Miszkolc - Lublin

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4529
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Miszkolc - Lublin

#2 Postautor: tezetomaniak » 2 września 2009, o 17:26

no to czas zobaczyc jak Bak i Mistygacz poradza sobie na pozycji seniora ;)

asid
Senior
Posty: 586
Rejestracja: 3 grudnia 2007, o 15:48
Lokalizacja: Pruszków

Re: Miszkolc - Lublin

#3 Postautor: asid » 2 września 2009, o 17:51

Jak klub nie da rady sprowadzic Piszcza na mecz to ...........sam nie wiem co? przegramy?
Nasz klub mial i ma bardzo zla opinie wsrod zawodnikow. Jak przypomne sobie chec sciagniecia Nermarka na baraz i teraz te wszystkie proby kontraktowania nowych i sciagniecia zakontraktowanych u nas to az odechciewa sie tym wszystkim interesowac. Zawodnicy nas olewaja bo oczywiscie wola miec wolne i nic nie zarobic niz jechac do Polski, wydac na dojazd, odjechac mecz, zarobic za punkty ale....... nie dostac kasy lub potem upominac sie o nia niewidomo jak dlugo.

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Miszkolc - Lublin

#4 Postautor: mustafa » 2 września 2009, o 17:59

asid pisze:Jak klub nie da rady sprowadzic Piszcza na mecz to ...........sam nie wiem co? przegramy?
Nasz klub mial i ma bardzo zla opinie wsrod zawodnikow. Jak przypomne sobie chec sciagniecia Nermarka na baraz i teraz te wszystkie proby kontraktowania nowych i sciagniecia zakontraktowanych u nas to az odechciewa sie tym wszystkim interesowac. Zawodnicy nas olewaja bo oczywiscie wola miec wolne i nic nie zarobic niz jechac do Polski, wydac na dojazd, odjechac mecz, zarobic za punkty ale....... nie dostac kasy lub potem upominac sie o nia niewidomo jak dlugo.


Oj już nie ma co tak przeżywać, akurat nasz klub nie jest jakimś mega wyjątkiem na mapie żużlowej Polski co do wypłacalności.
Pewnie jakby było mniej obcokrajowców, ale za to mieli gwarantowaną liczbę startów to ściągnąć byłoby ich łatwiej.

Koper
Trener
Posty: 5488
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Miszkolc - Lublin

#5 Postautor: Koper » 2 września 2009, o 18:35

Awizowany:
1. T. Piszcz
2.A. Messing
3.T. Rempała
4.D. Howe
5.J. Rempała
6.R. Klimek

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4529
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Miszkolc - Lublin

#6 Postautor: tezetomaniak » 2 września 2009, o 18:41

nudno z tym Howe juz, mogliby wstawic Lawsona czy Pawła Barana ;)

Awatar użytkownika
truskawa
Zawodowiec
Posty: 1270
Rejestracja: 17 grudnia 2008, o 00:30

Re: Miszkolc - Lublin

#7 Postautor: truskawa » 2 września 2009, o 18:54

1. Tomasz Piszcz
2. Andreas Messing
3. ZZ
4. D. Howe
5. J. Rempała
6. R. Klimek
7. ktokolwiek
8. Karol Baran

W takiej konfiguracji Piszcz Jaca i Baran bedą mogli 6 razy pojechać, a Howe z Messingiem beda mieli do podziału minimum 5 startów, moze ktorys z nich wypali
SPEEDWAY MOTOR LUBLIN

Awatar użytkownika
drt
Posty: 65
Rejestracja: 14 stycznia 2009, o 16:31
Lokalizacja: dzielnica szarego ludu

Re: Miszkolc - Lublin

#8 Postautor: drt » 2 września 2009, o 19:16

Truskawa, za kogo wstawiasz zetzetke? O ile mi wiadomo to Tomasz Rempala jest zdrowy i ma zamiar jechac, jedyne (!) jego problemy wynikaja z tego, iz rozwalil sprzet, a na to chirurg zwolnienia nie daje. Co do awizowanego skladu, to jesli Baran wskoczy za Piszcza, ktory znow fochuje, to konczymy sezon juz w niedziele. Jesli natomiast wskoczy pod 4 to szansa na korzystny wynik jest. Pod 7 wstawiam J. Messinga, gdyz innej opcji nie ma, a na rezerwowego Tomicek, bo nawet on gwarantuje wiecej niz Michaluk.

