5701 Postautor: Fork » 11 lutego 2009, o 20:28

ze fajne sa mity, ze na kazdym kroku trzeba dawac lapowki, bo inaczej nie przepuszcza przez granice, rozbiora samochod

to zalezy, jedziesz na zakupy lepiej dac w kieszen 8) jedziesz pozwiedzac niekoniecznie.
albo ze sie stoi 30 godzin w kolejce przed granica

z kolejkami jest roznie, jest dzien .. ba tydzien ze sie przeleci raz dwa ale zdarza sie stac czasami kilkanascie godzin.

Jednym slowem wyjazd moze byc interesujacy ale rowniez dobrze zorganizowany.
trening czyni mistrza.

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Różności

#5702 Postautor: Davv » 11 lutego 2009, o 20:40

drt pisze:
kto płaci ten płaci... są to groszowe sprawy

Po pierwsze: tak, masz racje, placi tylko kierowca.
Po drugie: te groszowe sprawy to okolo 5 euro lub 5 dolcy, czyli bilet wstepu na mecz w Lublinie (hrywny przyjmuja choc niechetnie, bo ich waluta stoi gorzej od naszej)
Po trzecie: podpis w stylu "proud to be polish" widziany bylby tam conajmniej niechetnie, bo Ukraincy na rowni z flaga narodowa cenia rowniez flage bandery, a chyba nie musze przypominac czym ta organizacja sie wslawila.
Do wczesniejszych wypowiedzi innych forumowiczow: radze jechac autobusem, bo na granicy maja osobny pas ruchu i nie stoja w kolejkach z innymi uzytkownikami drog, ponadto podczas odprawy paszportowej lub celnej nie jestes zdany wylacznie na siebie, a wiec i stres nie ten.
Dobra rada dla Davv: o adres klubu zapytaj Frankowa, no chyba, ze siedziba jest gdzie indziej niz stadion.

Ad. 1 - jak ktoś Cię wiezie a ty nie dokładasz się to świadczy kiepsko o Tobie
Ad. 2 - byłeś? płaciłeś? ja na przejściu w miesiąc bywałem częściej niż ty przez całe życie więc nie pisz do mnie takich bzdur.
Ad. 3 - a co na granic sprawdzają jaki mam podpis na forum zuzel.info??

Jeśli chodzi o wyprawę autokarem to nie wydaje mi się, że koniecznie będzie szybciej i że nie jesteś zdany tylko na siebie... Takie zbiorowiska bardzo chętnie chłopcy z lotniskami na głowie lubią "wydoić" i to, że autokar ma osobny pas to nic nie przyspiesza. Po za tym przy takim wyjeździe to oprócz znajomych nikt Ci nie pomoże, bo chyba Pilota wycieczki nie będzie, a kierowca ma to wszystko serdecznie w d.... Także, jazda osobówką, z kimś kto był kilka razy na UA będzie w 99% sprawniejsza.

A jeśli chodzi o adres to jeśli nie wnosisz nic nowego to po jakiego się odzywasz.... Zresztą o ile się nie mylę to klub w którym Franek jeździł to nie ten sam który zgłosił się do sezonu 2009.

Awatar użytkownika
Kubbas
Junior
Posty: 432
Rejestracja: 17 sierpnia 2002, o 13:34
Lokalizacja: Lublin !!
Kontakt:

Re: Różności

#5703 Postautor: Kubbas » 11 lutego 2009, o 21:49

Pod koniec tamtego roku przekraczalem granice Slowacja-Ukraina stalem jakies 7h w jedna strone i wracajac po 2 godzinach stalem 8 spowrotem bo.... Celnicy nic nie robili (ot poprostu przez polowe czasu szlabany zamkniete i kolejka sobie stoi) podczas gdy autobus ktory jechal "ze mna" przekroczyl granice w okolo godzine wiec mysle ze roznica troche jest...
A najsmieszniejsze ze udalo mi sie wjechac nie swoim samochodem bez tych potrzebnych pozwolen wlasciciela pojazdu.
A co do lapowek to nie zaplacilem ani grosza:P

Awatar użytkownika
marcin_lub
Junior
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2004, o 19:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Różności

#5704 Postautor: marcin_lub » 11 lutego 2009, o 23:28

Kubbas pisze:Pod koniec tamtego roku przekraczalem granice Slowacja-Ukraina stalem jakies 7h w jedna strone...

