Motor Lublin w sezonie 2022

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Flagg
Trener
Posty: 6334
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2026 Postautor: Flagg » 24 lipca 2022, o 11:10

Niektórym chyba przydałby sie wypad na jakieś jeziorko, przewietrzenie głowy i odpoczynek od żuzla :) Za dużo negatywnych emocji.

Wy naprawde stawiacie jednego zawodnika ponad szansę zdobycia histrorycznego mistrzostwa? To powinno być absolutnym priorytetem na ten moment. Jesli Michelsen wywiąze się ze swoich obowiazków jako kapitan i zawodnik i poprowadzi nas do złota, to ja mu podziękuję za ostatnie 4 lata, dwa medale i będę zyczyć powodzenia w innym klubie. Miał szansę zostac ikoną i legenda klubu, wybrał inne rozwiązanie. Jego wybór. Ale żeby chłopaka od razu kamieniować, bo stwierdził, że woli większy hajs gdzie indziej? I darujcie sobie argumenty w stylu "trzeba było nie sciskac ręki Kępie". Kępa nałogowo ofertował zawodników, którzy juz byli dogadani ze swoimi klubami i zupełnie mu to nie przeszkadzało.

Mozna odnieść wrażenie, że dla niektorych faktycznie walka o medale to jedynie dodatek do tego co jest w żuzlu najważniejsze - okna transferowego. Jebac PO, jebac złoto - Michelsen nie chce dalej jeźdzć w Motorze? Niech spada na drzewo, najlepiej usunąc go z druzyny w trybie natychmiastowym :)

Ja sobie nie przypominam, żeby kiedykolwiek słyszał z ust MIchelsena deklaracje, że Motor ponad zycie. Ze bedzie jeździł w naszym klubie do końca świata i jeden dzień dłużej. Owszem, mowił o wspaniałych kibicach, najlepszych na świecie, ale to w zaden sposób nie implikuje podpisywania co roku kontraktu. MIchelsen, mi jako kibicowi, nic nie zrobił. No chyba, ze sytuacja z ostatnich dni przełozy się na jego postawe na torze oraz w parku maszyn. Ale z ocena tego musimy troche poczekać.

Jak Kepa kaperował Łagute czy przebijał Zagara w 2019, że mimo uzgodnionego kontraktu, Świącik musiał dopłacać, to nikomu tutaj to nie przeszkadzało. "To jest biznes", "uscisk dłoni nic nie znaczy", "romantyzm juz dawno zniknał ze sportu". Ale wystarczyło, żebysmy się zamienili rolami i uścisk dłoni już urasta do formy cyrografu za złamanie którego, palimy na stosie.

Momot z MM zachowali sie nieelegancko. Bywa. Nie oni pierwsi, nie ostatni. Kępa z MM zna się kilka lat, z Momotem również. Powienien był brać takie ryzyko pod uwagę. Szczególnie, że w poprzednich latach negocjacje z Duńczykiem też były trudne i wyboiste . Ale MM nikogo nie zabił, nikogo nie okradł, nikomu nie napluł w twarz. Natomiast jeśli Ty kibicu czujesz, że jednak tak zrobił, to problem raczej leży po Twojej stronie, a nie Michelsena. Bo chyba jednak bierzez do siebie pewne rzeczy na zbyt poważnie.

Skupmy się wiec póki co na walce o medale i zdobyciu pierwszego mistrzostwa. MIchelsenowi też pewnie na tym zależy, nie mowic o pozostałych naszych zawodnikach. A gwizdanie i obrazanie kapitana swojego zespolu, który idzie po zloty medal, w wykonaniu ponoć najlepszych kibiców na świecie byoby ładnym kuriozum :)
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2027 Postautor: Łoptymista » 24 lipca 2022, o 11:23

Gelo pisze:Ważne żeby nie dać się rozegrać z drugiej strony. Świącik używając Michelsena upiekł przynajmniej trzy pieczenie. Gorzów też próbuje. Artykuły typu "nie chcą Zmarzlika w Lublinie" pachną mi zleceniem. Ciekawe czy mają już gotowca "Zmarzlik wygwizdany w Lublinie".


O to to to!
Tez odnoszę wrażenie, ze pewne ośrodki próbują nam zrobić medialne kuku i korzystają ze wsparcia nieświadomych lubelakow, którzy występują w rolach pożytecznych idiotów i w ogóle nie są w stanie pomyśleć o przyszłości klubu.

