Play-off Krosno-Lublin

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: Play-off Krosno-Lublin

#301 Postautor: harry » 7 sierpnia 2009, o 22:05

truskawa pisze:O czym jest ta dyskusja? facet ma dwa miejsca pracy, jedno stałe, drugie dorywcze, w którym dodatkowo nie płacą na czas. koniec kropka

A ja juz drugi raz prosze dzisiaj o wyjaśnienie tego tematu bo w kwesti pieniedzy i wypłat słyszałem dzisiaj bardzo sprzeczne opinie. Może sprawca całego zamieszania spróbuje coś kibicom wyjaśnic jak i co i jak to z jego decyzjami było?
Bo narobił niezłego bigosu.
A na forum same domysły bo tak naprawdę to nikt nie napisał na 100% o co chodzi.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Awatar użytkownika
Regdal
Zawodowiec
Posty: 1002
Rejestracja: 30 marca 2003, o 19:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Play-off Krosno-Lublin

#302 Postautor: Regdal » 7 sierpnia 2009, o 22:28

auganoff pisze:Czyli reasumujac - skoro wszyscy wiedza, ze w Lublinie nie placi sie w terminie (albo i w ogole) to Piszcz powinien jezdzic za darmo i do konca sezonu, bo skoro u nas podpisal, to znaczy, ze sie na to zgodzil? Litosci...


Nie piernicz bzdur.
"Bez mózgowa,szowinistyczna,szarańcza,na internetowych forach" - Bartłomiej Czekański

www.wolinski.com.pl

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Play-off Krosno-Lublin

#303 Postautor: Talib » 7 sierpnia 2009, o 22:36

auganoff pisze:
Talib pisze:
auganoff pisze:Czyli reasumujac - skoro wszyscy wiedza, ze w Lublinie nie placi sie w terminie (albo i w ogole) to Piszcz powinien jezdzic za darmo i do konca sezonu, bo skoro u nas podpisal, to znaczy, ze sie na to zgodzil? Litosci...


A gdzie i kto tak napisał?


Sluze.

Gelo pisze:a ja bym jednak nie sadzil, ze tomek podpisal kontrakt z nami wiedzac ze nic nie zarobi


Podobne tony pobrzmiewaja w wypowiedziach Czarka i Twoich. Z tego co napisales wynika, ze Piszcz, odmawiajac jazdy w obliczu zaleglosci, jest albo naiwny albo nie fair. Tak zle, i tak nie dobrze.
Byc moze zle zinterpretowalem Twoja wypowiedz, bo nie znam dowcipu, o ktorym mowa. 8)


Nie, ja napisałem, że Piszcz podpisując kontrakt "w obliczu zaleglosci, jest albo naiwny albo nie fair". I to się akurat zgadza, a że czytasz bez zrozumienia to później wychodzi jak w kawale o rozdawaniu cytryn na Placu Czerwonym :). Ten powinieneś znać.

auganoff
Szkółkowicz
Posty: 235
Rejestracja: 20 kwietnia 2005, o 19:04
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Play-off Krosno-Lublin

#304 Postautor: auganoff » 7 sierpnia 2009, o 23:23

To Ty nie rozumiesz. Czym innym jest nie rozumiec, co ktos chcial przekazac, a czym innym brak zrozumienia dla faktu, ze mozna takie poglady glosic. :wink:

Regdal pisze:
auganoff pisze:Czyli reasumujac - skoro wszyscy wiedza, ze w Lublinie nie placi sie w terminie (albo i w ogole) to Piszcz powinien jezdzic za darmo i do konca sezonu, bo skoro u nas podpisal, to znaczy, ze sie na to zgodzil? Litosci...


Nie piernicz bzdur.


A to juz ewidentny przyklad czytania bez zrozumienia. Regdalu - specjalnie dla Ciebie wyjasnienie. Tym postem stanalem w obronie Tomka i jego prawa do terminowej zaplaty. Jesli konstrukcja gramatyczna okazala sie zbyt zawila - przepraszam.

