Żużlowe różności

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Czarek
Trener
Posty: 5338
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Żużlowe różności

#18126 Postautor: Czarek » 18 października 2023, o 20:06

kibicLBN pisze:Po prostu stał się człowiekiem -memem bo brał na swoje barki odpowiedzialność za najgorsze zagrania prezesa Kaczyńskiego. Był jego zderzakiem, a przecież sam Imperator przyznał się że wybory kopertowe itd. to były jego decyzje, a Sasin tylko zbierał krytykę.

W tym czasie przewalono grube miliardy za czym wszyscy ww. panowie głosowali.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1663
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Żużlowe różności

#18127 Postautor: ezbeg » 18 października 2023, o 20:10

No i jest z ramienia wiadomo jakiej partii, która u prawie połowy społeczeństwa wzbudza nienawiść.

I to chyba główny czynnik. Sasin=PiS, PiS=Motor.

Nieważne, że inni nie lepsi.

KrzyczącyK1b1c
Kadrowicz
Posty: 1591
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Żużlowe różności

#18128 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 18 października 2023, o 20:26

Wypowiedź oburzyła także partyjną koleżankę Komarnickiego, lubelską posłankę Martę Wcisło. – To pokazuje, że politycy są w stanie podzielić nawet kibiców, a tak być nie powinno. Ja stanę na głowie, żeby Motor otrzymał pieniądze ze spółek Skarbu Państwa. Od zawsze wspierały one lokalne inicjatywy i kluby sportowe – mówi parlamentarzystka. I dodaje: - Mogę obiecać, że będę walczyła o wsparcie na funkcjonowanie drużyny, jak i na budowę stadionu.


Źródło: https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/ ... 32097.html

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1663
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Żużlowe różności

#18129 Postautor: ezbeg » 18 października 2023, o 20:33

Przecież wiadomo, że jedyną jego motywacją jest nienawiść do Motoru bo zaczął rozdawać karty. Stal dostaje od nas regularnie bęcki. Leszno też dołączyło do tego grona. Tam również mają mocny ból. Jakby to chodziło o kogoś innego to siedziałby cicho. Najlepiej jak w Ekstralidze odległości między miastami ograniczałoby się do maksymalnie 300 km.

Ghost
Posty: 104
Rejestracja: 14 maja 2023, o 14:59

Re: Żużlowe różności

#18130 Postautor: Ghost » 18 października 2023, o 20:38

Na Interii Ostafiński też napisał o tym artykuł. Co ciekawe, stanął murem za Motorem.1

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4301
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#18131 Postautor: Torsen » 18 października 2023, o 20:52

Jest taki stary kawał:
Majętny pan pyta obcą kobietę, która wpadła mu w oko, czy poszłaby z nim do łóżka za sto tysięcy złotych, na co pani, po głębokim namyśle, się zgadza. Na to pan odpowiada:
- a za sto złotych?
Pani zbulwersowana:
- no wie pan?! Za kogo mnie pan uważa?
- to już ustaliśmy, teraz negocjujemy warunki.

I tak samo jest z tymi wszystkimi łajzami, którym nie przeszkadzają pieniądze SSP w klubach, z którymi sympatyzują, ale przeszkadzają w Motorze - bo tam są duże.

A przecież nie chodzi o to, czy pieniądze są duże, tylko czy są. O zasadę. Kępa tylko skorzystał z dotąd powszechnie akceptowanej zasady i wyrwał dla siebie najwięcej, bo jest najlepszym menedżerem w polskim żużlu.
Ostatnio zmieniony 18 października 2023, o 21:29 przez Torsen, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2837
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Żużlowe różności

#18132 Postautor: Cz@rek » 18 października 2023, o 21:09

Komarnickiemu żal dupę ściska o Zmarzlika i o to ma główny ból,gdyby nie ten transfer też by tak nie ujadał.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6485
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Żużlowe różności

#18133 Postautor: kibicLBN » 18 października 2023, o 21:10

Ghost pisze:Na Interii Ostafiński też napisał o tym artykuł. Co ciekawe, stanął murem za Motorem.1

Przeczytałem i byłem pod wrażeniem. Ostafinski zgładził gorzowskiego komunistę.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2972
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#18134 Postautor: Maxx » 18 października 2023, o 23:32

Pajac z cygarem. Jak wiadomo idiotów nie sieją...

Flagg
Trener
Posty: 6337
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Żużlowe różności

#18135 Postautor: Flagg » 19 października 2023, o 10:13

Skusiłem się i przeczytalem wypociny Ostafińskiego. Jedna rzecz mi się bardzo podobała. Fragment o Rusko.

