Perez pisze:A powinna byc tutaj nie prawdaż?
czyli wg Ciebie nie nadaje sie do tematu o skaldzie kmz w 2010? ciekawe
Perez pisze:A powinna byc tutaj nie prawdaż?
Łoptymista pisze:Perez pisze:A powinna byc tutaj nie prawdaż?
czyli wg Ciebie nie nadaje sie do tematu o skaldzie kmz w 2010? ciekawe
Perez pisze:Nadaje sie jak ktoś potrafi to robić z głową...
Najlepiej strategicznymiedziany pisze:Dobrze by bylo zeby po kontrakcie Piszcza znalazl sie sponsor.
miedziany pisze:Dobrze by bylo zeby po kontrakcie Piszcza znalazl sie sponsor. Warto przeciez zauwazyc ze sklad jest lepszy niz w sezonie poprzednim
, powinnismy niezle zamieszac w rozgrywkach.
Zarówno Piszcz jak i Hynek w minionym sezonie nie jeździli aż tak dużo w całym sezonie, więc jak unikniemy kontuzji to w przeciągu całego sezonu rzeczywiście może to okazać się mocniejszy skład. Oby jeszcze udało się pozyskać kogoś mocniejszego na pozycję polskiego seniora.harry pisze:Zostali Baran, Piszcz i T.Rempała. Za Jacka przyszedł Puszkowski a za Hynka Darkin. To na remis.
Seniora? Myslalem ze teraz to o juniorze jakims marzymyKoper pisze:Oby jeszcze udało się pozyskać kogoś mocniejszego na pozycję polskiego seniora.
harry pisze: Ale za to za Rafała Klimka jest Mistygacz i z całym szacunkiem dla niego to oznacza trzy zera nawet na naszym torze. To chyba jest gorzej a nie lepiej.
harry pisze:I to pisze człowiek odpowiedzialny za kontakty zawodnika z kibicami.
Egon pisze:Ciekawe po co tak biegl..