Stadion

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1662
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Stadion

#8251 Postautor: ezbeg » 30 sierpnia 2023, o 17:02

Panie. Do tej pory mówi się o "targu na Gomółki".

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6484
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Stadion

#8252 Postautor: kibicLBN » 30 sierpnia 2023, o 17:06

Landsberżan jak już ;) w tamtych stronach rodziny mieszkające ,,od zawsze" to znaczy od wojny :-P w przeciwieństwie do dolnego Śląska nie ma tam nawet niemiecko brzmiących nazwisk.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

rumburaquee
Junior
Posty: 432
Rejestracja: 21 września 2021, o 10:32

Re: Stadion

#8253 Postautor: rumburaquee » 30 sierpnia 2023, o 17:08

Gimby nie znajo, a co tam Gimby, millenialsi czy jak tam się mówi. Ja mieszkałem przy Bohaterów ORMO:) a studiowałem nie na ul. Głębokiej tylko " dawnaPKWN-u' ale już starzy jesteśmy.

rumburaquee
Junior
Posty: 432
Rejestracja: 21 września 2021, o 10:32

Re: Stadion

#8254 Postautor: rumburaquee » 30 sierpnia 2023, o 17:10

kibicLBN pisze:Landsberżan jak już ;) w tamtych stronach rodziny mieszkające ,,od zawsze" to znaczy od wojny :-P w przeciwieństwie do dolnego Śląska nie ma tam nawet niemiecko brzmiących nazwisk.

Tak na szybko z telefonu piszę i ciężko mi ekwilibrystykę językową uprawiać;) ale dzięki będę pamiętał. W sumie napisać Gorzowian czy Landsberżan to jeden...

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4233
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#8255 Postautor: papi » 30 sierpnia 2023, o 17:12

Drabik na pewno powiedziałby Landsberżan, tylko pewnie jeszcze o nich nie słyszał

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3400
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Stadion

#8256 Postautor: kdsz » 5 września 2023, o 07:15

Kampania wyborcza najwyraźniej zbliża się do punktu kulminacyjnego.
Anonimowy dygnitarz Prawa i Sprawiedliwości pisze:Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to myślę, że w ciągu dwóch tygodni będziemy mogli coś ogłosić


https://jawnylublin.pl/nowy-stadion-zuz ... na-budowe/
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
mundzio
Senior
Posty: 976
Wiek: 38
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, o 15:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stadion

#8257 Postautor: mundzio » 5 września 2023, o 07:49

kdsz pisze:Kampania wyborcza najwyraźniej zbliża się do punktu kulminacyjnego.
Anonimowy dygnitarz Prawa i Sprawiedliwości pisze:Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to myślę, że w ciągu dwóch tygodni będziemy mogli coś ogłosić


https://jawnylublin.pl/nowy-stadion-zuz ... na-budowe/


o taką kiełbasę wyborczą nic nie robiłem!

mema
Senior
Posty: 683
Rejestracja: 21 marca 2004, o 20:06

Re: Stadion

#8258 Postautor: mema » 11 października 2023, o 11:05


Haron90
Senior
Posty: 996
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: Stadion

#8259 Postautor: Haron90 » 11 października 2023, o 11:11

Ah te wybory :D. Zobaczymy stadion jak świnia niebo, albo jak Polak zjednoczony, praworządny naród ;P.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4948
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stadion

#8260 Postautor: RadeKas » 11 października 2023, o 11:27

Wspaniały film, nie zapomnę go nigdy.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3400
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Stadion

#8261 Postautor: kdsz » 11 października 2023, o 11:41

Ci dwaj po bokach to tam stali w charakterze wypełniaczy kadru? Równie dobrze można było jakieś ładne roślinki postawić w ich miejscu.

Ach te partie wodzowskie.
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Kaman
Kadrowicz
Posty: 1623
Rejestracja: 23 października 2018, o 09:42
Lokalizacja: LBN

Re: Stadion

#8262 Postautor: Kaman » 11 października 2023, o 12:31

Jarek ufam Tobie :D

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6484
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Stadion

#8263 Postautor: kibicLBN » 11 października 2023, o 12:45

RadeKas pisze:Wspaniały film, nie zapomnę go nigdy.

