Skład na sezon 2013

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
truskawa
Zawodowiec
Posty: 1283
Rejestracja: 17 grudnia 2008, o 00:30

Re: Skład na sezon 2013

#276 Postautor: truskawa » 23 września 2012, o 17:29

Niezła paka jak na kolejny komplet bonusów dla nas :)
SPEEDWAY MOTOR LUBLIN

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 6254
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Skład na sezon 2013

#277 Postautor: niespokojny » 23 września 2012, o 17:41

A oni osiagna minimalny KSM takim skladem? :lol:
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 7896
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Skład na sezon 2013

#278 Postautor: kibicLBN » 23 września 2012, o 18:09

Gelo pisze:wróbelki ćwierkają, że obaj Jabole mogą wylądować w Gdańsku. Do tego Jonasson, Gafurow, Suchecki i Pieszczek. Niezła paka na 1 ligę.

Skąd wezmą na to kasę bez LOTOSu?
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#279 Postautor: jerry78 » 23 września 2012, o 18:58

niespokojny pisze:A oni osiagna minimalny KSM takim skladem? :lol:


Przecież ksm ma nie obowiązywać w przyszłym roku w I lidze, jeśli zatwierdzą zmiany.

go!
Trener
Posty: 4343
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Skład na sezon 2013

#280 Postautor: go! » 23 września 2012, o 23:06

Wlasnie. O co chodzi z tym Sucheckim?

Awatar użytkownika
Popek
Senior
Posty: 635
Rejestracja: 8 stycznia 2011, o 10:28

Re: Skład na sezon 2013

#281 Postautor: Popek » 23 września 2012, o 23:16

Suchechki to nie ta liga :) On kreci tylko wyniki na poziomie 10 oczek w E-lidze, a w nizszych juz mu sie nie chce, przeciez sami wiecie jak bylo z nim u nas i w Poznaniu, a jak w Gdansku w E-lidze ;p

go!
Trener
Posty: 4343
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Skład na sezon 2013

#282 Postautor: go! » 23 września 2012, o 23:52

wlasnie o to chodzi :)
Oszukal nas normalnie..

miedziany
Senior
Posty: 811
Rejestracja: 11 sierpnia 2009, o 09:52

Re: Skład na sezon 2013

#283 Postautor: miedziany » 25 września 2012, o 12:36

Czy wiadomo coś o turnieju towarzyskim o którym mówił Sprawka po meczu ze Startem?

golek
Posty: 5
Rejestracja: 4 kwietnia 2009, o 13:13

Re: Skład na sezon 2013

#284 Postautor: golek » 25 września 2012, o 13:28

Chciałbym zwrócić uwagę na to, że warto mieć w składzie zawodników, którzy chcą jeździć w e-lidze. Zawodnik przekonany do tego, żeby został jeszcze na sezon i wprowadził drużynę do e-ligi, w decydujących momentach dzięki dodatkowej motywacji może przechylić szale zwycięstwa na naszą stronę.

Takim zawodnikiem jest właśnie Miśkowiak. Wierze w porozumienie w jego przypadku. Dzięki swoim wynikom myślę, że zasłużył na podwyżkę. Wydaje się to uczciwe rozwiązanie, które powinno zachować Roberta w Lublinie.

Następny jest Stachyra. Tu sytuacja wydaje się być znacznie bardziej skomplikowana. Ważnym aspektem będzie rozwiązanie problemu jego jazdy na naszym torze. Miałem okazje słyszeć opinie trenera. Pan Marian zdecydowanie powiedział, że jest to kwestia ustawień i wie jak powinien przełożyć się Dawid. (Po swoim 4 starcie w meczu z Grudziądzem, w którym wyszedł pierwszy i się przewrócił, Dawid powiedział trenerowi, że to były ustawienia zgodne z radami trenera i że było lepiej). Jednak obserwując jazdę Dawida na naszym torze widzimy, że ścieżka którą się porusza jest inna od tej najszybszej (wyjście z wirażu bardziej po odsypanym bliżej bandy i wejście bardziej ścinające wiraż- sposób jazdy często prezentowany przez Daniela lub Miśka). Biorąc pod uwagę powyższe dawanie Dawidowi podwyżki jest trochę ryzykowne i możemy mieć zawodnika ze sporymi zarobkami który jeździ słabo na naszym torze. Jeśli Dawid nie wymagał by zbyt wiele to nie ma problemu, jednak może być on bardzo interesujący dla innych klubów: Wysoka średnia wyjazdowa(Znacznie ważniejsza przy kupowaniu zawodnika z innej drużyny), świetne występy indywidualne, a także niska średnia domowa obniżająca KSM.
Osobiście na początku sezonu ceniłem Dawida najbardziej z naszej drużyny (imponował walecznością i skutecznością), niestety wydaje mi się, że szukając poprawy zaczął się gubić. Miejmy nadzieje, że jeśli zostanie to wraz z trenerem i świeżością w nowym sezonie odnajdzie się na naszym torze.

