Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
meesha
Trener
Posty: 7599
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#176 Postautor: meesha » 21 września 2013, o 21:49

Nie tylko tych na wózkach, ale ogólnie takich, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

A poza tym ciekaw jestem co ma prezydent Żuk do cen biletów na te zawody? :lol:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Złoty
Szkółkowicz
Posty: 199
Rejestracja: 23 sierpnia 2007, o 11:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#177 Postautor: Złoty » 22 września 2013, o 07:50

http://espeedway.pl/news,tomasz_gollob_ ... 32,10.html
Nie jest dobrze, trzymajmy kciuki za Tomka.

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2972
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#178 Postautor: Maxx » 22 września 2013, o 21:19

meesha pisze:Nie tylko tych na wózkach, ale ogólnie takich, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

A poza tym ciekaw jestem co ma prezydent Żuk do cen biletów na te zawody? :lol:

Ciekawe jaki procent trafi do tych, którzy tego potrzebują a ile do Best Speedway Promotion? Odpowiadając na pytanie: "Co ma prezydent Żuk do cen biletów?" - jest współorganizatorem siłą rzeczy reprezentując miasto i jeo mieszkańców.

meesha
Trener
Posty: 7599
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#179 Postautor: meesha » 23 września 2013, o 00:06

Fejspalm jak stąd do Krakowa, bo cóż tu można więcej napisać...
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

NervGal
Junior
Posty: 387
Wiek: 31
Rejestracja: 22 lutego 2011, o 20:19

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#180 Postautor: NervGal » 23 września 2013, o 02:12

Gollob zakończył sezon - kto za niego? Cholera sypie się ta obsada, oby Woffinden nie zrezygnował i, tfu tfu, oby już bez kontuzji :/

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#181 Postautor: GIGI » 23 września 2013, o 10:30

Maxx pisze:Ciekawe jaki procent trafi do tych, którzy tego potrzebują a ile do Best Speedway Promotion?

Dla mnie to jest jasne http://polskamistrzowieswiata.lublin.pl/organizator. Nikt nikomu nie musi się publicznie tłumaczyć. Masz jakieś wątpliwości że pieniądze nie trafią do potrzebujących? Ja takowych nie mam.
Maxx pisze:Odpowiadając na pytanie: "Co ma prezydent Żuk do cen biletów?" - jest współorganizatorem siłą rzeczy reprezentując miasto i jeo mieszkańców.

Dalej nie rozumiem co prezydenyt ma do cen biletów?

ermen
Zawodowiec
Posty: 1258
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 10:39

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#182 Postautor: ermen » 23 września 2013, o 11:24

Władysław Gollob w TVN24 w zasadzie wykluczył występy Tomka w tym roku. Powiedział, że prawdopodobnie jednak nie będzie potrzebna operacja i wystarczy leczenie zachowawcze, tj. gorset i kilkumiesięczna rehabilitacja.
Każdemu jego Everest...

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#183 Postautor: jerry78 » 23 września 2013, o 11:53

NervGal pisze:Gollob zakończył sezon - kto za niego? Cholera sypie się ta obsada, oby Woffinden nie zrezygnował i, tfu tfu, oby już bez kontuzji :/

Może Janusz Kołodziej? Rewelacyjna forma i lubiący nasz tor. Fajnie by było jego zobaczyc.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#184 Postautor: istred » 23 września 2013, o 12:05

Jak najbardziej ZA.
Pod względem wizerunkowym Golloba nikt nie zastąpi, ale pod względem sportowym jak najbardziej.

Maxx - nie podoba się, że nie ma zniżek, nie masz pewności na co pójdą "Twoje" pieniądze, to obejrzyj mecz w telewizji, a 50 zł przelej bezpośrednio na konto jakiejś fundacji lub wydaj je w jakikolwiek sposób, jaki uznasz za słuszny. W czym masz problem?