,,oni nie potrafio, my potrafimy" :lol:
,,jak wygramy, to wpiszemy na listę" :lol:
Przecież to czyste złoto
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#8264 Postautor: istred » 11 października 2023, o 12:47

Pomijając już cała kiełbasę wyborczą i to, że w zasadzie nie obiecali nic, to przerażające jest, że oni się nawet nie kryją z tym, że wielomilionowe inwestycje wpisują po kluczu politycznym. Nie według obiektywnych kryteriów, nie według jakich faktycznych potrzeb, a jedynie na potrzeby zdobycia elektoratu.
A to jest przecież wydatkowanie publicznych pieniędzy. I to bardzo dużych kwot.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6484
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Stadion

#8265 Postautor: kibicLBN » 11 października 2023, o 13:10

No nie zgodzę się.
A czy gdziekolwiek i kiedykolwiek, był stadion tak potrzebny jak teraz Motorowi? Już nie wspomnę żeby ktoś tak zasługiwał na niego jak nasza drużyna...
Przepełnienie
Względy bezpieczeństwa
Infrastruktura
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Raczejj
Szkółkowicz
Posty: 155
Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:11

Re: Stadion

#8266 Postautor: Raczejj » 11 października 2023, o 13:13

kdsz pisze:Ci dwaj po bokach to tam stali w charakterze wypełniaczy kadru? Równie dobrze można było jakieś ładne roślinki postawić w ich miejscu.

Ach te partie wodzowskie.

Podprowadzające ;)

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#8267 Postautor: istred » 11 października 2023, o 13:44

kibicLBN pisze:No nie zgodzę się.
A czy gdziekolwiek i kiedykolwiek, był stadion tak potrzebny jak teraz Motorowi? Już nie wspomnę żeby ktoś tak zasługiwał na niego jak nasza drużyna...
Przepełnienie
Względy bezpieczeństwa
Infrastruktura
Nie wiem czy to do mnie, bo moja wypowiedź zupełnie nie odnosiła się do tego czy stadion jest potrzebne albo czy ktoś sobie na niego zasłużył czy nie i nie zamierzam na ten temat prowadzić dyskusji.
Moja wypowiedź dotyczy jedynie tego, że zasady wydatkowania pieniędzy publicznych powinny oparte o obiektywne zasady, a nie klucz polityczny, a dziś tak właśnie się dzieje i tutaj mamy dokładnie taki przykład.
To jest i będzie inwestycja realizowana przez samorząd i zasady dofinansowania takich inwestycji powinny być jasne, przejrzyste i względnie stałe, tak żeby już na etapie planowania można było uszacowac możliwe dofinansowanie z budżetu centralnego. Zasady niezależne od klucza politycznego.
A tutaj mamy polityka wychodzącego przed kamery, tory mówi że jak na nas zagłosujecie to uznamy to za inwestycje strategiczna (serio, stadion żużlowy inwestycja strategiczna z punktu widzenia centralnego? Może obok CPK...) i damy hajs samorządowi. Patologia, z która zdaje się wszyscy przechodzą do porządku dziennego.

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1769
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stadion

#8268 Postautor: dannie » 11 października 2023, o 14:04

kibicLBN pisze:
RadeKas pisze:Wspaniały film, nie zapomnę go nigdy.

,,oni nie potrafio, my potrafimy" :lol:
,,jak wygramy, to wpiszemy na listę" :lol:
Przecież to czyste złoto


Ja nie pojmuję. Że też władze Lublina nie potrafią wydawać pieniędzy z budżetu państwa. Szok ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4529
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Stadion

#8269 Postautor: tezetomaniak » 11 października 2023, o 14:06

Czy stadion może mieć imię żyjącej osoby? Pomnik profesora Lecha Kaczyńskiego w Lublinie już jest, ale jest kilka mocnych żyjących kandydatów, z jedynie słusznych kręgów oczywiście.

Czarek
Trener
Posty: 5338
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stadion

#8270 Postautor: Czarek » 11 października 2023, o 14:09

tezetomaniak pisze:Czy stadion może mieć imię żyjącej osoby? Pomnik profesora Lecha Kaczyńskiego w Lublinie już jest, ale jest kilka mocnych żyjących kandydatów, z jedynie słusznych kręgów oczywiście.