"Motor miał olbrzymi budżet sięgający 25 milionów, ale Betard Sparta Wrocław miała identyczny, choć nie miała Grupy Azoty, Bogdanki i Orlenu. Można, można. Tylko ja nie słyszałem, żeby prezes Andrzej Rusko chodził i marudził, żeby innym zabrać spółki. Bo skupia się na tym, żeby we Wrocławiu było wszystko, czego trzeba, żeby osiągnąć sukces. Bo wie, że za chwilę do niego może się uśmiechnąć szczęście i być może pozyska jakąś spółkę skarbu państwa. Nie chce, żeby krowy sąsiada zdechły, bo to bez sensu."

No właśnie, ciekawe jest to, ze ten, który w teorii powinien krzyczeć najgłosniej, siedzi cicho.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

blajar
Trener
Posty: 2602
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#18136 Postautor: blajar » 19 października 2023, o 10:22

Zarówno Rusko jak i J. Kępa w mediach udzielają się bardzo rzadko i to bardzo różni ich od pozostałych z parciem na szkło. Robią po cichu swoje i robią to skutecznie tyle, że Rusko ma Skubisa, który, jak trzeba bierze na siebie (bo od tego jest) komunikację w imieniu klubu. Jak to było z ta krową, co mało ryczy? :)
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową"
"To mess it ip with a lion" - "nie drażnić lwa" :lol:
Czytał Łukasz Benz

baranek
Junior
Posty: 371
Rejestracja: 9 września 2005, o 21:12
Lokalizacja: Lbn- Zemborzyce

Re: Żużlowe różności

#18137 Postautor: baranek » 19 października 2023, o 10:26

Andrzej powinien "krzyczec" najglosniej? Rusko w zuzlu widzial juz wszystko, mozna go nie lubic ale to madry czlowiek(czego akurat o SENATORZE po jego wypowiedziach nie do konca mozna powiedziec), dla Sparty zrobil/robi i pewnie zrobi wszystko co moze, ale dobrze wie ze o prezesie nie powinno byc glosniej niz o druzynie.

Flagg
Trener
Posty: 6337
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Żużlowe różności

#18138 Postautor: Flagg » 19 października 2023, o 10:37

Dlatego napisałem "w teorii". Największym rywalem Sparty jest właśnie Motor. Sparta nie ma wsparcia SSP, więc w teorii to właśnie Sparcie powinno najbardziej zależeć na odcięciu Motoru od hajsu. Natomiast tego nie robi właśnie z powodów, o których piszecie.I to powinno dać do myslenia reszcie ligi.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#18139 Postautor: istred » 19 października 2023, o 13:03

Torsen pisze:Zazdroszczę tym, których to jeszcze bawi, mnie to już wkurza. I dziwię się trochę, że J. Kępa pozwala, by tak pluto na jego "dziecko".

Mnie to może nie tyle bawi, co budzi moje politowanie, bo wypowiedzi senatora Komuchowskiego świadczą bardzo źle o nim samym. I to nie tyle, że można się nie zgadzać z tym co mówi, tylko pokazuje, że jest małym i zakompleksionym człowieczkiem, a do tego niestety mocno ograniczonym intelektualnie, bo nie rozumie podstawowej kwestii.
A to dlatego, że nie kieruje swojej wypowiedzi do samego problemu (tu można byłoby się zgadzać albo nie zgadzać), tylko atakuje konkretny jeden podmiot (mimo, że SSP sponsorują wszystkie kluby Ekstraligi, a i mnóstwo klubów z innych dyscyplin sportowych).
Poza tym robi dużą krzywdę całej dyscyplinie, bo zamiast albo milczeć albo doceniać, że tyle podmiotów angażuje się w żużel (bo skoro tak poważne podmioty jak Azoty, Bogdanka, banki czy ubezpieczyciele, czy chyba największy polski podmiot gospodarczy - Orlen) promują się przy żużlu, to po pierwsze uwiarygadniają ligę i dyscyplinę, a po drugie mogą spowodować dopływ kolejnych podmiotów, które przy tym żużlu będą chciały być (na zasadzie, skoro konkurencja jest obecna to i my musimy).

Ale nie. Lepiej napieprzać w rywala, podczas gdy na własnym podwórku smród, brud i prokurator. Niestety mały człowiek z tego senatora i szkodnik dla całej dyscypliny.

