Lubelski klub w sezonie 2012

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Dobromir
Zawodowiec
Posty: 1484
Rejestracja: 16 marca 2003, o 10:46
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#51 Postautor: Dobromir » 29 września 2011, o 18:47

Moim zdaniem powinniśmy ostro zacząć gadać z L. Richardsonem. Gość jest na wylocie z Rzeszowa, w ekstralidze sobie nie zarobi a w pierwszej lidze to pewniak na 10-12 punktów.

Mój skład:


Jeleniewski
Baran/Miesiąc/Puszakowski
Kościuch/Stachyra
Woodward
Holder (marzenie)/Richardsson
junior polak
jakiś ruski junior typu D. Nosow, Biełousow
Ostatnio zmieniony 29 września 2011, o 18:51 przez Dobromir, łącznie zmieniany 1 raz.

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#52 Postautor: Davv » 29 września 2011, o 18:50

Stachyra, oprócz pochodzenia nie ma żadnych plusów. Pokazał w tym sezonie co potrafi. Lee przy zasadzie 1GP na drużynę na pewno gdzieś znajdzie miejsce, chyba że mu się sporo zapłaci, jak dla mnie lepiej wziąć kogoś z GP.

Misiek nie ma drużyny i w tym momencie chyba powinien być dogadywany. Pewniak większy od Lee, Dawida i Kościucha.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6485
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#53 Postautor: kibicLBN » 29 września 2011, o 18:55

Jak dal mnie to jeśli mamy brać kogoś z tegorocznego składu to Woodwarda ew. Miesiąca i to szykując dla jednego z nich 1 miejsce w składzie. Ale to i tak bez sensu skoro z tym KSM można mieć Povazhnego, Watta, Chrzanowskiego czy inne petrady zamiast słabiaków :roll:
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5626
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#54 Postautor: niespokojny » 29 września 2011, o 18:59

Moim zdaniem trzeba budowac sklad na awans, a nie na utrzymanie jak tu 95% forumowiczow buduje... Trzeba wykorzystac dobry klimat polityczny i popyt kibicow na zuzel na najwyzszym pozionie.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
manjolo
Junior
Posty: 319
Wiek: 36
Rejestracja: 13 września 2010, o 21:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#55 Postautor: manjolo » 29 września 2011, o 19:00

kibicLBN pisze:Jak dal mnie to jeśli mamy brać kogoś z tegorocznego składu to Woodwarda ew. Miesiąca i to szykując dla jednego z nich 1 miejsce w składzie. Ale to i tak bez sensu skoro z tym KSM można mieć Povazhnego, Watta, Chrzanowskiego czy inne petrady zamiast słabiaków :roll:



no z tych co wymieniłeś to petarda goni petardę 8)
motoru brum

straho
Junior
Posty: 335
Rejestracja: 8 czerwca 2009, o 10:41

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#56 Postautor: straho » 29 września 2011, o 19:02

Karlsson
B.Pedersen
Stachyra
Jelen
Madsen
w obwodzie Baran i Cam
Z niczego może być tylko nic.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6485
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#57 Postautor: kibicLBN » 29 września 2011, o 19:05

manjolo pisze:
kibicLBN pisze:Jak dal mnie to jeśli mamy brać kogoś z tegorocznego składu to Woodwarda ew. Miesiąca i to szykując dla jednego z nich 1 miejsce w składzie. Ale to i tak bez sensu skoro z tym KSM można mieć Povazhnego, Watta, Chrzanowskiego czy inne petrady zamiast słabiaków :roll:



no z tych co wymieniłeś to petarda goni petardę 8)

Ropa może się nie łapie, ale Watt i Chrzanowski mają średnie na poziomi 2,0 od kilku lat w I lidze, a nasi nigdy takich nie mieli i mieć nie będą :? Może to nie petardy na I ligę ale przewyższają naszych umiejętnościami o 3 klasy.
PS. Wie ktoś czy istnieje jakakolwiek szansa na Buczka , czy on w Grudziądzu zostanie na wieki wieków? :(
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

gucio1987
Posty: 31
Rejestracja: 13 września 2010, o 22:01

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#58 Postautor: gucio1987 » 29 września 2011, o 19:23

A ja chce za rok widzieć jako trenera Pana Dzikowskiego jeżeli on nie zostanie to naprawdę Sprawka nie potrafi prowadzić drużyny jako prezes.

