Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4948
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#226 Postautor: RadeKas » 13 czerwca 2023, o 12:45

Od kiedy mamy gościa z Piernikowa to tak.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13384
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#227 Postautor: Gelo » 13 czerwca 2023, o 12:46

No właśnie - gdyby ktoś w PZM był odrobinę mądrzejszy dzisiaj nie byłoby pola do wysrywów wszelkiej maści ruskich onuc z Torunia i Wrocławia.

Piernik
Szkółkowicz
Posty: 220
Rejestracja: 26 marca 2023, o 23:05

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#228 Postautor: Piernik » 13 czerwca 2023, o 12:47

RadeKas pisze:Od kiedy mamy gościa z Piernikowa to tak.


To nie ja zaczynam o wojnie. Pisze w miarę w temacie, obaj mają polskie licencje, więc nie ma tematu. Dopiero jak komuś kończą się argumenty, to wyjeżdża z wojną.

blajar
Trener
Posty: 2602
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#229 Postautor: blajar » 13 czerwca 2023, o 12:48

To nie jest forum o Artiomie i Emilu. Proponuję zakończyć dywagacje na ich temat.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową"
"To mess it ip with a lion" - "nie drażnić lwa" :lol:
Czytał Łukasz Benz

Piernik
Szkółkowicz
Posty: 220
Rejestracja: 26 marca 2023, o 23:05

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#230 Postautor: Piernik » 13 czerwca 2023, o 12:53

Gelo pisze:No właśnie - gdyby ktoś w PZM był odrobinę mądrzejszy dzisiaj nie byłoby pola do wysrywów wszelkiej maści ruskich onuc z Torunia i Wrocławia.


PZM dostał karę od UOKiK za własną głupotę, zaraz dostanie drugą za obcinanie kontraktów w covid bo też toczy się postępowanie.

Mogli dalej blokować Emila i Artioma, ale nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek ryzyko procesu i ewentualnej kary bo byliby w tragicznej sytuacji, dlatego też szybko odpuścili jakiekolwiek przepychanki z Wadimem.
Ten temat, nie ma związku z moralnością, PZM musiał kalkulować i się ugiął. Dzięki ich wcześniejszym błędom kompletnie niezwiązanym z tematem rosjan znaleźli się pod ściana i musieli umożliwić jazdę chłopakom. O tym się nie mówi głośno, ale przecież PZM bardzo mocno poszedł im na rękę ich odwieszajac zmieniając regulamin. Pozwolił im też na starty w Anglii na polskich licencjach.
Za rok stanie pod ściana i będzie musiał umożliwić im powrót na arenę międzynarodowa. Ale to PZM za to odpowiada, nie kibice z piernikowa czy Wrocławia. Bo to na nas fala hejtu za irracjonalne decyzje PZM i błędy spada. Zupełnie niesłusznie.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13384
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#231 Postautor: Gelo » 13 czerwca 2023, o 12:54

Ty zaczynasz przeprowadzać na lubelskim forum jakąś idiotyczną krucjatę antydryłową. Można się spierać czy tym listem wyszedł przed szereg, pomylił role i jaki miał wpływ na udupienie ruskich (moim zdaniem żaden) - ale przyzwoity człowiek nie będzie kibicował krajanom morderców, gwałcicieli i złodziei - tyle. Zdaję sobie sprawę, że wśród toruńskiej hipokrytycznej patologii trudno znaleźć przyzwoitego człowieka. Dlatego dalej oklaskujcie sobie Emilka bez poczucia żenady. I żeby było jasne - nic do Emila nie mam - to świetny żużlowiec i być może porządny gość. Być może nawet jako Baszkir należy do tych 10% niepopierających Putina. Ale jego grzechem głównym jest to, że jest kacapem i nic tego nie zmieni.