Jeśli chodzi o Daniela sprawa jest krótka. Ma niską średnią wyjazdową, wysokie KSM. Nie jest bardzo interesującym zawodnikiem dla innych klubów. Nawet przy lepszej ofercie z innego klubu nie opłacałoby mu się tam jeździć bo nie kręciłby kompletów na własnym torze, musiałby dojeżdżać i podsumowując zarobiłby i tak mniej. Z powyższym założeniem Daniel jest dla nas bardzo dobrym zawodnikiem gwarantującym bardzo dobre wyniki na naszym torze i bonusy w dwumeczu.
Wydaje mi się, że dla Daniela wybranie naszego klubu jest jedynym sensownym rozwiązaniem. Oprócz finansów wieże, że Jeleniewski chce punktować dla lubelskich kibiców.

Paweł Miesiąc- Uzyskał średnią 1,706. Średnia ta jest solidnym wynikiem biorąc pod uwagę, że cały sezon jeździł w parze z zawodnikiem który uzyskał najlepszą średnią w lidze. Dla innych drużyn patrząc z zewnątrz Paweł może wydawać się słabszy niż jest na prawdę, co daje nadzieję na to, że nie będziemy przepłacać. Dodatkowo patrząc na starty Pawła w ostatnich meczach poczynił zaskakujący postęp, wykonując kilka na prawdę atomowych startów. Chociaż trzeba powiedzieć, że zdecydowanie nie jest to element ustabilizowany bo starty w starym stylu też się zdarzają.

Karol Baran - Osobiście najmniej mnie przekonuje. Fajnie, że zdarzają mu się fajne występy, ale obawiam się niestety o to czy Karol będzie wstanie w tej lidze stanowić solidną drugą linię. Obym się mylił. Poza tym nie wiem czy nie było by mu lepiej być w podstawowym składzie jakiejś innej drużyny niż u nas walczyć o miejsce w składzie.

Cameron Woodward- Zna nasz tor i prezentuje przyzwoity poziom.

Jeśli chodzi o nowe nabytki, to bardzo mi się podoba pomysł niektórych dotyczący Romana Povazhnego. Roman ma już 36 lat ale w jego przypadku widać, że się nie oszczędza i jest cały czas bardzo waleczny. W tym sezonie na naszym torze zdobył 23+1 w 12 startach raz defektując. Co dla gościa na naszym torze jest sporym osiągnięciem. Nie wiem tylko, czy Roman chce opuścić Lokomotywę bo jeździ tam już 4 sezony.

Awatar użytkownika
kmzlublinfan
Senior
Posty: 561
Wiek: 36
Rejestracja: 7 stycznia 2010, o 14:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#285 Postautor: kmzlublinfan » 25 września 2012, o 17:29

Ciekawym zawodnikiem, którym należałoby się zainteresować według mnie jest Dawid Lampart. Faktem jest to, że ekstraliga go przerosła i to bardzo nawet. Ale w I lidze poradziłby sobie spokojnie. Mieszka dość blisko bo w Rzeszowie więc dojazdy na treningi nie powinny być problemem.

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#286 Postautor: $korzen$ » 25 września 2012, o 17:45

Proooooosze cie. Lampart to typowy okaz rasowego zuzlowego ogorka. Za to co dostal w Tarnowie to nawet w takiej ekipie jak Unia nie lapac sie do skladu kosztem Jamroga to mega wstyd. Mam nadzieje, ze nikomu ten poroniony pomysl nie przyjdzie juz do glowy.

Awatar użytkownika
Bozena
Senior
Posty: 601
Rejestracja: 6 maja 2009, o 11:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Skład na sezon 2013

#287 Postautor: Bozena » 25 września 2012, o 18:51

KMŻ złożył propozycję przedłużenia umów na sezon 2013 Miśkowiakowi i Stachyrze. Z podpisaniem kontraktu zwleka również trener Wardzała:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /120929639

Awatar użytkownika
truskawa
Zawodowiec
Posty: 1283
Rejestracja: 17 grudnia 2008, o 00:30

Re: Skład na sezon 2013

#288 Postautor: truskawa » 25 września 2012, o 20:45

Ktoś kto pisał ten artykuł przybabolił w ostatnim zdaniu. Chrzanowski nie miał żadnych punktów bonusowych, tylko pokonał Borowicza w biegu dodatkowym
SPEEDWAY MOTOR LUBLIN