Lubelski klub w sezonie 2015.

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
asoibar
Posty: 72
Rejestracja: 22 kwietnia 2014, o 11:17

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#951 Postautor: asoibar » 9 stycznia 2015, o 14:41

Szkoda zdrowia , nic przez te 10 lat nie wydoroślałeś ... już pewnie ok 30 lat na karku a dalej dziecko.
Jacy kibice taki klub.
miłej zabawy , pozdrowienia.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7556
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#952 Postautor: Cooper » 9 stycznia 2015, o 14:46

Ladna samokrytyka, lepiej bym tego nie ujal.

bez odbioru.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#953 Postautor: $korzen$ » 9 stycznia 2015, o 14:58

asoibar pisze:
$korzen$ pisze:Kolego, przypominam, ze na starcie sezonu jestesmy -350tys do tylu....


Co do Anglików ...

pierwsza 4 : Taj,Harris,Stead,King
rezerwowa rep : Cook,Bridger,Lambert,Allen

zastanawiam dlaczego po głowie chodzi Ci Morris , skoro Anglicy nawet nie doceniają go na tyle że nie mieści nawet w rep rezerwowej ?

Co do długu ...

Jak myślisz ile osób by przyszło na ostrovie na I ligę a ile na Rawicz w II lidzę ?
kasa z biletów ostrovia - 150 000 zł
kasa z biletów Rawicz - 10 000 zł



Ale chyba sie nie zrozumielismy? Ja nie mam na celu wmawiac Ci, ze Morris to kozak i jest lepszy od Harrisa czy Bridgera. Az takim durniem nie jestem, zeby sobie tak strzelac w kolano 8) Ale sposrod twoich nazwisk realny jest tylko Allen. Cook nie gwarantuje nic, poza tym on wcale nie chce startowac w Polsce. Gorzow wzial go tylko na alternatywe. Lambert ma zaledwie 17 lat i tez nie sadze, zeby juz teraz porywal sie na polska lige.... reszta poza naszym zasiegiem. Przy zalozeniu, ze zgarniemy Stachyre lub Barana i przy zalozeniu, ze dlug mamy faktyznie -350 to 1 miejsce w skladzie trzeba bedzie pewnie przeznaczyc na jakiegos typowego ogorka. Ja Morrisa w zeszlym sezonie pare razy widzialem na streamie i chlopak na prawde gryzie tor. Czy to bedzie Morris, Nielsen czy inny Frankow ryzyko jest mniej wiecej to samo. Kwestia zeby jakos "zminimalizowac" ryzyko, ja w przypadku Morrisa uwazam, ze za niewielka kase mozna sprobowac. Tez bym wolal Nilssona, ale niestety, mieszkamy w Lublinie i my to sobie mozemy wolec ... :)

Talmai
Junior
Posty: 485
Rejestracja: 19 czerwca 2011, o 22:39

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#954 Postautor: Talmai » 9 stycznia 2015, o 17:00

asoibar pisze:zastanawiam dlaczego po głowie chodzi Ci Morris , skoro Anglicy nawet nie doceniają go na tyle że nie mieści nawet w rep rezerwowej ?

A czy Anglicy mają jakiś obowiązek powoływać Australijczyka ?
Wystarczy już że Woffindena docenili.
No chyba że chodzi Ci o Phila Morrisa, to Walijczyk, ale on chyba został dyrem GP i już się nie ściga.
A może Dave'a Norrisa, też blisko, ale też na emeryturze :lol:

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4209
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#955 Postautor: Perez » 9 stycznia 2015, o 18:11

Włókniarz Częstochowa

Z powodzeniem zakończyliśmy negocjacje z dwójką obcokrajowców, którzy w sezonie 2014 byli pierwszoplanowymi postaciami na drugoligowych torach. Kontrakty ze Stowarzyszeniem CKM Włókniarz podpisali bowiem: Claus Vissing oraz Oliver Allen. Wkrótce zaprezentujemy Państwu więcej szczegółów na ten temat na naszej stronie internetowej.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#956 Postautor: dobek » 9 stycznia 2015, o 18:23

