Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5626
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#476 Postautor: niespokojny » 24 czerwca 2011, o 10:48

Stead powinien jechac juz z Rawiczem, zeby trener mogl go sprawdzic w lzejszym meczu. On jest nam po prostu potrzebny, bo widac ze forma idzie w gore i zna najlepiej tor w Pile. Lubi lotniska - Ostrow. O jedno miejsce walcza Suchecki, Puzon, Baran.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7556
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#477 Postautor: Cooper » 24 czerwca 2011, o 10:51

KosaRKS pisze:
Cooper pisze:W Ostrowie nie ma ogorkow typu Frankow,

Nie wierze :D


Nie chce mi sie po raz kolejny tlumaczyc, ze Farnek to nie jest ogorek, wiec niech bedzie po waszemu:P

Zreszta niezla ogorkowa pokazal na meczu z Pila u nas:P
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

LuqaszPOL
Posty: 50
Rejestracja: 27 października 2008, o 20:24

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#478 Postautor: LuqaszPOL » 24 czerwca 2011, o 10:53

Z Simonem jest ponoć mały problem.Jest lekko obrażony,że po meczu w Krośnie nie dostał szansy z Piłą,a jemu naprawdę zależało na jeździe u nas w tym sezonie i na szybkim pozbieraniu się po kontuzji.Mam nadzieję że wyjaśnią sobie te nieporozumienia.Co do Puzona mam mieszane uczucia.Widać że chłopak się stara,chce się pozbierać i moim zdaniem brakuje mu tylko regularnej jazdy i pewności na torze.Jeśli ktoś miałby go zastąpić na Rawicz to tylko Simon,Karola nie widze w tej chwili w składzie.Chodzi również o atmosfere w parkingu...Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5626
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#479 Postautor: niespokojny » 24 czerwca 2011, o 10:55

A mnie nie interesuja jakies nieporozumienia. Sprawka chocby na kolankach, ma go zaprosic na mecz z Rawiczem :-P . Brakuje nam trzeciego prowadzacego pare, a Angol jest jak znalazl skoro na transfery nie ma szans.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

straho
Junior
Posty: 335
Rejestracja: 8 czerwca 2009, o 10:41

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#480 Postautor: straho » 24 czerwca 2011, o 10:59

przedostatnie zdjecie na prawde świetne
Z niczego może być tylko nic.

Dvyfryn
Posty: 42
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, o 18:53

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#481 Postautor: Dvyfryn » 24 czerwca 2011, o 11:01

a ja jakoś Angolom nie ufam... no chyba że Harris u nas w przyszłym sezonie pojezdzi :D
Rozjeździć Puzona i bedzie Gites Majonez :D

Awatar użytkownika
Hela
Kadrowicz
Posty: 1652
Rejestracja: 20 marca 2010, o 15:27

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#482 Postautor: Hela » 24 czerwca 2011, o 11:07

Oglądam własnie mecz na ITVL. Tekst o "rozprawieniu się ze Sprawką, tfu Sówką" i docinka Kwieka zza pleców bije wszystko :lol: :lol: :lol: :lol:
Żeby krytyka była konstruktywna, należy przykre zdanie zakończyć pozytywnym akcentem.
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!

asid
Senior
Posty: 586
Rejestracja: 3 grudnia 2007, o 15:48
Lokalizacja: Pruszków

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#483 Postautor: asid » 24 czerwca 2011, o 11:10

Na szczęście Stead chce sie nowemu trenerowi pokazać :D

rafir
Junior
Posty: 473
Rejestracja: 17 kwietnia 2005, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#484 Postautor: rafir » 24 czerwca 2011, o 11:19

http://www.zks-ostrovia.pl/index.php?op ... -spotkania
Iście sokoli wzrok ma sędzia. Tak "wypatrzyć" wynik...
:lol:

Awatar użytkownika
yamahaR1
Senior
Posty: 982
Rejestracja: 24 lipca 2004, o 20:43
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#485 Postautor: yamahaR1 » 24 czerwca 2011, o 11:24

Ten mecz był najlepszym przykładem, że trzeba uciekać z tej ostatniej ligi. Kibice są, atmosfera jest, trener nareszcie też już jest, brakuje tylko poziomu i takich emocji, które w 2 lidze trafiają się 2 razy do roku.
Dziwi mnie tylko gadanie, że zwycięskiego składu się nie zmienia, biorąc pod uwagę, że Puzon był bardzo słaby, a w drużynie mamy Steada. Baran mam nadzieję, że zobaczył, że nie jest nam niezbędny i skończy gwiazdorzyć

Oglądam też relację na itvl, może to mało istotne, ale Panowie komentatorzy jeżeli rozmawiacie sobie prywatnie w przerwie to mikrofon można wyłączyć :wink:
Najlepsze teksty to "rozprawienie się ze Sprawką" i atakowanie przez Staszewskiego Miesiąca po małym :lol:

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#486 Postautor: harry » 24 czerwca 2011, o 11:24