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1144
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Play-off Krosno-Lublin

#305 Postautor: InDorka » 7 sierpnia 2009, o 23:39

Trzeba bylo bardzo sie starac, aby zdanie auganoffa

Czyli reasumujac - skoro wszyscy wiedza, ze w Lublinie nie placi sie w terminie (albo i w ogole) to Piszcz powinien jezdzic za darmo i do konca sezonu, bo skoro u nas podpisal, to znaczy, ze sie na to zgodzil? Litosci...

odebrac jako bzdure...
Znak zapytania i konczace wypowiedz "litosci" sugerowalo klarowne intencje autora postu.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
bkapusta
Trener
Posty: 2778
Rejestracja: 24 listopada 2002, o 11:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Play-off Krosno-Lublin

#306 Postautor: bkapusta » 8 sierpnia 2009, o 01:20

Talib pisze:
Nie, ja napisałem, że Piszcz podpisując kontrakt "w obliczu zaleglosci, jest albo naiwny albo nie fair". I to się akurat zgadza, a że czytasz bez zrozumienia to później wychodzi jak w kawale o rozdawaniu cytryn na Placu Czerwonym :). Ten powinieneś znać.


Mimo, iz fanem Tomka nie jestem, nawet niespecjalnie mi zalezalo na jego zakontraktowaniu - to akurat doskonale pamietam, ze Tomek podkreslal, ze priorytetem jest dla niego Anglia - a wy robicie teraz z niego niewolnika, ze jak podpisal to ma smigac za darmo.
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.

Awatar użytkownika
Monter_77
Posty: 127
Rejestracja: 20 sierpnia 2004, o 01:38
Lokalizacja: Z kontenera

Re: Play-off Krosno-Lublin

#307 Postautor: Monter_77 » 8 sierpnia 2009, o 02:35

Mnie to juz zaczyna wkurwiac.
Na starcie sezonu wladcy klubu mieli Piszcza gleboko w dupie bo byla "ekipa na awans", nagle sie okazalo, ze nawet o dobre miejsce przed play-off bedzie ciezko. Stad awaryjny tel i nagle sie okazalo, ze Piszczyk jest podpora druzyny.
Z jego perspektywy to co pisze truskawa (o pracy stalej i dorywczej) jest jak najbardziej zrozumiale i logiczne.
Tomicek i Filinow chyba nie maja zajetych terminow, wiec dlaczego nie sa w ogole rozpatrywani jako kandydaci do startu w Krosnie???
Nie pojdziemy dzis do kina, nie pojdziemy do kosciola, nie pojdziemy do burdelu, serce nas na Montex wola...
Obrazek

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Play-off Krosno-Lublin

#308 Postautor: Sledzio » 8 sierpnia 2009, o 08:00

Czasy się zmieniły, to już nie jest jak kiedyś że zawodnicy jeździli dla przyjemności, teraz kasa, kasa i jeszcze raz kasa się liczy. Zawodnik idzie tam gdzie lepiej płacą i nie ma już żadnych sentymentów, no chyba że zawodnik bogaty jest to wtedy to mu rybka.
Owszem denerwuje człowieka że wychowanek wybiera Anglię niż Polskę, no ale cóż takie życie.

Awatar użytkownika
bkapusta
Trener
Posty: 2778
Rejestracja: 24 listopada 2002, o 11:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Play-off Krosno-Lublin

#309 Postautor: bkapusta » 8 sierpnia 2009, o 09:26

Sledzio pisze:Czasy się zmieniły, to już nie jest jak kiedyś że zawodnicy jeździli dla przyjemności, teraz kasa, kasa i jeszcze raz kasa się liczy. Zawodnik idzie tam gdzie lepiej płacą i nie ma już żadnych sentymentów, no chyba że zawodnik bogaty jest to wtedy to mu rybka.
Owszem denerwuje człowieka że wychowanek wybiera Anglię niż Polskę, no ale cóż takie życie.

Dzizas Sledziu nikt nigdy nie uprawial sportu zawodowego "just for fun" dla przyjemnosci to sobie jezdza amatorzy. Kiedys [zwlaszcza za komuny] zawodnicy po prostu byli mniej moblini bo wszedzie mieli rownie dobrze/rownie zle. Co im byla za roznica Lublin, Zielona Gora czy Gdansk skoro nie bylo wolnego rynku? :)
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.