Szkoda,że Claus Vissing nie będzie u nas. Powiem szczerze liczyłem na Duńczyka u nas ale trudno :( Moim zdaniem trzeba szukać zawodnika wśród Duńczyków, bo w ostatnich czasach bardzo dobrze sobie poczynają i mają naprawdę b.dobry sprzęt.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13384
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#957 Postautor: Gelo » 9 stycznia 2015, o 18:33

Antidotum na każdego Duńczyka w 2 lidze jest pewny Szwed oraz nieobliczalny nygus z Rzeszowa

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4209
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#958 Postautor: Perez » 9 stycznia 2015, o 18:39

Co Wy z tymi nygusami? :D
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#959 Postautor: Zaratustra » 9 stycznia 2015, o 18:48

Vissinga szkoda, Krcmara szkoda, zapewne będzie szkoda też Czałowa (a prawdopodobne, że wyląduje w II lidze, bo Kraków ma sporą ekipę). Na razie nie ma co się łamać. Póki Baran nie wylądował gdzie indziej, żałoby nastrojowej nie będzie ;)
Wolę słyszeć o kontraktach Lahtiego, Malitowskiego, czy nawet Jamrożego, niż o Rempałach, Staszku Burzy itp.

Teraz ważne, jak nasi zakończą. Jeśli dojdą Baran i Stachyra (lub Czałow), a do tego znajdziemy jeszcze jakiegoś młodego zagranicznego, który może (w razie czego) "zaskoczyć" w trakcie sezonu, to nie będzie źle, przynajmniej na papierze.

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2837
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#960 Postautor: Cz@rek » 9 stycznia 2015, o 22:10

Gelo pisze:Antidotum na każdego Duńczyka w 2 lidze jest pewny Szwed oraz nieobliczalny nygus z Rzeszowa

...lub francuz 8) Ja bym postawił na Belego ,serio...

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#961 Postautor: bartosch » 9 stycznia 2015, o 22:44

Cz@rek pisze:...lub francuz 8) Ja bym postawił na Belego ,serio...

dobry wybór. pewnie zobaczymy go na Zygmuntowskich ale w barwach Ostrowa :)
carpe diem!

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#962 Postautor: jerry78 » 9 stycznia 2015, o 23:12

Nie strasz, że GKSŻ namówiła nas na PLŻ... Nie z tym składem.

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#963 Postautor: bartosch » 9 stycznia 2015, o 23:24

nic mi nie wiadomo na ten temat ale cieszyłbym się kiedy odjechalibyśmy przed sezonem sparing z drużyną z Ostrowa.
carpe diem!

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13384
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#964 Postautor: Gelo » 10 stycznia 2015, o 00:14

Cz@rek pisze:
Gelo pisze:Antidotum na każdego Duńczyka w 2 lidze jest pewny Szwed oraz nieobliczalny nygus z Rzeszowa

...lub francuz 8) Ja bym postawił na Belego ,serio...

Lubię żarty ale żabojad na żużlu? Ich motocykle mają jeden bieg - wsteczny -żeby spierdzielic z pola walki

Awatar użytkownika
KosaRKS
Zawodowiec
Posty: 1107
Rejestracja: 17 lipca 2008, o 12:35

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#965 Postautor: KosaRKS » 10 stycznia 2015, o 09:43

Bardzo dobrze, że skład budowany jest z zawodników którzy do emerytury mają jeszcze daleko. Sorry Gelu, ale obecnie wg mnie lepiej będzie podpisać z zawodnikiem perspektywicznym, mniej znanym, a mogącym bardzo pozytywnie zaskoczyć (a przy tym tańszym) niż z Karlikiem, który z roku na rok jest coraz słabszy i zaczął mocno dbać o swoje kości ;) Malita i Jamroży raczej druga linia, Lahti jest w stanie być prowadzącym parę. Jeszcze tylko Karol niech się przestanie wygłupiać i podpisze u nas, to wszystkim humory się jeszcze bardziej poprawią :D Przypominam, że jeszcze niedawno nie byliśmy pewni żużla w Lublinie, albo obawialiśmy się jazdy Rempałami, Burzami, Łopaczewskimi czy powrotu Tadka Kostro ;)

asoibar pisze:Do prowadzenia klubu trzeba ludzi młodych , ambitnych , wykształconych a nie kombinatorów i leśnych dziadków.