A, i czekam na kolejne dwa mistrzostwa Polski Motoru. To powinno zamknąć buzię niektórym nieudacznikom.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4301
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#18140 Postautor: Torsen » 19 października 2023, o 13:15

To jest bardzo trafna wypowiedź i w zasadzie gotowiec (z pominięciem wątków emocjonalnych), który powinien zostać opublikowany przez Klub z podpisem prezesa. Komarnicki jest głosem i kołem napędowym żółci wylewającej się przytłaczającej większości żużlowej Polski i bez względu na to, jak dalece głupie są jego wypowiedzi, nie powinny pozostawać bez odpowiedzi, bo służą narastającemu oczernianiu klubu i jego sponsorów (wszystkich, nie tylko SSP).
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6485
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Żużlowe różności

#18141 Postautor: kibicLBN » 19 października 2023, o 13:15

Bo najlepszy sponsor to taki co pierze brudną kasę i wyłudza VAT! I takim ludziom należą się szacunek i pozdrowienia do więzienia :lol:
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Karamba
Senior
Posty: 851
Rejestracja: 5 lipca 2021, o 14:24

Re: Żużlowe różności

#18142 Postautor: Karamba » 19 października 2023, o 13:56

Cz@rek pisze:Komarnickiemu żal dupę ściska o Zmarzlika i o to ma główny ból,gdyby nie ten transfer też by tak nie ujadał.



Myślę ,ze znacznie wcześniej najpierw awans do elipy skład desek i wszyscy z politowaniem patrzyli poklepywali jaki ten Motor biedny. Potem z pieca na łeb Toruń spadek Gorzów baraże ,co roku wyżej i się zaczęło .Mieli spaść a tu co się dzieje .Bartula dopiero sezon przejechał a już od dawna wkładali palce w oczy pod byle pretekstem.I posiłkując się bo świeżo po wyborach jest hasłem Konfy "Wywrócimy ten stolik" Kuba wszedł do baru i wypier....ł im ten stolik razem z krzesłami i tu jest pies pogrzebany ,żeby było tak jak było ten sam sos a nie nowi się dosiadają i jeszcze medale biorą . Najlepiej gdybyśmy powrócili w kolejny wieloletni niebyt.

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3401
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Żużlowe różności

#18143 Postautor: kdsz » 19 października 2023, o 15:13

Robert Dowhan o słowach Komarnickiego:
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10873 ... protestuje

W skrócie - poseł nie zna polityka, który podzielałby poglądy Komarnickiego. Zdaniem Dowhana ataki na Motor są wyrazem zawiści ludzi mających niższe zdolności menedżerskie od Jakuba Kępy.
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4954
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużlowe różności

#18144 Postautor: RadeKas » 19 października 2023, o 15:16

Komarnicki jest naszym najlepszym przyjacielem. Dzięki wymawianym głośno, jeszcze w trybie wyborczym, głupotom, udało mu się odwrócić narrację wokół Motoru i nagle bronią go i skrajne media jak Ostafiński, i inni żużlowi politycy jak Dowhan.

Dziękujemy Ci Władziu.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6485
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Żużlowe różności

#18145 Postautor: kibicLBN » 19 października 2023, o 18:09

I o ile można się było martwić jak te spółki podejdą do sprawy w 2025 (na 2024 umowy już podpisane), to dzięki Władkowi chyba możemy być spokojni o dalsze wsparcie tych spółek. Dzięki Władek!
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Haron90
Senior
Posty: 996
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: Żużlowe różności

#18146 Postautor: Haron90 » 19 października 2023, o 18:34

Jak zwykle środowisko Gorzowskie nie zawodzi :-).

Flagg
Trener
Posty: 6337
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Żużlowe różności

#18147 Postautor: Flagg » 19 października 2023, o 18:49

Absolutnym złotem byłoby jakby KGHM stwierdził, że Władek robi im zły PR w Gorzowie i podziękowali Stali za współpracę :lol: :lol: :lol:
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2972
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#18148 Postautor: Maxx » 19 października 2023, o 20:24

Władek to się chyba po 3 razy budzi spocony każdej nocy ze słowami na ustach: "Pier...lony Motor":):):) I dobrze, tak ma być:) Facet ewidentnie ma obsesję na punkcie Motoru i tyle. Stary, chory z zawiści i zazdrości człowiek. Mały człowiek.

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4529
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Żużlowe różności

#18149 Postautor: tezetomaniak » 19 października 2023, o 20:41


Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4240
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#18150 Postautor: papi » 19 października 2023, o 20:44

ukochany klub... ciekawe czy on zna adres stadionu