Ge(L)o
Trener
Posty: 3286
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2028 Postautor: Ge(L)o » 24 lipca 2022, o 11:40

Sebekmotor pisze:Dlatego Bartek musi być dobrze przywitany jak przyjedzie ze Stalą

https://youtu.be/lR_K8IWz4G0

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4301
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2029 Postautor: Torsen » 24 lipca 2022, o 11:43

Ja już od kilku dni czuję się, jak na rozhuśtanej łodzi i optyka zmienia mi się pod wpływem każdego impulsu. Ale ostatecznie trzeba przyznać, że Flagg ma rację. Michelsen złamał regułę, która łamana jest notorycznie, również i przez sam klub. Ślubu z nami nie brał, a z tego, do czego się zobowiązał, wywiązał się znakomicie.
Jesteśmy w kluczowym momencie być może historycznego sezonu. Nie da się dziś dobrze życzyć Motorowi nie życząc dobrze Michelsenowi. Może to powoduje dysonans, ale trzymajmy się priorytetów.
A co do Zmarzlika, to dajcie spokój. Przyczyny sceptycyzmu wywoływanego przez perspektywę jego przyjścia do Lublina były już wielokrotnie tłumaczone i wraz z odejściem Michelsena - szczególnie na jego własne życzenie i bez żadnego związku z Bartkiem - są właściwie nieaktualne. Dream team nie powstanie, Zmarzlik jest nam potrzebny i nikomu nie przyjdzie do głowy, by na niego gwizdać.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Dragon_Juventino
Junior
Posty: 331
Rejestracja: 8 października 2004, o 19:18
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2030 Postautor: Dragon_Juventino » 24 lipca 2022, o 11:44

Gelo pisze:Z tego co się dowiedziałem przed chwilą poszła akcja ratunkowa na Śląsku


Gelo pisze:Nie wiem czy mogę wszystko zdradzić. Momot był na spotkaniu Miki był zmęczony.

Czym?

Gelo pisze:Można napisać Mikkel "This is business" Michelsen.

Czyli koniec tematu?

Flagg, wszyscy się z Tobą na pewno zgadzają. Ja jednak uważam, że po tym szambie atmosfera jednak siądzie. Już widzę jak Mikkel tłumaczy Cierniakowi ścieżki zamiast liczyć ile mu wyjdzie kasy. Zawodnicy jako pierwsi wiedzą, że odejdzie. W niczym to nam nie pomoże. Jestem absolutnie wściekły. Jedziemy taki sezon i nagle ''prasa'' nam narobiła takiego dymu. Akurat teraz. Akurat nam... gdzie nasza gablota medalowa wygląda jak studencka lodówka po weekendzie. Komuś bardzo na tym zależało, ktoś dostanie za to oskara.

Kuba i honor chodzą za rękę. Jednak co innego jak Cię wystawi amerykaniec u schyłku kariery lub Cysio, a co innego człowiek, którego znasz 4 lata. Pisząc znasz, nie mam na myśli meczu i przybicia piątki. Fajnie kapitanie tańczyłeś na stole jeszcze pół roku temu śpiewając Motor...
Zresztą grzesieck napisał, że Jakub próbował schować dumę do kieszeni. Czyli wbrew swoim zasadom, pewnie podniósł ofertę. Wszystkie klocki składają się w 1 całość.

Agencie to największe gównozjady. Nienawidzę ich i w piłce i w żużlu. Już dawno bym to rzucił w piździet, ale wygrywa moje dziecięce zamiłowanie do sportu. Natomiast ostatnie słowo zawsze należy do zawodnika.

Sam nie wiem czy opaska kapitańska nie powinna zmienić właściciela. Zresztą czy to coś zmieni...?

CZewa....
- zielony stolik
- wywalenie topowego trenera po aferze
- walkower w dzisiejszych czasach za przeoranie toru, mimo sugestii Cieślaka
- publiczne wypowiedzi prezesa o testowaniu silników
- 3 tys. ludzi na Grudziądzu czy Ostrovii...

Co kto woli.

Zazdroszczę Spracie tego Taia, szczerze. Po ciuchu miałem nadzieję, a zresztą.... Mi też siadły emocje, zwłaszcza, że dziś jedziemy o nic.
Pierwsza konfrontacja z kibicami, ciekawe. Może się powozi po płocie z Madsesem i zaiskrz ]:->
Obrazek

CKM1946
Zawodowiec
Posty: 1312
Wiek: 30
Rejestracja: 25 września 2018, o 11:49
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2031 Postautor: CKM1946 » 24 lipca 2022, o 12:01

Ja to jestem bardzo ciekaw jak będziecie odszczekiwać te słowa na Michelsena bo tak na prawdę to jeszcze nic się nie stało , on jeszcze nigdzie nie odszedł.