...A co do lapowek to nie zaplacilem ani grosza:P


Pewnie dlatego tyle stałeś :)

meesha
Trener
Posty: 7599
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Różności

#5705 Postautor: meesha » 12 lutego 2009, o 01:22

Takie zbiorowiska bardzo chętnie chłopcy z lotniskami na głowie lubią "wydoić" i to, że autokar ma osobny pas to nic nie przyspiesza. Po za tym przy takim wyjeździe to oprócz znajomych nikt Ci nie pomoże, bo chyba Pilota wycieczki nie będzie, a kierowca ma to wszystko serdecznie w d....

No wlasnie - "chyba"...
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: Różności

#5706 Postautor: dobek » 12 lutego 2009, o 07:04

Ja pojade chyba motocyklem,zależy to oczywiście od pogody ale wiem jedno,że nie musze stać na granicy.Tylko czy będzie możliwość wjechania na stadion,bo jednak obawiam się o motocykl.Kiedyś to mogłem wjeżdzać i do nas na stadion ale ktoś stwierdził,że mam za duży motocykl :D (srebną Honde Gold Wing)i zostawiam teraz pod bramą.Ale tam tego nie zrobie wiadomo z jakich względów...

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1769
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Różności

#5707 Postautor: dannie » 12 lutego 2009, o 08:17

Po trzecie: podpis w stylu "proud to be polish" widziany bylby tam conajmniej niechetnie, bo Ukraincy na rowni z flaga narodowa cenia rowniez flage bandery, a chyba nie musze przypominac czym ta organizacja sie wslawila.


Mity, mity, mity... O ile Bandera to faktycznie postać "pozytywna" w mniemaniu Ukraińców to już "ta niechęć do Polaków" to lekka przesada. To tak jaką niechęć widzi się jak Niemiec wjeżdża do Polski. Przecież każdy Polak wrzuca mu przy najbliższej okazji, prawda? :shock: :lol:

To, że są między nami różnego rodzaju zaszłości historyczne to nie znaczy, że szeregowi obywatele obrzucali się wyzwiskami czy traktowali się niestosownie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lublin_Fan
Zawodowiec
Posty: 1369
Rejestracja: 26 sierpnia 2002, o 18:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Różności

#5708 Postautor: Lublin_Fan » 12 lutego 2009, o 08:19

Radzio pisze:
grzesieck pisze:ja nie wiem kto wam takich glupot nagadal :]


Mi Lublin Fan :D 8)

W piatek sie policzymy 8) ;)

Awatar użytkownika
drt
Posty: 65
Rejestracja: 14 stycznia 2009, o 16:31
Lokalizacja: dzielnica szarego ludu

Re: Różności

#5709 Postautor: drt » 12 lutego 2009, o 08:56

Ad. 1 - jak ktoś Cię wiezie a ty nie dokładasz się to świadczy kiepsko o Tobie
Ad. 2 - byłeś? płaciłeś? ja na przejściu w miesiąc bywałem częściej niż ty przez całe życie więc nie pisz do mnie takich bzdur.
Ad. 3 - a co na granic sprawdzają jaki mam podpis na forum zuzel.info??


ad. 1 - to raczej ja jestem zawsze kierowca. Chodzi tu o sam fakt przekazywania pieniedzy z reki do reki. Co dzieje sie pozniej to inna sprawa, zwyczaj jest taki, ze lapowka dzielona jest przez wszystkich uczestnikow takiej wycieczki.
ad. 2 - bylem, placilem. Skoro na przejsciu bywales w miesiacu czesciej niz ja przez cale zycie nie rozumiem Twoich problemow z czytaniem ich liter.
ad. 3 - no to jest raczej nie do sprawdzenia :) . Chodzilo mi glownie o eksponowanie barw narodowych poprzez ubior.

Awatar użytkownika
Radzio
Senior
Posty: 937
Rejestracja: 26 grudnia 2002, o 13:09
Lokalizacja: Lublin

Re: Różności

#5710 Postautor: Radzio » 12 lutego 2009, o 10:06

Lublin_Fan pisze: W piatek sie policzymy 8) ;)


ale ja nie mam zdrowia do picia 8) :lol:

Awatar użytkownika
sadychor
Kadrowicz
Posty: 1798
Rejestracja: 12 kwietnia 2005, o 16:16

Re: Różności

#5711 Postautor: sadychor » 12 lutego 2009, o 11:05

dobek pisze:Ja pojade chyba motocyklem(...)