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4044
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#232 Postautor: ravajas » 13 czerwca 2023, o 13:03

Gelo pisze:No cóż - jak przyłapujesz swoją żonę z innym facetem w łóżku to raczej myślisz o złożeniu pozwu rozwodowego a nie, że kiedyś powiedziałeś "tak"
Ale z tego co wiem, to Rosja nie napadła Polski. Jak to przyłożyć do sytuacji, o której piszesz? Czegoś nie wiem?

Piernik
Szkółkowicz
Posty: 220
Rejestracja: 26 marca 2023, o 23:05

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#233 Postautor: Piernik » 13 czerwca 2023, o 13:04

Skoro jest zainteresowanie tematem, proponuje nie zaśmiecać wątków a utworzyć jakiś dedykowany wątek by nie łamać regulaminu forum i nie stwarzać dodatkowej pracy dla moderacji.

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4044
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#234 Postautor: ravajas » 13 czerwca 2023, o 13:05

Gelo pisze:Ale jego grzechem głównym jest to, że jest kacapem i nic tego nie zmieni.
Ej, no bo kiedyś jakiś polski volksdeutsch sprzedał żyda. A Ty też jesteś Polakiem, c'nie? I jak teraz mają Cię traktować w mondzie? :(

Flagg
Trener
Posty: 6324
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#235 Postautor: Flagg » 13 czerwca 2023, o 13:05

PIernik, aż z ciekawości zajrzałem na forum SB i nawet tam już niektórzy mają dość Twojego permanentnego smęcenia o Ruskich. Kuźwa, ileż można. Każdą dyskusję prędzej czy później sprowadzasz do zaprezentowania swojej bezgranicznej miłości do nich. Zrozum wreszcie, że poza kilkoma osobami, nikogo to nie interesuje i nikogo do swoich racji nie przekonasz.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13384
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#236 Postautor: Gelo » 13 czerwca 2023, o 13:17

ravajas pisze:
Gelo pisze:No cóż - jak przyłapujesz swoją żonę z innym facetem w łóżku to raczej myślisz o złożeniu pozwu rozwodowego a nie, że kiedyś powiedziałeś "tak"
Ale z tego co wiem, to Rosja nie napadła Polski. Jak to przyłożyć do sytuacji, o której piszesz? Czegoś nie wiem?

Odpowiem dwupłaszczyznowo. Po pierwsze trzeba wyciągać wnioski. Rosja - czy to biała czy czerwona czy teraz putinowska od zawsze niosła swoim sąsiadom wyłącznie śmierć i zniszczenie. Bo ma zakusy imperialne - od wieków. W imię własnego bezpieczeństwa trzeba ją powstrzymać wszelkimi możliwymi sposobami. Jak Ukraina padnie - będziemy mieli na Bugu ruską swołocz. A to już było przerabiane kilkadziesiąt lat. Płaszczyzna druga umownie nazwijmy moralna, której punktem wyjścia jest list faworyta Piernika - Dryły. Jeżeli nawet kiedyś był wielkim fanem ruskich żużlowców, to najechanie przez Rosję Ukrainy - a więc wolnego kraju z akceptowanymi przez świat granicami wyklucza normalnych ludzi z kibicowania im. To się kłóci moralnie, co zresztą słusznie napisał w tym liście. Nie trzeba dodawać, że zarówno Artiom jak i Emil kpili z pytań o jazdę dla Polski. Jeszcze dwa lata temu dumnie stali na podium SoN jako raszyści. Dawanie im możliwości nabijania kabzy złotówkami jest niemoralne. Mówiąc wprost - Drylson miał pełne prawo do zmiany swojego nastawienia względem ruskich zawodników.

Piernik
Szkółkowicz
Posty: 220
Rejestracja: 26 marca 2023, o 23:05

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#237 Postautor: Piernik » 13 czerwca 2023, o 14:28

Flagg pisze:PIernik, aż z ciekawości zajrzałem na forum SB i nawet tam już niektórzy mają dość Twojego permanentnego smęcenia o Ruskich. Kuźwa, ileż można. Każdą dyskusję prędzej czy później sprowadzasz do zaprezentowania swojej bezgranicznej miłości do nich. Zrozum wreszcie, że poza kilkoma osobami, nikogo to nie interesuje i nikogo do swoich racji nie przekonasz.