Dalej będzie zdrajcą , złotówą i frajerem ? Nawet jeśli dziś podziękuje kibicom z Częstochowy po meczu to nie będzie nic nowego. Jak jeździł w 1 lidze często tutaj trenował , po każdym meczu zresztą dziekuje za mecz ;)

Jeszcze niech Gorzów potwiedzi dziś Zmarzlika to już w ogóle forum zapłonie.

Awatar użytkownika
Saeyl
Kadrowicz
Posty: 1628
Rejestracja: 1 listopada 2018, o 19:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2032 Postautor: Saeyl » 24 lipca 2022, o 12:03

Ja już wyczytałem, że skoro ogłosili już Woźniaka, Vaculika i chcą kogoś jeszcze ogłosić na stadionie dzisiaj to czemu ma być to akurat Thomsen, a nie Bartek :mrgreen:

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2033 Postautor: Łoptymista » 24 lipca 2022, o 12:10

CKM1946 pisze:Ja to jestem bardzo ciekaw jak będziecie odszczekiwać te słowa na Michelsena bo tak na prawdę to jeszcze nic się nie stało , on jeszcze nigdzie nie odszedł.


Zerwanie ustaleń z Motorem i info o tym, ze ma lepsza kasę z Czewy plus niechęć do dalszych rozmów z Lublinem to faktycznie nic przesadzonego. Gratuluje poczucia humoru.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7556
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2034 Postautor: Cooper » 24 lipca 2022, o 12:13

Ale przecież nikt nie będzie na Michelsena gwizdał, ludziom siadł tylko nastrój i akcje typu "MM stay" trochę się zdezaktualizowały ... Nie dziwie się frustracji, jest tutaj gwiazda i największym idolem obok Kubery (ale ma lepsze czapki) .
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2035 Postautor: _piotrusss » 24 lipca 2022, o 12:21

Po prostu Mikkel jest (a może już był) traktowany w Lublinie jak zawodnik pokroju Kołodzieja w Lesznie czy Taia w Sparcie. A przynajmniej jako zawodnik, który właśnie taką legendą mógłby się stać. Tymczasem odwala taką akcję, która pokazuje, że sentyment i nadzieje wiązane z nim są mocno jednostronne. Panuje opinia, że by wyciągnąć lidera z innego zespołu to trzeba wyraźnie go przepłacić. Tymczasem dla MM istotną kwestią staje się dojazd na mecz czy trening. No rzeczywiście legenda. Nikt tutaj niczego nie będzie musiał odszczekiwać, nawet jeśli w końcu się dogadają. Zapewne i tak byłoby to małżeństwo z rozsądku i zarówno Motor jak i Mikkel byliby świadomi, że ta historia się powoli kończy.

Co do Bartka to też w pierwszej reakcji byłem mocno na nie. Spoglądając jednak szerzej na tę sprawę, to jeśli ten transfer doszedłby do skutku, to byłoby to jedno z większych wydarzeń w historii naszego ligowego speedwaya... które stałoby się udziałem Motoru, klubu który jeszcze kilka lat temu turlał się w półamatorskim, drugoligowym żużlu. W obecnej sytuacji trzymam kciuki za ten transfer.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Haron90
Senior
Posty: 996
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2036 Postautor: Haron90 » 24 lipca 2022, o 12:29

Wszyscy się zachowujecie jak rozhisteryzowane nastolatki A nie dorośli ludzie. Nie ma jeszcze oficjalnego info!

Ja do końca sezonu będę oglądał mecze w koszulce motoru i czapce MM.

Sebekmotor
Kadrowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 1 czerwca 2021, o 18:56

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2037 Postautor: Sebekmotor » 24 lipca 2022, o 12:31

I do listopada go nie będzie.

Awatar użytkownika
luCas
Kadrowicz
Posty: 1607
Rejestracja: 26 stycznia 2004, o 19:52

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2038 Postautor: luCas » 24 lipca 2022, o 12:32

Mam przeczucie, ze to dzis bedzie ten najslabszy mecz sezonu. Przynajmniej dla jednego zawodnika.
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski

Flagg
Trener
Posty: 6334
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2039 Postautor: Flagg » 24 lipca 2022, o 12:42

Sebekmotor pisze:I do listopada go nie będzie.
niekoniecznie. Artiom ogłosil, że odchodzi z Grudziądza zaraz po ostatnim meczu sezonu.