Oczywiście Wołodymyr Zełenski lub Joe Biden.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4948
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stadion

#8271 Postautor: RadeKas » 11 października 2023, o 14:12

Jeżeli decyduje PiS to raczej stadion im. D. Trumpa. D z kropką żeby nie przyzywać imienia szatana oczywiście.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6484
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Stadion

#8272 Postautor: kibicLBN » 11 października 2023, o 14:19

istred pisze:
kibicLBN pisze:No nie zgodzę się.
A czy gdziekolwiek i kiedykolwiek, był stadion tak potrzebny jak teraz Motorowi? Już nie wspomnę żeby ktoś tak zasługiwał na niego jak nasza drużyna...
Przepełnienie
Względy bezpieczeństwa
Infrastruktura
Nie wiem czy to do mnie, bo moja wypowiedź zupełnie nie odnosiła się do tego czy stadion jest potrzebne albo czy ktoś sobie na niego zasłużył czy nie i nie zamierzam na ten temat prowadzić dyskusji.
Moja wypowiedź dotyczy jedynie tego, że zasady wydatkowania pieniędzy publicznych powinny oparte o obiektywne zasady, a nie klucz polityczny, a dziś tak właśnie się dzieje i tutaj mamy dokładnie taki przykład.
To jest i będzie inwestycja realizowana przez samorząd i zasady dofinansowania takich inwestycji powinny być jasne, przejrzyste i względnie stałe, tak żeby już na etapie planowania można było uszacowac możliwe dofinansowanie z budżetu centralnego. Zasady niezależne od klucza politycznego.
A tutaj mamy polityka wychodzącego przed kamery, tory mówi że jak na nas zagłosujecie to uznamy to za inwestycje strategiczna (serio, stadion żużlowy inwestycja strategiczna z punktu widzenia centralnego? Może obok CPK...) i damy hajs samorządowi. Patologia, z która zdaje się wszyscy przechodzą do porządku dziennego.

Wiadomo, że to jest chamska kampania wyborcza na najniższym możliwym poziomie. Wiadomo też, że budowa obiektów sportowych jest finansowana z budżetów samorządów i kiedyś środków unijnych. Mi chodziło o to, że klubu który tak by potrzebował większego, nowego obiektu nie pamiętam. Tylko pytanie jak długo będzie aż takie zainteresowanie i nasz pobyt na szczycie. Za nami dopiero 5 lat.
Kępa podpisał z SSP kontrakty również na 2024, po ewentualnej zmianie władz wątpię żeby się te spółki całkowicie odwróciły, ale kurek się może przykręcić.
tezetomaniak pisze:Czy stadion może mieć imię żyjącej osoby? Pomnik profesora Lecha Kaczyńskiego w Lublinie już jest, ale jest kilka mocnych żyjących kandydatów, z jedynie słusznych kręgów oczywiście.

Im. Adama Małysza i wyszyscy zadowoleni!
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Ge(L)o
Trener
Posty: 3279
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#8273 Postautor: Ge(L)o » 11 października 2023, o 14:24

Potem będzie przychodzić 1500 osób na dwudziestotysięcznik i będzie głupio wyglądało. Dziwić się potem, że mówią, że pisowski klub. Won.

Awatar użytkownika
luCas
Kadrowicz
Posty: 1607
Rejestracja: 26 stycznia 2004, o 19:52

Re: Stadion

#8274 Postautor: luCas » 11 października 2023, o 14:36

Ge(L)o pisze:Potem będzie przychodzić 1500 osób na dwudziestotysięcznik i będzie głupio wyglądało. Dziwić się potem, że mówią, że pisowski klub. Won.

A na peowski 40tysiecznik w Gdansku to ile przychodzi?
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski

Ge(L)o
Trener
Posty: 3279
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#8275 Postautor: Ge(L)o » 11 października 2023, o 15:15

No właśnie chyba z 1500. O Gdańsku myślałem pisząc swojego posta.
Wypełniał się raz w roku, na mecz z Legią. Ale niestety spadli (Gdańsk, nie Legia).
A nasz na jaką okoliczność się wypełni ? GP ? Jeśli mają go budować z myślą o lidze to trochę musztarda po obiedzie. Chyba, że Kępa ma zamiar panować następne 20 lat. Ale sukcesy też się przejadają i wiecznie po 10 koła ludzi na mecze chodzić nie będzie.