W sumie to... masz co chciałeś. Pana Zająca nie uważam za leśnego dziadka, nie jest również kombinatorem (choć to w żużlu też jest potrzebne). Ambicji również nie można mu odmówić, a otacza się obecnie młodymi ludźmi, którzy zdecydowanie mają pomysł na ten klub. Przydałoby się trochę więcej poparcia i zaufania dla nich, poświęcają swój prywatny czas na odbudowanie klubu i w przeciwieństwie do niektórych poprzedników, nie biorą za to ani złotówki ;)
Naczelny obrońca Karola Barana.

Gecko
Szkółkowicz
Posty: 259
Rejestracja: 13 września 2011, o 21:32

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#966 Postautor: Gecko » 10 stycznia 2015, o 10:12

asoibar pisze:W II lidze jak po sezonie śr. wyjdzie 1000 osób na mecz to będzie dobrze.


Na jakiej podstawie opierasz swoje prognozy? Dane z syfów mówią coś zupełnie innego:
2009 - II liga 3. KMŻ Redstar Lublin - 2.866 (9 meczów, łącznie 25.800)
2010 - II liga 4. Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - 2.681 (11 meczów, łącznie 29.500)
2011 - II liga 4. Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - 3.142 (7 meczów, łącznie 22.000)

asoibar pisze:Ten klub to totalna amatorka , gdyby prezesem był Pan Siwek jechalibyśmy w I lidze z co najmniej 2mln budżetem.


Jeśli masz jakieś namiary na Pana Siwka to możesz mu to powiedzieć żeby przychodził do klubu. Zając mówi że jak się znajdzie ktoś kto będzie chciał ciągnąć ten wózek to go zrezygnuje. Do Nice PLŻ też szukają 8 zespołu więc nic straconego.

Kalhorn
Junior
Posty: 323
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 19:27

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#967 Postautor: Kalhorn » 10 stycznia 2015, o 10:46

asoibar pisze:W tym sezonie 1 liga będzie najatrakcyjniejsza od wielu lat (poziom sportowy)
Czy nie uważasz że przy dobrym marketingu na taką ostrovie może przyjść 5-6k ludzi ?
(normalny 30 zł ulgowy 15 zł program 5 zł)


1 liga najatrakcyjniejsza bo pojedzie 7 druzyn?
Po beznadziejnym sezonie, w którym dostawalismy na naszym torze w d... niemalże od kazdego ( i kiedy ciągle odbijają się czkawka klubowi nieszczęsne playoffy 2013 ) podniósłbyś ceny biletów na 30 zł? :lol: ... i jako rezultat tych działań zakładasz, że frekwencja wzrośnie 2x. :shock: :lol:

Mam nadzieję, że klub wyciągnął wnioski z frekwencyjnej katastrowy z meczu Polska-Ukraina i nie przyjdzie nam ogladać zmagań na 2-ligowym fronicie za cene 25 zł.
Dla porównania normalny bilet na e-lige w Rzeszowie jest za 25 zł.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4519
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#968 Postautor: Kargolo » 10 stycznia 2015, o 11:32

Mnie tam cieszy koncepcja budowy tegorocznego składu. Wolę takiego młodego Lahtiego z trudnym charakterem niż złotówę Okularnika, który już powinien kończyć powoli karierę zamiast rozmieniać się na drobne w 2 lidze. Fanem Jamrożego nigdy nie byłem, ale na tą ligę to jak najbardziej dobry kontrakt, solidny rajder, który poniżej pewnego poziomu nie zejdzie na wyjeździe, a i domowy tor po kilku treningach powinien odczarować. Malitowskiego wymieniałem jako kandydata do składu od razu po spadku. Możliwości ma ogromne, liczę na to że u nas pokaże je w pełni.

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2837
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#969 Postautor: Cz@rek » 10 stycznia 2015, o 12:37

Gelo pisze:
Cz@rek pisze:
Gelo pisze:Antidotum na każdego Duńczyka w 2 lidze jest pewny Szwed oraz nieobliczalny nygus z Rzeszowa

...lub francuz 8) Ja bym postawił na Belego ,serio...