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#59 Postautor: Sledzio » 29 września 2011, o 19:27

Z obecnego składu zostawił bym Miesiąca i Woodwarda i oczywiście naszego zbawiciela trenera GRZEGORZA DZIKOWSKIEGO nikogo więcej.
Z nowych zawodników to P.Karlsson, Richardson, Miśkowiak, Kościuch, Lampart, Kuciapa, Dzikowski i narazie starczy tego dobrego.
Pora na browara OLE.

Awatar użytkownika
agu87
Posty: 97
Rejestracja: 20 czerwca 2011, o 10:09
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#60 Postautor: agu87 » 29 września 2011, o 19:44

Priorytetowa sprawa - podpisać kontrakt z trenerem Dzikowskim! Koniecznie!
Z naszej obecnej drużyny ewentualnie Cam, Miesiąc czy Baran, ale oczywiście bez gwarancji startów. Reszta niech nas odwiedza na stadionie - z całym szacunkiem, I liga jednak nie dla nich, przynajmniej na razie.
Z reszty to na razie nie będę pisać, bo nie wiadomo jakie będa zasady, ksm-y itd.
Ehhhh...jak to miło myśleć o 1 lidze :D

straho
Junior
Posty: 335
Rejestracja: 8 czerwca 2009, o 10:41

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#61 Postautor: straho » 29 września 2011, o 19:46

dawac na juniorke Oskara Golloba :)
Z niczego może być tylko nic.

Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1098
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#62 Postautor: radonis » 29 września 2011, o 19:46

Pogadalimy po meczy z Panem Posło-Preseso-Prezydento-Mecenasem i raczej się nie pchają do Ekstra już na pierwszy ogień ze względów finansowych.

Miał natomiast świadomość że trzeba 3 rakiety zakupić a resztę zapchać naszymi tegorocznymi gwiazdami. W pierwszej kolejności wymienił KB, PM i CW o MP mówił z niechęcią.

A dla mnie Kościuch i Miśkowiak, ktoś z GP, bo w ekstra tlko 10 znajdzie pracę. Żadnych Kuciap, Hlibów, Jeleni itp. Tylko ludzi którzy poradzili sobie w tym sezonie z nowymi tłumokami

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#63 Postautor: Talib » 29 września 2011, o 20:19

Jak dla mnie pomysł na sezon 2012 w I lidze powinien być następujący:

1. Dzikowski jako trener,
2. ma wolną rękę w doborze składu,

--------------------------------------------------poglądy nad kreską nie podlegają dyskusji-----------------------------------------------------

3. metoda kompletowania składu podobna do tegorocznej w Łodzi, tzn. utrzymać krajowy kręgosłup składu+dobre pieniędze na sprzęt: Miesiąc, Baran, mimo wszystko Puzon,

4. dobry lub prawie dobry ( :) ) zawodnik krajowy = Jeleń bo wiadomo, że chce, że w LBN bedzie robił dobre punkty, a I ligę da się obronić przede wszystkim dobrymi wynikami u siebie (chociaż nieraz szlag mnie mało co nie trafił...),

5. jeśli Łódź ma rzeczywiście paść, to ... Trojan, średnia pewnie będzie gorsza niż Jeleń, ale zrobi co trzeba w najważniejszych momentach ważnych meczów,

6. Obcokrajowcy. Można na początku sezonu pociągnąć z Woodwardem i Proctorem, ale skoro będzie idiotyczny przepis w e-lidze i kasa Bogdanki (bedzie?) dawać kogoś z GP, myślę, że z tzw. wyższej półki. Kto? może Jonsson :D .