Awatar użytkownika
truskawa
Zawodowiec
Posty: 1270
Rejestracja: 17 grudnia 2008, o 00:30

Re: Miszkolc - Lublin

#9 Postautor: truskawa » 2 września 2009, o 19:22

zdrowy zdrowy ale zawsze mozna zrobic z niego chorego. tak po prostu jest optymalnie z najwieksza korzyscia dla drużyny. Tomek bez sprzetu jest obecnie najsłabszym ogniwem. Trzeba korzystać z regulaminu. Mamy trzech asiorów którzy beda mogli go po razie zastąpić i już to gwarantuje więcej punktów niż on sam jest w stanie zrobić
SPEEDWAY MOTOR LUBLIN

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4529
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Miszkolc - Lublin

#10 Postautor: tezetomaniak » 2 września 2009, o 19:31

jako ze Tomek jezdzil w druzynie z Miszkolca chyba nikt w klubie nie wyobraza sobie zeby robic z niego na sile "chorego"
Zreszta: uwierzyles juz ze bedzie Howe ? :)

Awatar użytkownika
hanson
Posty: 71
Rejestracja: 13 lutego 2007, o 20:30
Lokalizacja: Niedrzwica Duza

Re: Miszkolc - Lublin

#11 Postautor: hanson » 2 września 2009, o 20:34

Bez Tomka jesteśmy w czarnej dupie i znalezienie z niej satysfakcjonującego nas wyjścia graniczy z cudem :? Opole też miało 4 punkty zaliczki przed rewanżem z Miszkolcem i jak to się dla nich skończyło? Blamażem! Czuję, że dowalą nam niewiele mniej. Kto niby miałby być tym wyczekiwanym zbawcą i pomóc w wygraniu dwumeczu, skoro na rynku zostały same ochłapy?! Ja nikogo takiego nie dostrzegam. Czarno widzę tą czarną dupę, biorąc pod uwagę fakt, iż Piszcz zapewne wybierze Anglię :(

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

Re: Miszkolc - Lublin

#12 Postautor: Hans » 2 września 2009, o 21:10

Coś mi się wydaję, że nie wybierze. O tyle tylko, aby w Miszkolcu "za karę" nie przywiózł 5 punktów.

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

Re: Miszkolc - Lublin

#13 Postautor: kilar » 2 września 2009, o 22:02

hanson pisze:Kto niby miałby być tym wyczekiwanym zbawcą i pomóc w wygraniu dwumeczu, skoro na rynku zostały same ochłapy?! Ja nikogo takiego nie dostrzegam.

Moze Daniel Davidsson ? No cos trzeba zrobic ze skladem, zebysmy za 5 dni nie zaczynali sezonu ogorkowego. Jezeli nikogo nowego nie zakontraktujemy, to trzeba za wszelka cene sciagnac na mecz Piszcza, zrobic motory Tomkowi Rempale i sciagnac Howe'a. W tej chwili lepszych zawodnikow nie mamy, tzn jest Hynek, ale kontuzjowany - wiec odpada.
Na juniorow nie ma co liczyc, Jacek bedzie musial te biegi remisowac, a pozostali beda musieli odrabiac straty, bo pewnie po 1 biegu bedzie juz 5-1 w plecy.

asid
Senior
Posty: 586
Rejestracja: 3 grudnia 2007, o 15:48
Lokalizacja: Pruszków

Re: Miszkolc - Lublin

#18 Postautor: asid » 2 września 2009, o 22:43

No dobra, Gawrzyk, juz dobra, my tez wierzymy, ze Piszcz bedzie i, ze sa srodki.

Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Miszkolc - Lublin

#19 Postautor: Egon » 2 września 2009, o 23:11

kilar pisze:
hanson pisze:Kto niby miałby być tym wyczekiwanym zbawcą i pomóc w wygraniu dwumeczu, skoro na rynku zostały same ochłapy?! Ja nikogo takiego nie dostrzegam.

Moze Daniel Davidsson ? [...]
A czy przypadkiem okienko transferowe nie zamknęło się z końcem sierpnia?
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Miszkolc - Lublin

#21 Postautor: bartosch » 2 września 2009, o 23:17

gawron ja wiem, ze sie nerwujesz ale raz wystarczy napisac:)
carpe diem!

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4529
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Miszkolc - Lublin

#22 Postautor: tezetomaniak » 2 września 2009, o 23:17

Egon pisze:A czy przypadkiem okienko transferowe nie zamknęło się z końcem sierpnia?

przypadkiem sie zamknelo :P

Koper
Trener
Posty: 5488
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Miszkolc - Lublin

#23 Postautor: Koper » 2 września 2009, o 23:19

Gawrzyk pisze:
asid pisze:No dobra, Gawrzyk, juz dobra, my tez wierzymy, ze Piszcz bedzie i, ze sa srodki.


ale w przypadku Piszcza chyba ne chodzi o kase bo mowia wszyscy ze jest splacony


Też słyszałem ze Piszcz jest spłacony.

Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2535
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: Miszkolc - Lublin

#24 Postautor: Speedway » 2 września 2009, o 23:21

Daviddson ma umowe w Bydgoszczy i moze byc wypozyczony. Ale pewnie skonczyloby sie jak z Nermarkiem na Daugavpils ;d
Obrazek

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: Miszkolc - Lublin

#25 Postautor: harry » 2 września 2009, o 23:40

Ja tam bym brał tego D. Davidssona od razu. Jeżeli Bydgoszcz nie bedzie chciała kasy za wypożyczenie to czego nie. A wręcz oczywiste jeżeli da się z nim dogadać. Daniel D. ma w I lidze 2,121 a Andreas M. ma w I lidze srednią 1,00. To o czym tu gadać?
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski