Żużlowe różności

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużlowe różności

#10901 Postautor: mikas » 17 lipca 2014, o 11:45

http://biznes.onet.pl/kompania-weglowa- ... news-detal

To tak w kontekście tego, że pan Taras ma w przyszłości dać niby kasę na żużel w Lublinie ;)
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4045
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużlowe różności

#10902 Postautor: ravajas » 17 lipca 2014, o 12:08

no co? już 3 bańki rocznie ma :)

i jeszcze takie cóś:
http://speedway.tv/6240/jonasson-bliski ... a-16072014

Czarek
Trener
Posty: 5338
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Żużlowe różności

#10903 Postautor: Czarek » 17 lipca 2014, o 13:45

mikas pisze:http://biznes.onet.pl/kompania-weglowa-nie-przedluzy-umowy-z-gornikiem-z,18562,5647789,1,news-detal

To tak w kontekście tego, że pan Taras ma w przyszłości dać niby kasę na żużel w Lublinie ;)


Ciekawe ilu naiwniaków z tego forum na niego zagłosowało.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: Żużlowe różności

#10904 Postautor: dobek » 17 lipca 2014, o 19:11

Czarek pisze:
mikas pisze:http://biznes.onet.pl/kompania-weglowa-nie-przedluzy-umowy-z-gornikiem-z,18562,5647789,1,news-detal

To tak w kontekście tego, że pan Taras ma w przyszłości dać niby kasę na żużel w Lublinie ;)


Ciekawe ilu naiwniaków z tego forum na niego zagłosowało.

Powiem tak! Wczoraj rozmawiałem z Mirkiem w sprawie wsparcia dla klubu. Chodziło o jego bardzo bogatego kolegę którego Mirek chciał namówić na wsparcie naszego żużla ale niestety nie udało się :( . Żeby było jasne nie chodziło o to kto rządzi klubem( akurat to jest na plus,bo robią to z pasją i za darmo, ba wkładają własną kasę) tylko go to po prostu nie interesuje-szkoda(może lubi tenis :shock: )
Nie wiecie gdzie dzwoni a gadacie... Chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę jaka jest sytuacja na Śląsku(chodzi o przekręty itd.) Mirek ma urwanie jaj z tym wszystkim ale cały czas myśli o Lubelskim żużlu i mimo ogromu pracy stara się pozyskać darczyńcę. Już nie długo ma być na Lubelszczyznie pewna kampania węglowa więc... ale trzeba teraz kasy :( więc zamiast krytykować to może trzeba ruszyć d..pę i poszukać. Ja dzisiaj rozmawiałem wstępnie z bardzo dużą firmą motoryzacyjną ogólnopolską (nie powiedzieli ani tak ani nie , trzeba porozmawiać...) Pewnie zarząd się wybierze i oby jeszcze wciągnąć p.Żuka w te rozmowy... :)

Czarek
Trener
Posty: 5338
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Żużlowe różności

#10905 Postautor: Czarek » 17 lipca 2014, o 22:07

dobek pisze:Powiem tak! Wczoraj rozmawiałem z Mirkiem w sprawie wsparcia dla klubu. Chodziło o jego bardzo bogatego kolegę którego Mirek chciał namówić na wsparcie naszego żużla ale niestety nie udało się :


Konkrety proszę. Pewnie większość z nas rozmawiała kiedyś z jakimś potencjalnym sponsorem klubu, ale mało kto tym się przechwala. No tak... przecież nikt tu nie kandyduje.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: Żużlowe różności

#10906 Postautor: dobek » 17 lipca 2014, o 22:23

To nie chodzi o przechwałki i jestem z dala od tego. A jeżeli nie doszło do konsensusu w sprawie wsparcia dla klubu to uważam temat za zamknięty dla dobra osób z tym związanych i żadnych konkretów nie będzie. A jeżeli już zabierasz głos to proszę odnieś się do mojej prośby z przed dwóch miesięcy dotyczącej juniora,bo jak do tej pory nikt nie napisał w tej sprawie ani słowa :( .