7. Junior, tu bryndza będzie długo i wszędzie. 3 punkty w juniorskim i do bufetu, więc brać Malitowskiego jak będą chcieli dać za rozsądną kasę i Kreta (bo ząb do jeżdżenia ma, tylko jeszcze trochę rozumu by sie przydało...) i szkolić, szkolic, szkolić.

Oby chłopaki ze szkółki z prezentacji z meczu z Wandą w takich chwytających za serce kombinezonach jak najszybciej porobili licencje, bo to jest szansa na juniorów, a nie import juniorów.

Taki skład chyba powinien dać utrzymanie, a jak sponsor główny ma więcej kasy to ... prosze bardzo, chętnię popatrzę na All Stars LBN :D .

TheDex
Posty: 11
Rejestracja: 14 września 2011, o 22:48

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#64 Postautor: TheDex » 29 września 2011, o 20:26

trener Dzikowski - podstawa
Baran ,Miesiąc ,Woodward za wkład w awans - nie można ich ot tak pogonić po sezonie i w ten brzydki sposób podziękować za wywalczenie awansu .może jeszcze Puszakowski jeżeli się ogarnie z formą i sprzętem.
Jeleniewski -wiadomo swojak i prawie pewniak na swój tor
Lampart -kończy mu się wiek młodzieżowca ,obycie na torach ekstraligowych jako takie ma .do tego 22 lata i perspektywa rozwoju.
Miśkowiak - w dalszym ciągu nie wiadomo co z Poznaniem
Lindbaeck /Lindgren /Holder
Richardsson /G Łaguta
Malitowski i Curyło
Ostatnio zmieniony 30 września 2011, o 16:30 przez TheDex, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rAdEk23
Junior
Posty: 434
Wiek: 33
Rejestracja: 20 października 2006, o 18:47
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#65 Postautor: rAdEk23 » 29 września 2011, o 20:50

Wszystko kwestia budżetu ale pomarzyć można :)

1.Hlib
2.Jelen
3.Stachyra
4.Lindbeck
5.Gizatullina
6.Kylmaekorpi
7.Przemek Pawlicki
8.Piotr Pawlicki
9.Oskar Gollob :)

Pierwszych 6 jak najbardziej możliwa do zakontraktowania, trzech ostatnich ostatnich morzenia :)
Sipma Lublin :D :D :D

Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 736
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#66 Postautor: DrPaiHiWo » 29 września 2011, o 21:18

Ja zacznę od postulatu: Daniel TAK ! Dawid NIE ! a poza tym to :

Jeleniewski
Lee Richardson/ Ljung
Lindbaeck
Ułamek
Miśkowiak
Malitowski
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6485
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#67 Postautor: kibicLBN » 29 września 2011, o 21:19

Talib dał przepis jak zrobić "dziadoski" skład w I lidze :lol: Większej bandy średniaków to sobie nie można wyobrazić :lol:
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Jinxsior
Junior
Posty: 365
Rejestracja: 17 lutego 2004, o 15:38
Lokalizacja: Swindon/Lublin
Kontakt:

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#68 Postautor: Jinxsior » 29 września 2011, o 21:25

Po pierwsze to wielkie dzięki za awans. Gratulacje dla wszystkich którzy przyczynili się do tej jakże cudownej chwili. Myślę że w jakimś malutkim stopniu dołożylismy cegiełkę do tego awansu, może to dzięki nam nie ma byłego trenera a Karol złapał zajawke :P
Co do składu. Mam nadzieję że trener pozostanie w Lublinie i będzie miał wolną rękę przy dobieraniu ekipy.
ver 1
Kuciapa
Jeleń
Harris
Woodword
Baran z zajawka
Curylo
Lukaszewski

ver 2
Lindbeck (Lindgren)
Miskowiak
Kosciuch
Lijung
Zengota
Sowka
Malitowski

Takie sobie wymarzylem :)
Obrazek
.GG..::2399959:...
...:speedway_jinx@wp.pl:..