I jak pisałem wcześniej. Ofensywa anty-motorowa dopiero się zacznie. I nie jest to żadna teoria spiskowa, tylko element gry mający na celu zatrzymanie Zmarzlika w Gorzowie.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Janosik
Posty: 18
Rejestracja: 23 lipca 2022, o 19:40

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2040 Postautor: Janosik » 24 lipca 2022, o 12:47

Mikkel już w tamtym roku chciał odejść. Szukał tylko okazji aby uciec. To, że odchodzi to trudno, krzyż na drogę. Najgorsze, że cały to szambo z odejściem wybiło w najgorszym momencie sezonu.
Motor, Motor, tylko MOTOR!

Awatar użytkownika
Dragon_Juventino
Junior
Posty: 331
Rejestracja: 8 października 2004, o 19:18
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2041 Postautor: Dragon_Juventino » 24 lipca 2022, o 12:48

CKM1946 pisze:Ja to jestem bardzo ciekaw jak będziecie odszczekiwać te słowa na Michelsena bo tak na prawdę to jeszcze nic się nie stało , on jeszcze nigdzie nie odszedł.

Bo nie może?

CKM1946 pisze:Jeszcze niech Gorzów potwiedzi dziś Zmarzlika to już w ogóle forum zapłonie.

Dziwisz się? Nasze kluby mają chyba nieco inną historię.

Jeszcze jedne ważny aspekt. Jeśli wszystko się potwierdzi to za rządów Kępy już nigdy w Lublinie nie zobaczymy Mikkela. A jak zabraknie Kępy to nawet nie chcę myśleć w jakim punkcie będziemy i o jakich zawodnikach będzie mowa...
Obrazek

Janosik
Posty: 18
Rejestracja: 23 lipca 2022, o 19:40

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2042 Postautor: Janosik » 24 lipca 2022, o 12:50

Haron90 pisze:Wszyscy się zachowujecie jak rozhisteryzowane nastolatki A nie dorośli ludzie. Nie ma jeszcze oficjalnego info!

Ja do końca sezonu będę oglądał mecze w koszulce motoru i czapce MM.

Możesz oglądać i cały następny rok więc jedno mentalnie Mikkel jest juz poza Lublinem a fizycznie będzie od listopada.
Motor, Motor, tylko MOTOR!

Prostozautu
Posty: 101
Rejestracja: 12 marca 2022, o 13:20

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2043 Postautor: Prostozautu » 24 lipca 2022, o 12:59

CKM1946 pisze:Ja to jestem bardzo ciekaw jak będziecie odszczekiwać te słowa na Michelsena bo tak na prawdę to jeszcze nic się nie stało , on jeszcze nigdzie nie odszedł.
Dalej będzie zdrajcą , złotówą i frajerem ?


Ja nie widzę w tym w ogóle jakiejś zdrady. Nie chce jeździć on jeździć ze Zmarzlikiem. Rozumiem. I tylko ja się pytam po co komu BZ w Motorze. Szanuję go za poziom, ale on popristu nie pasuje do stylu budowania Motoru. My nie potrzebujemy lidera na 15 pkt co mecz tylko pięciu bardzo dobrych zawodników I dwóch solidnych juniorów. Tą kasę można by wyłożyć na Vaculika czy Woffindena i byśmy spokojnie walczyli o mistrza. Skoro w tym sezonie tak wszystkich lejemy to na prawdę odejście Lamparta z juniorki (który i tak w tym sezonie jedzie średnio) i koniec ZZ nas nagle nie zmienią w średniaka. Gdyby kupić Krawczyka i dobrego obcokrajowców to by starczyło

Gelo pisze:Ważne żeby nie dać się rozegrać z drugiej strony. Świącik używając Michelsena upiekł przynajmniej trzy pieczenie. Gorzów też próbuje. Artykuły typu "nie chcą Zmarzlika w Lublinie" pachną mi zleceniem. Ciekawe czy mają już gotowca "Zmarzlik wygwizdany w Lublinie".