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużlowe różności

#10907 Postautor: Sledzio » 18 lipca 2014, o 09:48

mikas pisze:http://biznes.onet.pl/kompania-weglowa-nie-przedluzy-umowy-z-gornikiem-z,18562,5647789,1,news-detal

To tak w kontekście tego, że pan Taras ma w przyszłości dać niby kasę na żużel w Lublinie ;)

No co zdziwiony ??? Teraz pieniądze mają iść na żużel :)

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#10908 Postautor: istred » 18 lipca 2014, o 10:15

Powiem tak! Wczoraj rozmawiałem z Mirkiem w sprawie wsparcia dla klubu. Chodziło o jego bardzo bogatego kolegę którego Mirek chciał namówić na wsparcie naszego żużla ale niestety nie udało się :(
Nie żebym miał coś do Tarasa, bo wydaje się całkiem rozsądnym facetem, ale warto przyswoić sobie zasadę, żeby mieć dystans do wszystkich obiecanek w stylu "jak zostanę prezesem, posłem, europosłem to przyniosę do klubu złote góry".
czas myśli o Lubelskim żużlu i mimo ogromu pracy stara się pozyskać darczyńcę.
A pytał Jurka Owsiaka? On byłby niezłym "darczyńcą". Ewentualnie Caritas...

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7556
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Żużlowe różności

#10909 Postautor: Cooper » 18 lipca 2014, o 10:18

dobek pisze:Powiem tak! Wczoraj rozmawiałem z Mirkiem w sprawie wsparcia dla klubu. Chodziło o jego bardzo bogatego kolegę którego Mirek chciał namówić na wsparcie naszego żużla ale niestety nie udało się :( . Żeby było jasne nie chodziło o to kto rządzi klubem( akurat to jest na plus,bo robią to z pasją i za darmo, ba wkładają własną kasę) tylko go to po prostu nie interesuje-szkoda(może lubi tenis :shock: )
Nie wiecie gdzie dzwoni a gadacie... Chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę jaka jest sytuacja na Śląsku(chodzi o przekręty itd.) Mirek ma urwanie jaj z tym wszystkim ale cały czas myśli o Lubelskim żużlu i mimo ogromu pracy stara się pozyskać darczyńcę. Już nie długo ma być na Lubelszczyznie pewna kampania węglowa więc... ale trzeba teraz kasy :( więc zamiast krytykować to może trzeba ruszyć d..pę i poszukać. Ja dzisiaj rozmawiałem wstępnie z bardzo dużą firmą motoryzacyjną ogólnopolską (nie powiedzieli ani tak ani nie , trzeba porozmawiać...) Pewnie zarząd się wybierze i oby jeszcze wciągnąć p.Żuka w te rozmowy... :)


Wyciekly podobno tasmy z tych wszystkich rozmow...:

Mirek: eee, masz kasy jak lodu, może dałbyś coś na lubelski żużelek, tak mi zależy, proszę?
Bardzo bogaty kolega: Po****lo Cię Mirek??
Mirek: OK, sorry, ale jakby co to pytałem. No nic, zdrowie. Powiem Ci, że ten kawior niezly tutaj daja


Donald: Halo, Mirek? Tu Donek. No i jak tam z tym wrzodem na slaskiej dupie, tzn. mowi mi tu predziutko co z tymi kopalniami?
Mirek: Słuchaj Donek, chwilowo nie mam czasu, bo ciągle myśle o lubelskim żużlu. Ale obiecuje, że po weekendzie się tym zajmę.
Donald: No OK, bo po wakacjach będziemy ruszać z kampanią węglową, tzn. z tą, eee, wyborczą, więc wiesz, musi być wszystko git


Dobek: Macie kasy jak lodu, może dalibyście coś na lubelski żużel?
Bardzo duża firma motoryzacyjna ogólnopolska: Jako bardzo duża firma motoryzacyjna ogólnopolska wspieramy wiele interesujących projektów w różnych dziedzinach i aspektach życia społecznego kraju. Chcemy być postrzegani jako mecenas kultury i sportu, doskonale rozumiemy pojęcie społecznej misji biznesu. Nie wykluczamy wsparcia pańskiej inicjatywy. Nie mówimy tak ani nie mówimy nie. Jesli Pana projekt wzbudzi nasze zainteresowanie, z pewnością oddzwonimy
Dobek: Ale nie macie mojego numeru
Bardzo duża firma motoryzacyjna ogólnopolska: Nie szkodzi



Bez urazy rzecz jasna :D
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Koper
Trener
Posty: 5488
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużlowe różności

#10910 Postautor: Koper » 18 lipca 2014, o 10:38

Mirek: OK, sorry, ale jakby co to pytałem. No nic, zdrowie. Powiem Ci, że ten kawior niezly tutaj daja


Dobre 8)

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5626
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Żużlowe różności

#10911 Postautor: niespokojny » 18 lipca 2014, o 10:54

Cooper pisze:Dobek: Macie kasy jak lodu, może dalibyście coś na lubelski żużel?
Bardzo duża firma motoryzacyjna ogólnopolska: Jako bardzo duża firma motoryzacyjna ogólnopolska wspieramy wiele interesujących projektów w różnych dziedzinach i aspektach życia społecznego kraju. Chcemy być postrzegani jako mecenas kultury i sportu, doskonale rozumiemy pojęcie społecznej misji biznesu. Nie wykluczamy wsparcia pańskiej inicjatywy. Nie mówimy tak ani nie mówimy nie. Jesli Pana projekt wzbudzi nasze zainteresowanie, z pewnością oddzwonimy
Dobek: Ale nie macie mojego numeru
Bardzo duża firma motoryzacyjna ogólnopolska: Nie szkodzi


Mi się to podobało :lol:
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: Żużlowe różności

#10912 Postautor: Fantys » 18 lipca 2014, o 11:17

Cooper hahahaha,taaaki duży chłop a takie pomysły :D

go!
Trener
Posty: 3770
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Żużlowe różności

#10913 Postautor: go! » 18 lipca 2014, o 14:11

Cooper slyszy takie gadki na codzien, wiec zadna sztuka przerzucic kilka cytatow z pamieci na forum ;)
PS. Dobre Cooper :) Ujawnij w poniedzialek jeszcze kilka

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7556
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Żużlowe różności

#10914 Postautor: Cooper » 18 lipca 2014, o 14:59

go! pisze:Cooper slyszy takie gadki na codzien, wiec zadna sztuka przerzucic kilka cytatow z pamieci na forum ;)


o, wypraszam sobie, takie rozmowy sa mi calkiem obce i nie mam osobistych doswiadczen. No moze poza taka rozmowa jak "dobkowa", ale to pewnie jak w kazdej firmie, gdzie codziennie ktos dzwoni i chce by mu cos dac ;]
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#10915 Postautor: $korzen$ » 18 lipca 2014, o 15:53

Panowie, potrzebna mi informacja na jakim torze jezdzi Lakeside Hammers? Kupa po kolana czy twardo jak na wyspy? jest jakis zuzlowy psychol, ktory wie :D ?

Awatar użytkownika
zycho
Junior
Posty: 492
Rejestracja: 7 sierpnia 2007, o 16:44
Lokalizacja: W-wa/Lublin

Re: Żużlowe różności

#10916 Postautor: zycho » 18 lipca 2014, o 16:49

Z Karlssonem w drużynie nie można zrobić kopy ;) serio mówiąc - widziałem w tym sezonie jeden mecz na tym torze i wg Chrisa Luji :) było "twardo jak na wyspy". Ale to jeden mecz. I tylko powtarzam experta Sky