Awatar użytkownika
maestro76
Zawodowiec
Posty: 1112
Rejestracja: 23 listopada 2003, o 16:56
Lokalizacja: Åšwidnik

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#185 Postautor: maestro76 » 23 września 2013, o 12:15

zdecydowanie kolodziej.
widac ze koncowka sezonu rewelacyjna i wczoraj w czewie mial chyba najlepsza fure

jak nie on to moze protas

z woffindenem roznie moze byc, chyba odnowila mu sie kontuzja obojczyka wiec pewnie odjedzie ostatnie gp i da sobie spokoj

za niego najchetniej widzialbym iversena ale jesli to ma byc jakis ims to jonsson pasuje idealnie
Ostatnio zmieniony 23 września 2013, o 13:31 przez maestro76, łącznie zmieniany 1 raz.
never ride faster than your angel can fly

Awatar użytkownika
Dobromir
Zawodowiec
Posty: 1484
Rejestracja: 16 marca 2003, o 10:46
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#186 Postautor: Dobromir » 23 września 2013, o 12:19

Bez Golloba to już nie będzie to samo widowisko niestety :/

meesha
Trener
Posty: 7599
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#187 Postautor: meesha » 23 września 2013, o 16:34

No niestety... Miałem nadzieję zobaczyć jeszcze Mistrza przed końcem kariery, a tymczasem prawdopodobnie przyjdzie oglądać PePe kręcącego bączki :/
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

go!
Trener
Posty: 3770
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#188 Postautor: go! » 23 września 2013, o 23:27

Tym razem Gollob sie juz chyba rzeczywiscie skonczy

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#189 Postautor: $korzen$ » 24 września 2013, o 09:35

Szkoda Golloba, co prawda najbardziej nakrecam sie na Hampela i Nickiego... ale zobaczyc ikone tego sportu to jednak zawsze jest "to cos" szkoda :( Za niego ja bym wzial Protasiewicza, jest w mega gazie i jakos bardziej do mnie przemawia niz Kolodziej, ale chyba bardziej dlatego, ze mialem okazje go (Kolodzieja) w ostatnich 2 latach widziec ze 3 razy na torze. Jezeli odejdzie Woffinden to ja chce Grisze! dodajac Nickiego i Warda to szeroka by chodzila az milo 8) w najgorszym wypadku Iversena. Jonsson jakis bezplciowy w tym sezonie.

Awatar użytkownika
zycho
Junior
Posty: 492
Rejestracja: 7 sierpnia 2007, o 16:44
Lokalizacja: W-wa/Lublin

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#190 Postautor: zycho » 24 września 2013, o 13:30

Póki co:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38667 ... wie-swiata

Mistrzowie Świata:
1. Tai Woffinden
2. Greg Hancock
3. Nicki Pedersen
4. Michael Jepsen Jensen
5. Darcy Ward
6. Robert Miśkowiak

Polska:
9. Tomasz Gollob
10. Daniel Jeleniewski
11. Jarosław Hampel
12. Patryk Dudek
13. Krzysztof Kasprzak
14. Maciej Janowski

Ja jestem jeszcze ciekaw tabeli biegowej - bez biegu juniorskiego, to może wrócimy do trzech biegów nominowanych? :)

Awatar użytkownika
Masi
Senior
Posty: 780
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, o 20:26
Lokalizacja: Lublin (Dziesiąta)

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#191 Postautor: Masi » 24 września 2013, o 14:28

Tak dokładnie ma być. Trzy biegi nominowane i bez juniorskiego. ;)
-Jurek Mordel zadowolony...
- No tak...
- Żona w domu także... :D

buby
Szkółkowicz
Posty: 273
Wiek: 34
Rejestracja: 11 czerwca 2009, o 09:37

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#192 Postautor: buby » 24 września 2013, o 20:20

Były żużlowiec Motoru Lublin Marek Kępa doznał groźnie wyglądającego wypadku podczas treningu na torze przy Al. Zygmuntowskich!

Według relacji jednego z kibiców Kępa wywrócił się na prostej startowej. Został odwieziony karetką do szpitala. Dokładniejsze informacje o stanie jego zdrowia nie są na razie znane. Były żużlowiec trenował przed zaplanowanym na 12 października w Lublinie meczem Polska - Mistrzowie Świata, w którym ma wystąpić w pokazowym miniturnieju oldbojów.

Wkrótce więcej informacji.