Lepiej nie, za duzo dziur. Chyba, ze lubisz uprawiac slalom gigant.
Obrazek
Lublin miastem specjalistów teoretyków pozostających w wiecznej opozycji

Awatar użytkownika
GRISZA
Szkółkowicz
Posty: 275
Rejestracja: 14 czerwca 2004, o 10:17
Kontakt:

Re: Różności

#5712 Postautor: GRISZA » 12 lutego 2009, o 12:37

Jeśli piszecie o Ukrainie to niestety inny świat. Dziury na drogach to fakt, a łapówki na granicy to też fakt :)

Sting pisał, ze nie dawał. No cóż, kiedyś trafisz tak, że jak nie dasz to... Naprawdę potrafią być okrutni :)

A z rzeszowskiego podwórka dwa newsy:
1. Śledziu menago
2. Kilokarpi zawodniko

Pozdrawiam :D
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes Półtorak Marta, naszego klubu „Marma”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają jej szpilki. To nie ludzie – to wilki!

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6075
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Różności

#5713 Postautor: grzesieck » 12 lutego 2009, o 12:48

no to Ostrów nawet barazy nie posmakuje : D
METHANOL ADVENTURE TEAM

Susic
Junior
Posty: 364
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:12
Lokalizacja: Lublin/Warszawa

Re: Różności

#5714 Postautor: Susic » 23 lutego 2009, o 08:58

Warszawskie Towarzystwo Speedwaya miesiąc temu rozpoczęło cykl artykułów o "Ekonomia Speedwaya". Niektórych pewnie zaciekawi...
Ekonomia Speedwaya
Mateusz Borowicz o jeździe na przyczepnej nawierzchni: "Lubię czuć motocykl, to że parzy mnie w tyłek i jedzie do przodu."

meesha
Trener
Posty: 7599
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Różności

#5715 Postautor: meesha » 23 lutego 2009, o 17:58

Gdyby ktos mial na zbyciu stare zuzlowe gazety to zapraszam do handelku/wymiany :)
viewtopic.php?f=8&t=1553&p=171501#p171501
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Regdal
Zawodowiec
Posty: 1002
Rejestracja: 30 marca 2003, o 19:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Różności

#5717 Postautor: Regdal » 24 lutego 2009, o 17:18

Coś mi się tu nie zgadza. Podobno zawodnicy zagraniczni nie biorą forsy za kontrakt ,tylko za punkty,a tu się okazuje, że niektóre kluby muszą wypłacić forsę za kontrakt jeszcze zanim zaczęło się ściganie.
"Bez mózgowa,szowinistyczna,szarańcza,na internetowych forach" - Bartłomiej Czekański

www.wolinski.com.pl

Apocalips
Zawodowiec
Posty: 1498
Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Kontakt:

Re: Różności

#5718 Postautor: Apocalips » 24 lutego 2009, o 22:14

"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin

Pozdrawiam - Apocalips

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4301
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Różności

#5719 Postautor: Torsen » 24 lutego 2009, o 22:26

Zły link.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

vertigo_07
Posty: 25
Rejestracja: 8 maja 2005, o 22:53

Re: Różności

#5720 Postautor: vertigo_07 » 24 lutego 2009, o 22:27

Torsen pisze:Zły link.

Prawy przycisk myszy -> Kopiuj adres odnośnika (bezpośrednie kliknięcie rzeczywiście 404 wywala).

EDIT: Mojego też wywalcie.
Ostatnio zmieniony 24 lutego 2009, o 22:32 przez vertigo_07, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4301
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Różności

#5721 Postautor: Torsen » 24 lutego 2009, o 22:29

OK, sorry, wywalcie mojego posta.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

K.A.M.I.L.
Zawodowiec
Posty: 1194
Rejestracja: 4 sierpnia 2004, o 17:25
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

Re: Różności

#5722 Postautor: K.A.M.I.L. » 24 lutego 2009, o 22:31

Hahaha dobre Apo :lol: Moze to jakis tajemniczy transfer :P albo fotomontaz, jego obuwie tez jakies niezuzlowe :lol:

Pozdrawiam
MOTOR LUBLIN

Speedway Fan
Senior
Posty: 864
Rejestracja: 19 marca 2004, o 14:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Różności

#5723 Postautor: Speedway Fan » 24 lutego 2009, o 23:20

To jakis mlody Crump :lol:

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Różności

#5724 Postautor: Davv » 25 lutego 2009, o 15:29