Awatar użytkownika
Bozena
Senior
Posty: 568
Rejestracja: 6 maja 2009, o 11:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Play-off Krosno-Lublin

#310 Postautor: Bozena » 8 sierpnia 2009, o 09:36

Sledzio pisze:Czasy się zmieniły, to już nie jest jak kiedyś że zawodnicy jeździli dla przyjemności, teraz kasa, kasa i jeszcze raz kasa się liczy. Zawodnik idzie tam gdzie lepiej płacą i nie ma już żadnych sentymentów.
Owszem denerwuje człowieka że wychowanek wybiera Anglię niż Polskę, no ale cóż takie życie.

Ta aluzja akurat nie pod Twoim adresem, ale bardziej denerwujące jest to, że niektórzy nasi kibice w pełni to popierają, wręcz im się to podoba...
Co w tej sytuacji ma robić biedny Tomek Piszcz ?

auganoff
Szkółkowicz
Posty: 235
Rejestracja: 20 kwietnia 2005, o 19:04
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Play-off Krosno-Lublin

#311 Postautor: auganoff » 8 sierpnia 2009, o 10:16

Bozena pisze:Ta aluzja akurat nie pod Twoim adresem, ale bardziej denerwujące jest to, że niektórzy nasi kibice w pełni to popierają, wręcz im się to podoba...


To nie do konca tak. Kazdy chyba ma szacunek dla zawodnikow, ktorzy sa lojalni i nie zmieniaja klubu co sezon i nikt nie przepada za tymi, którym chodzi tylko o kase. Niewatpliwie do tej pierwszej grupy nalezy Jarek Hampel. Wroclaw wyciagnal go z Pily, a z ekipy Cieślaka odszedl tylko dlatego, ze postawiono na Andersena. Jezdzi w Lesznie choc wydaje sie, ze gdzie indziej moglby wytargowac wiecej, zwlaszcza po poprzednim znakomitym sezonie. Ale wszystko ma swoje granice. Ten sam Jarek sila trzymany w Pile zrobil wszystko, zeby wyrwac sie z upadajacego klubu, gdzie glupota dzialaczy mogla zlamac mu kariere.
Mam wrazenie, ze w naszym przypadku to nie jest tylko kwestia kasy. Czy Krosno naprawde jest bogatsze od nas? Mysle, ze tu chodzi takze o to, o czym pisal Gawrzyk. Jest termin wyplaty pieniedzy - normalna rzecz (niestety) ze zdarzaja sie opoznienia. Ale wtedy trzeba zadzwonic, przeprosic, wytlumaczyc. Inaczej zawodnik czuje sie oszukany i sfrustrowany. Nic dziwnego, ze nie chce potem przyjechac.
To nie jest przypadek, ze przy tak licznej kadrze zastanawiamy sie czy uda sie uniknac walkoweru czy nie.

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: Play-off Krosno-Lublin

#312 Postautor: harry » 8 sierpnia 2009, o 10:18

Proszę przestać pisać o Piszczu i niewypłacalnościach do czasu kiedy ten fakt potwierdzi sam zainteresowany. Trzeci raz już o to proszę ale chociaż czytały to osoby bardzo dobrze się orientujące to nie ma żadnego odzewu. Nie dziwne???
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Play-off Krosno-Lublin

#313 Postautor: Łoptymista » 8 sierpnia 2009, o 10:52

A co mialby napisac? Np.to: klub mi zaplacil tyle i tyle, nie ma jakiegos wielkiego zadluzenia/ nie ma w ogole zadluzenia. W KMZ cos tam zarobilem, ale tera wole latwa kasiorke w UK, a nie mordowanie sie i walke o kazdy punkcik w Krosnie. Jestem profesjonalista i zawodowcem dlatego wole prestizowe starty w kolebce speedwaya. ???

Awatar użytkownika
halu_uche
Posty: 97
Rejestracja: 4 marca 2004, o 23:55
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Re: Play-off Krosno-Lublin

#314 Postautor: halu_uche » 8 sierpnia 2009, o 11:10

Monter_77 pisze:Mnie to juz zaczyna wkurwiac.