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#193 Postautor: harry » 24 września 2013, o 21:01

Marek zemdlał w czasie jazdy i miał wypadek. Nieprzytomnego zabrano do szpitala. Teraz już odzyskał przytomność. Nie pamięta wypadku ale jet OK. Oby tak dalej jak najszybciej wracał do zdrowia.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

go!
Trener
Posty: 3770
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#194 Postautor: go! » 24 września 2013, o 21:05

Zamdlal w czasie jazdy? Toz rownie dobrze sobie mogl krzywde zrobic jadac samochodem...
Ech, przewrotny los, taki rozbrat z motorem i nagle zacma w czasie jazdy.
Chyba, ze tak adrenalina mu uderzyla do glowy?
Mam nadzieje, ze Marek nie odpusci i sprobuje pojechac w meczu. Zdrowia!

Czarek
Trener
Posty: 5338
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#195 Postautor: Czarek » 24 września 2013, o 21:13

harry pisze:Marek zemdlał w czasie jazdy i miał wypadek. Nieprzytomnego zabrano do szpitala. Teraz już odzyskał przytomność. Nie pamięta wypadku ale jet OK. Oby tak dalej jak najszybciej wracał do zdrowia.


Chyba miał sporo szczęścia w nieszczęściu. Oczami wyobraźni zobaczyłem taki wypadek we czterech w biegu old boyów 12 października.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
MIERZWIN
Senior
Posty: 642
Wiek: 44
Rejestracja: 21 marca 2007, o 11:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#196 Postautor: MIERZWIN » 24 września 2013, o 21:31

Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie. Może lepiej niech nie ryzykuje zdrowiem swoim i innych. Jeszcze się przyda...
Osobne wielkie podziękowania dla Pana Marka za organizację tej imprezy na naszym, zapomnianym przez Boga i speedway "przez wielkie S" podwórku.
od 1988 tylko SPEEDWAY

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2972
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#197 Postautor: Maxx » 24 września 2013, o 23:00

istred pisze:Jak najbardziej ZA.
Pod względem wizerunkowym Golloba nikt nie zastąpi, ale pod względem sportowym jak najbardziej.

Maxx - nie podoba się, że nie ma zniżek, nie masz pewności na co pójdą "Twoje" pieniądze, to obejrzyj mecz w telewizji, a 50 zł przelej bezpośrednio na konto jakiejś fundacji lub wydaj je w jakikolwiek sposób, jaki uznasz za słuszny. W czym masz problem?

Ja nie twierdzę, że pieniądze nie pójdą na ten szczytny z założenia cel. Postawiłem pytanie, jaki procent z nich zostanie na niego przeznaczony (przy założeniu, że to nie będzie całe 100%)? Ale zostawmy to, być może faktycznie pytanie nie było na miejscu. Chęci także są ważne. Brak zniżek dla rencistów i emerytów natomiast (zostało to potwierdzone mailem od organizatora) uważam za zachowanie co najmniej nieeleganckie... Brak szacunku i tym samym ulg dla ludzi starszych, schorowanych i biednych w tym chorym kraju uważam za szmatławe.

Co zaś tyczy się Marka Kępy, niestety serce do walki jest ale w funkcjach życiowych potrafi już zawieść ze względu na wiek i historię medyczną...
Marku, dużo zdrowia!

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#198 Postautor: Zaratustra » 24 września 2013, o 23:16

harry pisze:Marek zemdlał w czasie jazdy i miał wypadek. Nieprzytomnego zabrano do szpitala. Teraz już odzyskał przytomność. Nie pamięta wypadku ale jet OK. Oby tak dalej jak najszybciej wracał do zdrowia.


Cholera, nieciekawie. A czy Kępa nie miał przypadkiem wcześniej problemów z serduchem? :?

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2972
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#199 Postautor: Maxx » 24 września 2013, o 23:22

Miał.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4519
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Polska - Mistrzowie Świata 12 Października Lublin

#200 Postautor: Kargolo » 25 września 2013, o 09:26

Życzę zdrowia panu Markowi i chociaż bardzo chciałbym go zobaczyć w biegu oldbojów to jednak rozsądniej będzie jeśli odpuści. Zemdlenie w czasie jazdy mogło się skończyć niesamowicie tragicznie także chyba ma szczęście w nieszczęściu.
Swoją drogą to nad tym turniejem krąży jakieś fatum. Najpierw wypadł Emil, później Tomek i być może Tajski, a teraz nawet pan Kępa.