Pachną nie tyle zleceniem co przepisywaniem naszego forum


Tak w ogóle to jestem ciekaw kto ewentualnie mógłby przyjść za Michelsena. Oby nie żaden Lindgren czy Jack Holder. Jeśli już obcokrajowciec, to z tych jeszcze nigdzie nie dogadanych najchętniej bym widział Chrisa Holdera (bo rozumiem, że Thomsen zostaje w Stali a Madsen we Włókniarzu). Ciekawiej sytuacja prezentuje się na polskim rynku.
Niech Motor zemści się na Śwuąciku za MM i wyciągnie im Worynę. Skład Hampel, Drabik, Kubera, Zmarzlik, Woryna, Cierniak, Krawczyk brzmi bardzo ciekawie.
Prosto z autu - to amatorska strona o tematyce spoortowej

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2837
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2044 Postautor: Cz@rek » 24 lipca 2022, o 13:00

Zastanawiam komu najbardziej zależało żeby przed decydującymi meczami ,najważniejszymi w historii klubu w połowie sezonu rozpętać tą gównoburzę ?!
Nie można z tym poczekać przynajmniej do października? Negocjację pewnie trwają i raczej lubią ciszę,może skupmy się na najważniejszym zadaniu tego sezonu ?
Ja czytam te wszystkie newsy jako ciekawostki ale nawet nie chcę wchodzić w jakieś polemiki teraz,bo po co psuć atmosferę w takim momencie sezonu?!

Flagg
Trener
Posty: 6334
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2045 Postautor: Flagg » 24 lipca 2022, o 13:00

To ja podgrzeje jeszcze atmosferę

Kępa chowa pierwszy raz honor do kieszeni i nagle jedzie do Rybnika ratować kontakt z MM, a dzisiaj na meczu Stał ma ogłosić przedłużenie kontraktu z jednym z zawodników .. :twisted: :twisted: :twisted:
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7556
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2046 Postautor: Cooper » 24 lipca 2022, o 13:01

Coraz lepsze przypadki, Chris Holder lepszy od Zmarzlika.

Czekam aż ktoś napisze, że woli powrót Miesiąca od Zmarzlika.

Flagg pisze:
Kępa chowa pierwszy raz honor do kieszeni i nagle jedzie do Rybnika ratować kontakt z MM


To już miało miejsce, pisał zresztą Gelo o tym.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Sebekmotor
Kadrowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 1 czerwca 2021, o 18:56

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2047 Postautor: Sebekmotor » 24 lipca 2022, o 13:05

Flagg pisze:To ja podgrzeje jeszcze atmosferę

Kępa chowa pierwszy raz honor do kieszeni i nagle jedzie do Rybnika ratować kontakt z MM, a dzisiaj na meczu Stał ma ogłosić przedłużenie kontraktu z jednym z zawodników .. :twisted: :twisted: :twisted:

Z Jasińskim :D

Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1098
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2048 Postautor: radonis » 24 lipca 2022, o 13:07

Dla mnie Zmarzlik w Motorze jest spełnieniem niespełnialnego marzenia.

I myślę, że nie $$$ jest tu głównym motywem. Sądzę, że znalazł z naszym środowiskiem wspólny punkt widzenia, czego od kilku lat nie miał u siebie.

Dlatego tak bardzo zależy mi na tym, żeby mu tego nie wybić głowy. To jest dobry, uczciwy, pracowity i ambitny gość. Jego jazda wymyka się prawom fizyki. Jeśli się zadomowi będziemy mieli z Bartka dużo radości.

Flagg
Trener
Posty: 6334
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2049 Postautor: Flagg » 24 lipca 2022, o 13:07

Sebekmotor pisze:
Flagg pisze:To ja podgrzeje jeszcze atmosferę

Kępa chowa pierwszy raz honor do kieszeni i nagle jedzie do Rybnika ratować kontakt z MM, a dzisiaj na meczu Stał ma ogłosić przedłużenie kontraktu z jednym z zawodników .. :twisted: :twisted: :twisted:

Z Jasińskim :D


Czyli jego też możemy skreślić z listy dostępnych :roll:
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6485
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#2050 Postautor: kibicLBN » 24 lipca 2022, o 13:16

Dragon_Juventino pisze:Jeszcze jedne ważny aspekt. Jeśli wszystko się potwierdzi to za rządów Kępy już nigdy w Lublinie nie zobaczymy Mikkela. A jak zabraknie Kępy to nawet nie chcę myśleć w jakim punkcie będziemy i o jakich zawodnikach będzie mowa...

Bober
Miesiąc
Baran
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.