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: Żużlowe różności

#10917 Postautor: dobek » 18 lipca 2014, o 17:57

Cooper pisze:
dobek pisze:Powiem tak! Wczoraj rozmawiałem z Mirkiem w sprawie wsparcia dla klubu. Chodziło o jego bardzo bogatego kolegę którego Mirek chciał namówić na wsparcie naszego żużla ale niestety nie udało się :( . Żeby było jasne nie chodziło o to kto rządzi klubem( akurat to jest na plus,bo robią to z pasją i za darmo, ba wkładają własną kasę) tylko go to po prostu nie interesuje-szkoda(może lubi tenis :shock: )
Nie wiecie gdzie dzwoni a gadacie... Chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę jaka jest sytuacja na Śląsku(chodzi o przekręty itd.) Mirek ma urwanie jaj z tym wszystkim ale cały czas myśli o Lubelskim żużlu i mimo ogromu pracy stara się pozyskać darczyńcę. Już nie długo ma być na Lubelszczyznie pewna kampania węglowa więc... ale trzeba teraz kasy :( więc zamiast krytykować to może trzeba ruszyć d..pę i poszukać. Ja dzisiaj rozmawiałem wstępnie z bardzo dużą firmą motoryzacyjną ogólnopolską (nie powiedzieli ani tak ani nie , trzeba porozmawiać...) Pewnie zarząd się wybierze i oby jeszcze wciągnąć p.Żuka w te rozmowy... :)


Wyciekly podobno tasmy z tych wszystkich rozmow...:

Mirek: eee, masz kasy jak lodu, może dałbyś coś na lubelski żużelek, tak mi zależy, proszę?
Bardzo bogaty kolega: Po****lo Cię Mirek??
Mirek: OK, sorry, ale jakby co to pytałem. No nic, zdrowie. Powiem Ci, że ten kawior niezly tutaj daja


Donald: Halo, Mirek? Tu Donek. No i jak tam z tym wrzodem na slaskiej dupie, tzn. mowi mi tu predziutko co z tymi kopalniami?
Mirek: Słuchaj Donek, chwilowo nie mam czasu, bo ciągle myśle o lubelskim żużlu. Ale obiecuje, że po weekendzie się tym zajmę.
Donald: No OK, bo po wakacjach będziemy ruszać z kampanią węglową, tzn. z tą, eee, wyborczą, więc wiesz, musi być wszystko git


Dobek: Macie kasy jak lodu, może dalibyście coś na lubelski żużel?
Bardzo duża firma motoryzacyjna ogólnopolska: Jako bardzo duża firma motoryzacyjna ogólnopolska wspieramy wiele interesujących projektów w różnych dziedzinach i aspektach życia społecznego kraju. Chcemy być postrzegani jako mecenas kultury i sportu, doskonale rozumiemy pojęcie społecznej misji biznesu. Nie wykluczamy wsparcia pańskiej inicjatywy. Nie mówimy tak ani nie mówimy nie. Jesli Pana projekt wzbudzi nasze zainteresowanie, z pewnością oddzwonimy
Dobek: Ale nie macie mojego numeru
Bardzo duża firma motoryzacyjna ogólnopolska: Nie szkodzi


:D :D :D :D . Chciałbym jeszcze o odniesienie się do sprawy juniora....

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#10918 Postautor: $korzen$ » 28 lipca 2014, o 10:39

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/45629 ... lkunastu-m

Makabra. Zycze tym szmaciarzom z Gdanska i Czestochowy II ligi. Fialkowskiemu, ktory wierzy w licencje nadzorowane tez. Tutaj nie ma juz innego ratunku. Chory jest tez zuzel, po prostu chory.

Geest
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 16 stycznia 2004, o 21:29

Re: Żużlowe różności

#10919 Postautor: Geest » 28 lipca 2014, o 11:04

$korzen$ pisze:http://www.sportowefakty.pl/zuzel/456294/arcytrudna-sytuacja-dawida-stachyry-zaleglosci-wybrzeza-siegaja-juz-kilkunastu-m

Makabra. Zycze tym szmaciarzom z Gdanska i Czestochowy II ligi. Fialkowskiemu, ktory wierzy w licencje nadzorowane tez. Tutaj nie ma juz innego ratunku. Chory jest tez zuzel, po prostu chory.


Zaiste dramat. Wygląda to tak, jakby Gdańsk ze swoich długów zrobił zakładnika i stawiał żądanie: "jak dacie licencję, to może zaczniemy zarabiać i jak już zaczniemy zarabiać, to może zaczniemy spłacać... albo klub upada i nikt grosza nie dostanie".