Lubię żarty ale żabojad na żużlu? Ich motocykle mają jeden bieg - wsteczny -żeby spierdzielic z pola walki

Gelo, w każdej nacji jakiś rodzynek się może trafić. Pamiętam tez że już na naszym torze pojawił się kiedyś francuz,
bodajże z ekipą Rybnika -Filip Berge i chyba pykną w granicach 6-8 pkt.(piszę z pamięci to mogłem delikatnie się rąbnąć:) )

klops
Junior
Posty: 310
Rejestracja: 4 maja 2012, o 22:17

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#970 Postautor: klops » 10 stycznia 2015, o 12:37

Moim zdaniem kontrakty są szokująco pozytywne.

Słuchając tych wszystkich wywiadów ja bez kitu liczyłem się z tym, że odjedziemy ten sezon siwym Jackiem, Frankowem, Madejem i innym folklorem. A w tym momencie każdy senior w klubie ma potencjał na 2,0 i plus do tego Bober. Jestem w lekkim szoku i mam wielką nadzieję, że ten kontraktowy pozytywny szał ma uzasadnienie w budżecie.
a czego wypociny wytłumacz mi czego.

asoibar
Posty: 72
Rejestracja: 22 kwietnia 2014, o 11:17

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#971 Postautor: asoibar » 10 stycznia 2015, o 16:53

W jakiej cenie były bilety w 2014 ?
25-15-5 program
Ilu było kibiców na pierwszym meczu sezonu (Rzeszów) ?
5000 widzów
można ?
można
Czy Plż Nice będzie atrakcyjniejsza ?
do E-ligi : Doyle,Milik,Okoniewski,Jeleń,Lampart
do Nice : Lindgren,Batchelor,Bech,Holta,Michelsen
7 drużyn w 1 lidze ?
pisałem gdybyśmy my jechali jako ósma drużyna

...

Czy któryś z wiernych kibiców forumowiczów na mecz w 1 lidze przy fajnie zbudowanej drużynie
walczącej o PO dałby radę zapłacić 5 zł drożej za bilet niż w 2014 r ?

sorry ... nie mam więcej pytań , i nie spodziewam się odpowiedzi ... pozd

Gecko
Szkółkowicz
Posty: 259
Rejestracja: 13 września 2011, o 21:32

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#972 Postautor: Gecko » 10 stycznia 2015, o 17:25

asoibar pisze:do E-ligi : Doyle,Milik,Okoniewski,Jeleń,Lampart
do Nice : Lindgren,Batchelor,Bech,Holta,Michelsen


Jak już podajesz kto poszedł do E-ligi to zrób to rzetelnie:

do E-ligi : Doyle, Okoniewski, Larsen, Ljung - czterech najlepszych zawodników 1 ligi 2014.
do Nice: Lindgren (32 średnia w EE), Holta (36), Batchelor (40), Bech i Michelsen niesklasyfikowani.

Awatar użytkownika
GRISZA
Szkółkowicz
Posty: 275
Rejestracja: 14 czerwca 2004, o 10:17
Kontakt:

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#973 Postautor: GRISZA » 10 stycznia 2015, o 18:55

Swoją drogą to jest żenujące, że w mieście ponad 300-tysiecznym nie ma kasy na żużel... Koziołki zbierajcie się. Czekamy :)
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes Półtorak Marta, naszego klubu „Marma”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają jej szpilki. To nie ludzie – to wilki!

Czarek
Trener
Posty: 5338
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#974 Postautor: Czarek » 10 stycznia 2015, o 19:35

GRISZA pisze:Swoją drogą to jest żenujące, że w mieście ponad 300-tysiecznym nie ma kasy na żużel... Koziołki zbierajcie się. Czekamy :)


Swoją droga gdy rozmawiam z przedsiębiorcami to zwykle nie omieszkam zapytać czy nie interesuje ich sponsorowanie żużla, a gdy korzystam z usług firmy, która jest już sponsorem to mówię, że robię to ponieważ pomagają klubowi. Myślę, że to żaden wysiłek i każdy kibic mógłby postępować podobnie.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lubelski klub w sezonie 2015.

#975 Postautor: bartosch » 11 stycznia 2015, o 14:32

Gelo pisze:Lubię żarty ale żabojad na żużlu? Ich motocykle mają jeden bieg - wsteczny -żeby spierdzielic z pola walki

Gelu zobaczysz jak Bellego będzie żartował sobie z innymi na torze. szkoda, że tylko w TV :)
carpe diem!