Tomicek i Filinow chyba nie maja zajetych terminow, wiec dlaczego nie sa w ogole rozpatrywani jako kandydaci do startu w Krosnie???


Tomicek prawdopodobnie pojawi się w Krośnie.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13384
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Play-off Krosno-Lublin

#315 Postautor: Gelo » 8 sierpnia 2009, o 11:21

aaaa - no to megaczad - rozniesiemy Was do trzydziestu :)

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Play-off Krosno-Lublin

#316 Postautor: $korzen$ » 8 sierpnia 2009, o 12:04

Łoptymista pisze:A co mialby napisac?


Tez co nieco slyszalem, i tez bym pewne wyjasnienia chcial uslyszec. Jezeli zadluzenie nie jest wysokie(nie sugerujcie sie, wiadomo jak jest z plotkami 8) ) to ja bardzo chetnie uslysze dlaczego mecz o pietruche z leszczami na wyspach, a nie mecz w Krosnie, ktory moze zadecydowac o dalszym funkcjonowaniu klubu w Lublinie. Caly czas gleboko wierze, ze jednak Tomka zobaczymy w Krosnie.

Awatar użytkownika
truskawa
Zawodowiec
Posty: 1270
Rejestracja: 17 grudnia 2008, o 00:30

Re: Play-off Krosno-Lublin

#317 Postautor: truskawa » 8 sierpnia 2009, o 12:49

Może smakuje mu ryba z frytkami
SPEEDWAY MOTOR LUBLIN

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7556
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Play-off Krosno-Lublin

#319 Postautor: Cooper » 8 sierpnia 2009, o 13:16

Mnie jakos bardziej ciekawi co z Baranem.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7556
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Play-off Krosno-Lublin

#321 Postautor: Cooper » 8 sierpnia 2009, o 13:28

No wiem tyle co wszyscy, ale ulozylo mi sie to mniej wiecej w taka calosc:

klub ma duze zaleglosci, Baran sie postawil, ze nie pojedzie, a nawet jak pojedzie to i tak nie wiadomo na czym, bo ze wzgledu na zaleglosci nie moze odebrac silnika.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
Regdal
Zawodowiec
Posty: 1002
Rejestracja: 30 marca 2003, o 19:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Play-off Krosno-Lublin

#323 Postautor: Regdal » 8 sierpnia 2009, o 14:36

Gawrzyk pisze:podobno ma pojechac w Krosnie..podobno zadzialala perswazja paragrafami..


Paweł nie piernicz bzdur.
"Bez mózgowa,szowinistyczna,szarańcza,na internetowych forach" - Bartłomiej Czekański

www.wolinski.com.pl

Awatar użytkownika
Regdal
Zawodowiec
Posty: 1002
Rejestracja: 30 marca 2003, o 19:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Play-off Krosno-Lublin

#324 Postautor: Regdal » 8 sierpnia 2009, o 14:41

harry pisze:Proszę przestać pisać o Piszczu i niewypłacalnościach do czasu kiedy ten fakt potwierdzi sam zainteresowany. Trzeci raz już o to proszę ale chociaż czytały to osoby bardzo dobrze się orientujące to nie ma żadnego odzewu. Nie dziwne???


Forum publiczne nie jest od tego aby potwierdzać lub zaprzeczać fakty i kwestie finansowe.Detektywów raczej w tej chwili ten klub nie potrzebuje,więc po co te twoje dociekania ???
"Bez mózgowa,szowinistyczna,szarańcza,na internetowych forach" - Bartłomiej Czekański

www.wolinski.com.pl

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7556
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Play-off Krosno-Lublin

#325 Postautor: Cooper » 8 sierpnia 2009, o 14:43

Regdal pisze:
Gawrzyk pisze:podobno ma pojechac w Krosnie..podobno zadzialala perswazja paragrafami..


Paweł nie piernicz bzdur.


To bedzie czy nie bedzie? Czy takie informacje tylko Mosad posiada?
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]