Może fundusze na wypłaty powinny być awansem blokowane przez związek i wypłacane odgórnie po meczach. Powiedzmy, że jeden mecz z rzędu klub mógłby pojechać "na krechę", czyli dostarczając fundusze po meczu i powodując tym samym opóźnienie wypłat zawodników. Drugie takie podejście i centrala daje zawodnikom wolną rękę do zmiany klubu.
Oczywiście centrala nigdy tak nie zrobi, bo kiedy kluby zarzynają się budując składy ponad stan, związek tuczy się na wizerunku ligi o wywindowanym poziomie. Szkoda, bo chociaż rewolucja byłaby bolesna, to ustawiłaby kluby na swoich miejscach, nawet jeśli oznacza to jazdę juniorami w II lidze.

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: Żużlowe różności

#10920 Postautor: dobek » 28 lipca 2014, o 11:22

Moim zdaniem brakuje twardej ręki w PZM-łocie 8) Walą w ch..a ,że hej. A co najgorsze w tym wszystkim jest,że jak zawodnik publicznie się odniesie do sytuacji w której się znalazł (tej złej) to nie dość ,że i tak dostał po d..ie to jeszcze nałożą na niego karę za złe przedstawianie wizerunku klubu... PATOLOGIA!!

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4519
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Żużlowe różności

#10921 Postautor: Kargolo » 28 lipca 2014, o 11:31

Szkoda Dawida i innych zawodników. Takie zachowania jak to Wybrzeża powodują, że wstyd mi za całe środowisko żużlowe. A najgorsze moim zdaniem jest to, że PZMot i GKSŻ nic sobie z tego nie robi i rozdaje licencje na następne lata. Smutne jest też to, że zawodnicy nie uczą się na swoich ani na cudzych błędach. Wiedzą, że klub już wielu oszukał to zamiast trzymać się od niego z dala to podpisują kontrakty. Głupota.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#10922 Postautor: istred » 28 lipca 2014, o 12:24

Dają licencję, bo klub z zawodnikiem doszli do porozumienia.
Najgorsze jest właśnie to, że zawodnicy nie uczą się na błędach. Trzeba nie mieć sentymentów i jeśli trzeba iść do sądu - to jest zwykle dość skuteczne lekarstwo na tego typu bolączki, szczególnie że klub w dalszym ciągu funkcjonuje, zatrudnia zawodników za grube miliony i przynajmniej po części spłaca swoje zobowiązania.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13384
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#10923 Postautor: Gelo » 28 lipca 2014, o 13:23

zapewne będę odosobniony w opinii - ale Dawida (ktorego nota bene lubię) nie jest mi żal za grosz. Nawet jak jedził u nas z sentymentem w głosie wracał myślami do Wybrzeża. U nas punktował bardzo przyzwoicie, miał płacone na bieżąco to szukał miodu w dupie. Wystarczyło zaświecić cyferkami na kartce papieru i naiwnie poleciał. Chcącemu nie dzieje się krzywda.

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: Żużlowe różności

#10924 Postautor: dobek » 28 lipca 2014, o 13:25

Tak. Tylko jak zawodnik pójdzie do sądu to wtedy będzie miał "ciepło". Rozgłoszą,że to on przyczynił się do upadku klubu, bo nie poszedł na ugodę itd. Niestety niektórzy muszą jeszcze dostać po dupie aby zrozumieć: lepiej wróbel w garści niż... Ale prawdą też jest ,że GKSŻ ma stać w obronie zawodników i egzekwować od klubów warunki umów.

Awatar użytkownika
Złoty
Szkółkowicz
Posty: 199
Rejestracja: 23 sierpnia 2007, o 11:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#10925 Postautor: Złoty » 28 lipca 2014, o 13:30

Gelo pisze: miał płacone na bieżąco to szukał miodu w dupie..


dokładnie, chytry traci 2 razy i nikt ci tyle nie da ile Gdańsk ci obieca panie Stachyra