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4954
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#69 Postautor: RadeKas » 29 września 2011, o 21:27

Jezeli prawda jest to co mowil Wojsciechowski o nie atakowaniu ekstra, to nie ma co sie napalac tutaj na jakies megamocne sklady ala Tarnow czy Bydgoszcz, bo potem bedzie wielki placz. Mysle, ze trzeba poczekac az klub oficjalnie oglosi swoje ambicje.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

straho
Junior
Posty: 335
Rejestracja: 8 czerwca 2009, o 10:41

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#70 Postautor: straho » 29 września 2011, o 21:27

widze ze Dr House zastosowal ostre elktro wszatrzasy :D
Ułamek, Lee i Anton to grube euro
Z niczego może być tylko nic.

Awatar użytkownika
koczek
Posty: 40
Rejestracja: 24 lipca 2011, o 19:57

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#71 Postautor: koczek » 29 września 2011, o 21:38

Przy czym pierwszych dwóch, bez najmniejszych problemów znajdzie miejsce w Elidze. O Malitowskim na juniorce możemy tylko pomarzyć. ;) Nie przebijemy Rudej Marty, ani domowego Wrocławia. Nawet o Tadzia może być ciężko.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6075
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#72 Postautor: grzesieck » 29 września 2011, o 21:38

kibicLBN pisze:Talib dał przepis jak zrobić "dziadoski" skład w I lidze :lol: Większej bandy średniaków to sobie nie można wyobrazić :lol:


mozna - Watt, Chrzanowski i Povazhny, czyli Twoja propozycja
METHANOL ADVENTURE TEAM

Deri
Senior
Posty: 676
Rejestracja: 17 marca 2011, o 21:23
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#73 Postautor: Deri » 29 września 2011, o 21:39

A ja mysle ze zostanie Grzesio jako trener :D a te wasze typy to ...... śmiać mi sie chce . :lol:
Mam nadzieje ze trener nie czyta forum i sklepi skład taki jaki on zadecyduje 8)
ps. Wielkie gratki dla całego zespołu za wymarzony awans,idę dalej pic :-P dobranoc :lol:
Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień
GeloSMT Swiat na trzeżwo jest nie do przyjęcia.;p

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6485
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#74 Postautor: kibicLBN » 29 września 2011, o 21:42

grzesieck pisze:
kibicLBN pisze:Talib dał przepis jak zrobić "dziadoski" skład w I lidze :lol: Większej bandy średniaków to sobie nie można wyobrazić :lol:


mozna - Watt, Chrzanowski i Povazhny, czyli Twoja propozycja

Co?
Ja proponowałem jednego, czy dwóch z nich. No i przepraszam, jeśli twierdzisz, że Watt i Chrzanowski to poziom Trojana czy Jelenia, albo lepiej Barana.... To ja nie mam pytań :lol: Chrzanowski (2,06 teraz, ok.2,25 rok temu)jest o klasę lepszy od każdego naszego składu i wszystkich których wymienił Talib. No poza Jonssonem 8)
Jeśli powiesz że Chrzanowski jest gorszy od kogokolwiek z tej masy wymienionej przez Taliba to nie mamy o czym rozmawiać...
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
koczek
Posty: 40
Rejestracja: 24 lipca 2011, o 19:57

Re: Lubelski klub w sezonie 2012

#75 Postautor: koczek » 29 września 2011, o 21:46

Chrzanowski zostanie u żony, w Grudziądzu. Watt ma od Jelenia średnią większą o 0,1. Zakładając, że Jeleń jeździłby w Lublinie, można śmiało stwierdzić, że jego średnia podskoczyłaby co najmniej o 0,2. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że to Jeleniewski jest pewniejszy na I ligą PL.