Jakiej miłości? Ruskie dla mnie są zbyt prymitywne, żeby być obiektem zainteresowania.
Rozmawiamy o nich, jakby to byli doktorzy politologii, filozofii, etyki, którzy w swoich działaniach wykroczyli daleko poza zakres swoich obowiązkow i opowiedzieli się, jako autorytety moralne po złej stronie barykady.
A to po prostu proste chłopaki, jeżdżące w lewo, którzy bez względu na zajmowane poglądy nie są w stanie ich jakkolwiek logicznie uzasadnić. Którzy znaleźli się w trudnej sytuacji.

A ja nie uprawiam żadnej rosyjskiej propagandy, bo ruskimi ze względu na ich prymitywnosc osobiście gardzę, przypisywanie mi sympatii do całego narodu, jest ignoranctwem. Podobnie jak wyżej ktoś napisał Baszkir = rusek, no ręce opadają po takim wpisie. Żeby zająć jakiekolwiek stanowisko, wypada mieć jakiekolwiek pojęcie o czymkolwiek o czym się wypowiada. Staram się nie wchodzić w kwestie moralne, etyczne, geopolityczne, nie jestem do tego odpowiednią osobą, nie mam kompetencji do wypowiadania się na te tematy, więc tego nie robię.
Wydaje mi się jednak, że jakieś tam kompetencje w kwestii chociaż rozumienia przepisów polskiego prawa posiadam, nawet jakimś tam papierem podparte (to akurat najmniej istotne). I z tymi przepisami po prostu obcuje, niektóre są bardziej absurdalne, inne mniej. Wyczulony jestem, na nierespektowanie przepisów polskiego prawa, a szczerze przyznam że z takim totalitaryzmem w tej kwestii jakie środowisko żużlowe uprawia się jeszcze nie spotkałem. Te głosy jakie się pojawiają wobec obywateli polskich, wbrew podstawowym przepisom czy wartościom osobiście mnie dotykają. Bo to jest irracjonalne, kwestionowane są przepisy które nie pozostawiają miejsca na jakiekolwiek różnice interpretacyjne, przepisy będące fundamentem polskiego panstwa. Jest to od roku czynione bezrefleksyjnie.
Nawet wyjście przed szereg ministra sportu, który kurtuazyjnie zwraca uwagę że to co się dzieje, z poszanowaniem prawa nie na nic wspólnego, przechodzi bez echa. A jakie argumenty padają z drugiej strony? "Trzeba ich tak traktować bo to ruskie". " Siejesz ruska propagandę "itp.
Jest to niepoważne.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4233
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#238 Postautor: papi » 13 czerwca 2023, o 14:47

bla bla bla, studiuje (studiowałem) prawo, bla bla bla

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13384
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#239 Postautor: Gelo » 13 czerwca 2023, o 15:18

Piernik pisze: Podobnie jak wyżej ktoś napisał Baszkir = rusek, no ręce opadają po takim wpisie. Żeby zająć jakiekolwiek stanowisko, wypada mieć jakiekolwiek pojęcie o czymkolwiek o czym się wypowiada. Staram się nie wchodzić w kwestie moralne, etyczne, geopolityczne, nie jestem do tego odpowiednią osobą, nie mam kompetencji do wypowiadania się na te tematy, więc tego nie robię.

Nie masz elementarnej wiedzy - a jednak się wypowiadasz. Więc na początek doczytaj kim jest Twój idol a potem jeżeli już musisz koniecznie się odnosić do postów to odczytuj je całościowo i postaraj się cokolwiek zrozumieć. Może być ciężko ale popróbuj. Najpierw przemycasz jakieś antydryłowe, prywatne piardy, potem jakieś fikołki intelektualne sugerujące, że Motor Lublin ma mieć przez swojego sponsora związek z dostawami ruskiej ropy a teraz jakiś pseudoprawnicze wyziewy bez ładu i składu. Więc wyjaśniam - nikt nigdy nie mówił, że farbowane lisy nie są w prawie. Ale Rosja została uznana za państwo terrorystyczne a z terrorystami się nie rozmawia. Rosjanie najeżdżając Ukrainę wykazali się bestialstwem łamiącym wszelkie zasady cywilizowanego świata i prawa człowieka. Dlatego nawet gdy jeden czy drugi prezesina pokrzyczy, że to bezprawie - PZM powinien ich dożywotnio wywalić z polskiej ligi bez argumentacji. Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi. Niech się odwołują gdzie chcą - powodzenia.

Piernik
Szkółkowicz
Posty: 220
Rejestracja: 26 marca 2023, o 23:05

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#240 Postautor: Piernik » 13 czerwca 2023, o 15:23

Gelo pisze:
Piernik pisze: Podobnie jak wyżej ktoś napisał Baszkir = rusek, no ręce opadają po takim wpisie. Żeby zająć jakiekolwiek stanowisko, wypada mieć jakiekolwiek pojęcie o czymkolwiek o czym się wypowiada. Staram się nie wchodzić w kwestie moralne, etyczne, geopolityczne, nie jestem do tego odpowiednią osobą, nie mam kompetencji do wypowiadania się na te tematy, więc tego nie robię.

Nie masz elementarnej wiedzy - a jednak się wypowiadasz. Więc na początek doczytaj kim jest Twój idol a potem jeżeli już musisz koniecznie się odnosić do postów to odczytuj je całościowo i postaraj się cokolwiek zrozumieć. Może być ciężko ale popróbuj. Najpierw przemycasz jakieś antydryłowe, prywatne piardy, potem jakieś fikołki intelektualne sugerujące, że Motor Lublin ma mieć przez swojego sponsora związek z dostawami ruskiej ropy a teraz jakiś pseudoprawnicze wyziewy bez ładu i składu. Więc wyjaśniam - nikt nigdy nie mówił, że farbowane lisy nie są w prawie. Ale Rosja została uznana za państwo terrorystyczne a z terrorystami się nie rozmawia. Rosjanie najeżdżając Ukrainę wykazali się bestialstwem łamiącym wszelkie zasady cywilizowanego świata i prawa człowieka. Dlatego nawet gdy jeden czy drugi prezesina pokrzyczy, że to bezprawie - PZM powinien ich dożywotnio wywalić z polskiej ligi bez argumentacji. Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi. Niech się odwołują gdzie chcą - powodzenia.


Nie znam korzeni Emila i nigdzie tego tematu nie poruszałem, nie wiem kim są jego przodkowie, niezbyt mnie to też interesuje.
Odnoszę się tylko do stwierdzenia baszkir = rosjanin które wyżej padło, co jest bzdura. Nie wiem czy Emil jest baszkirem, nie weryfikowalem tego w żaden sposób i mnie to nie interesuje.
Wiem za to jaki jest jego status w Polskim panstwie jest jego obywatelem, z wszystkimi prawami i obowiązkami ktore obywatelom przysługują. Do dalszej części nie ma się co odnosić, tak może pisać 15 latek bez żadnego pojęcia o czymkolwiek.
I na litosc, niech ktoś założy jakiś wątek. Przecież tu robi się spam.

Flagg
Trener
Posty: 6324
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#241 Postautor: Flagg » 13 czerwca 2023, o 15:25

W Hyde Parku masz Wydarzenia w Polsce i na świecie. Have fun.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13384
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#242 Postautor: Gelo » 13 czerwca 2023, o 17:04

Piernik pisze:Odnoszę się tylko do stwierdzenia baszkir = rosjanin które wyżej padło, co jest bzdura. Nie wiem czy Emil jest baszkirem, nie weryfikowalem tego w żaden sposób i mnie to nie interesuje.
zaczynasz być irytujący w tej niewiedzy. Nie wiem, nie znam sie ale powiem ze coś jest bzdurą. Dociśnięty do ściany o toruńską patologię palisz głupa jak Artiom który nie wie co się dzieje w Ukrainie. Może to będzie zaskoczenie ale tak - Emil jest Rosjaninem urodzonym w Saławacie w Baszkirii. I tak jak mieszkaniec Meklemburgii czy Bawarii jest Niemcem tak Emil jest Rosjaninem. A Rosjanie są ostatni na świecie, którzy mogliby oczekiwać respektowania prawa. Jedynym prawem dla tych hunów i mentalnych ludożerców jest prawo dżungli.

go!
Trener
Posty: 3770
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#243 Postautor: go! » 13 czerwca 2023, o 17:20

Gelo pisze: I tak jak mieszkaniec Meklemburgii czy Bawarii jest Niemcem tak Emil jest Rosjaninem. A Rosjanie są ostatni na świecie, którzy mogliby oczekiwać respektowania prawa. Jedynym prawem dla tych hunów i mentalnych ludożerców jest prawo dżungli.

... I podobnie jak kazdy pijak to zlodziej, Niemiec jest Hitlerowcem, Ukrainiec Banderowcem to kazdy Ruski jest Putinowcem!
Pogodzilem was?

Czarek
Trener
Posty: 5338
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#244 Postautor: Czarek » 13 czerwca 2023, o 18:14

Gelo pisze:
Piernik pisze:Odnoszę się tylko do stwierdzenia baszkir = rosjanin które wyżej padło, co jest bzdura. Nie wiem czy Emil jest baszkirem, nie weryfikowalem tego w żaden sposób i mnie to nie interesuje.
zaczynasz być irytujący w tej niewiedzy. Nie wiem, nie znam sie ale powiem ze coś jest bzdurą. Dociśnięty do ściany o toruńską patologię palisz głupa jak Artiom który nie wie co się dzieje w Ukrainie. Może to będzie zaskoczenie ale tak - Emil jest Rosjaninem urodzonym w Saławacie w Baszkirii. I tak jak mieszkaniec Meklemburgii czy Bawarii jest Niemcem tak Emil jest Rosjaninem. A Rosjanie są ostatni na świecie, którzy mogliby oczekiwać respektowania prawa. Jedynym prawem dla tych hunów i mentalnych ludożerców jest prawo dżungli.

Rosja jest państwem wielonarodowym, więc nie każdy jej obywatel jest Rosjaninem. Poza tym ta wypowiedź jest poniżej pewnego poziomu i przypomina niektóre niemieckie zagrywki. Józef Goebbels o Polakach: Opinia Führera o Polakach jest miażdżąca. Bardziej zwierzęta niż ludzie, całkowicie otępiali i amorficzni. Do tego szlachta, będąca przynajmniej mieszanką niższych klas z aryjską warstwą panów. Brud wśród Polaków jest niewyobrażalny.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
rieper
Junior
Posty: 390
Rejestracja: 17 września 2007, o 12:54

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#245 Postautor: rieper » 13 czerwca 2023, o 18:22

Gelo pisze: Dociśnięty do ściany o toruńską patologię palisz głupa jak Artiom który nie wie co się dzieje w Ukrainie.


K....a następny.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4233
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#246 Postautor: papi » 13 czerwca 2023, o 18:26


Awatar użytkownika
rieper
Junior
Posty: 390
Rejestracja: 17 września 2007, o 12:54

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#247 Postautor: rieper » 13 czerwca 2023, o 18:34

Dziwnym trafem ta forma została upowszechniona pod koniec lutego zeszłego roku. Czy wszyscy zwolennicy formy "w Ukrainie" są konsekwentni i używają form "w Węgrzech", "w Słowacji" i "w Litwie"?

Piernik
Szkółkowicz
Posty: 220
Rejestracja: 26 marca 2023, o 23:05

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#248 Postautor: Piernik » 13 czerwca 2023, o 18:37

Gelo pisze:
Piernik pisze:Odnoszę się tylko do stwierdzenia baszkir = rosjanin które wyżej padło, co jest bzdura. Nie wiem czy Emil jest baszkirem, nie weryfikowalem tego w żaden sposób i mnie to nie interesuje.
zaczynasz być irytujący w tej niewiedzy. Nie wiem, nie znam sie ale powiem ze coś jest bzdurą. Dociśnięty do ściany o toruńską patologię palisz głupa jak Artiom który nie wie co się dzieje w Ukrainie. Może to będzie zaskoczenie ale tak - Emil jest Rosjaninem urodzonym w Saławacie w Baszkirii. I tak jak mieszkaniec Meklemburgii czy Bawarii jest Niemcem tak Emil jest Rosjaninem. A Rosjanie są ostatni na świecie, którzy mogliby oczekiwać respektowania prawa. Jedynym prawem dla tych hunów i mentalnych ludożerców jest prawo dżungli.



Baszkiria to region wchodzący w skład terytorium rosyjskiego, mieszkańcy tego regionu są obywatelami rosji, ale nie są rosjanami, nie wszyscy oczywiście, ale tak można uprościć.
Tak samo jak Emil jest obywatelem Polskim, ale nie jest Polakiem. Przecież to jest elementarz. Przecież Ty mylisz kwestie narodowości, z obywatelstwem. Jest naród baszkirski, jest naród rosyjski, jest naród Polski. To są 3 inne narody, każdy posiada oddzielne cechy, z różnym etnicznym pochodzeniem. Nie wiem co ty próbujesz tu uskuteczniać. I nie wiem jakiej narodowosci jest Emil, z tego co kojarzę to jest rosjaninem (chociaż Dryla kiedyś powiedział że baszkirem), bo to nie ma znaczenia. Wytykam tylko bzdurę że baszkir = rosjanin, bo każdy Baszkir za taki tekst dałby ci w twarz.
Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2023, o 18:43 przez Piernik, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4948
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#249 Postautor: RadeKas » 13 czerwca 2023, o 18:40

Ta forma była promowana na przykład przez moich znajomych z Ukrainy już dobre 10 lat temu. To że Ty o tym usłyszałeś rok temu, i że temat stał się głośniejszy jest oczywiste w związku z wydarzeniami. Także skończcie wszędzie szukać jakichś podwójnych den i zaakceptuje, że czasami świat jest inny niż byście chcieli albo do jakiego się przyzwyczailiście od dziecka.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13384
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Apator Toruń 59:31 (103:77), 11.06.2023

#250 Postautor: Gelo » 13 czerwca 2023, o 18:52

Rosja jest państwem wielonarodowym, więc nie każdy jej obywatel jest Rosjaninem.
szkoda bardzo żeby było inaczej skoro zajmują pół świata i kilka stref czasowych. Ale kimże jest Baszkir jak nie Rosjaninem? Chińczykiem? Jest Rosjaninem chociażby z racji tego że jest obywatelem państwa o nazwie Federacja Rosyjska. Stojąc na podium SoN na piersi miał ruską flagę i słuchał ruskiego hymnu
Poza tym ta wypowiedź jest poniżej pewnego poziomu i przypomina niektóre niemieckie zagrywki.
Rozumiem że nie przypadło Ci do gustu i jakoś mnie to nie zaskakuje :).Ale może Cię to zdziwi ale o odsunięciu od Europy środkowowschodniej hord rosyjskich hunów jako pierwszy oficjalnie wypowiedział się amerykański generał Patton a nie Goebbels
Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2023, o 18:55 przez Gelo, łącznie zmieniany 2 razy.