Zwrócę uwagę tylko na to, że nasz najlepszy zawodnik - Woody i nasz junior, który tak nagle wyskoczył z forma to jedyni jeźdźcy, którzy trenowali w srodę na ostatnim treningu. A właśnie na tym treningu był taki tor jak na meczu. Troche mnie właśnie zdziwiło, że Suchecki z Puzonem nie chcą popróbować tego " ostatniego" przygotowania toru. No i na meczu wyszło to co wyszło.
Co do Łukaszewskiego to jeszcze trzeba dodać, że i trener popracował nad nim na tym treningu sporo. Mam nadzieję, że zdąży go przygotować na najważniejsze mecze.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#487 Postautor: harry » 24 czerwca 2011, o 11:31

yamahaR1 pisze:
Oglądam też relację na itvl, może to mało istotne, ale Panowie komentatorzy jeżeli rozmawiacie sobie prywatnie w przerwie to mikrofon można wyłączyć :wink:

1.To nie my wyłączamy mikrofony.
2. Relacja nie była na żywo. Miała być montowana i pocięta bez żadnych wpadek i takich rozmów. Tym bardziej, że ciągle ktoś przychodził i gadał przeróżne bzdury. Widocznie ktoś nie odrobił lekcji i puścił sobie dla hecy całość. Jaka telewizja takie i ustalenia.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 736
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#488 Postautor: DrPaiHiWo » 24 czerwca 2011, o 11:35

OstroViak pisze:też wasz Sprawka dobry gość przyszedł do nas przed meczem i coś tam gadał :D szkoda ze sędzia po meczu nie przyszedł a co tam 8) w Ostrowie wynik 55:35 albo cos koło tego i pozdrawiam jednego pana z Lublina bardzo miły i sympatyczny w porównaniu do reszty ktora w niemiły sposób zwracała się do naszych koleżanek


Byłem przy tej sytuacji, powiedz im żeby się specjalnie nie przejmowały. Po prostu usiadły koło kibiców dla których brak receydywy to plama na honorze. Nie można im zabronić wejścia na mecz ale szkoda ,że psują opinię....
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

FiStaszek
Posty: 9
Rejestracja: 18 czerwca 2011, o 12:29

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#489 Postautor: FiStaszek » 24 czerwca 2011, o 11:49

Spisek rzeszowski trwa :lol:
Miesiąc z Woodwardem (też jeździł w Mojżeszowie dwa lata, przesiąknął tą atmosferą małego miasteczka, więc jest już praktycznie Józkiem) zrobili razem 24 punkty. Ja bym się nie zastanawiał tylko rozgonił to rzeszowskie bractwo na cztery świata strony! Specjalnie robią te punkty, bo to szpiedzy Marty P. są!!!
Jeździmy tylko wychowankami - to jest klucz do sukcesu!

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#490 Postautor: Talib » 24 czerwca 2011, o 12:04

FiStaszek pisze:Spisek rzeszowski trwa :lol:
Miesiąc z Woodwardem (też jeździł w Mojżeszowie dwa lata, przesiąknął tą atmosferą małego miasteczka, więc jest już praktycznie Józkiem) zrobili razem 24 punkty. Ja bym się nie zastanawiał tylko rozgonił to rzeszowskie bractwo na cztery świata strony! Specjalnie robią te punkty, bo to szpiedzy Marty P. są!!!
Jeździmy tylko wychowankami - to jest klucz do sukcesu!


No wiesz Karol to też pełnokrwisty Józek, a wyniki i zaangażowanie już mocno wątpliwe w odróżnieniu od dwóch wymienionych. Chyba nie należy do spisku, albo nie do tego spisku... . Ale tak na poważnie, jakoś nie wierzyłem w pozytywny efekt zmiany trenera, ale muszę przyznać, że szkoda iż ta zmiana nie nastąpiła przed meczem z Piłą. Dawno nie widziałem takiego zaangażowania u zawodników, a i z przygotowaniem toru wreszcie ktoś wykazał trochę oleju w głowie. Niestety te 2 punkty stracone u siebie z Piłą mogą się zemścić najbardziej.

asid
Senior
Posty: 586
Rejestracja: 3 grudnia 2007, o 15:48
Lokalizacja: Pruszków

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#491 Postautor: asid » 24 czerwca 2011, o 12:08

Ale co chcesz udowodnić?Chyba nie to, że Rzeszów taki mocny w żuzlu? Zejdź na ziemię.

Trojan
Miesiac
Baran
Lampart
Kuciapa
Kret

Nawet w 2 lidze szału by nie było.

A jeszcze trenerem Wilk.
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2011, o 12:17 przez asid, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4954
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#492 Postautor: RadeKas » 24 czerwca 2011, o 12:10

Talib pisze:Niestety te 2 punkty stracone u siebie z Piłą mogą się zemścić najbardziej.


Moim zdaniem w tej 2 lidze w tym roku wszystko jest mozliwe. Pila moze wtopic w Rownem, a my mozemy tam wygrac. Druzyny takie jak Rowne, Rawicz, Opole, Krakow sa totalnie nieprzewidywalne i raz jada jakby chcieli awansowac do 1 ligi, a raz dostaja becki tam gdzie teoretycznie nie powinni. Wszystko jest jeszcze mozliwe, ale warunek jest jeden. My musimy wygrywac ze wszystkimi "slabszymi". W Pile i Ostrowie tez powalczyc mozna.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
Popek
Senior
Posty: 635
Rejestracja: 8 stycznia 2011, o 10:28

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#493 Postautor: Popek » 24 czerwca 2011, o 12:22

W ktorej minucie bylo rozprawienie sie ze "Sprawka" ?

Awatar użytkownika
Carew
Szkółkowicz
Posty: 183
Rejestracja: 30 maja 2004, o 23:50
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#494 Postautor: Carew » 24 czerwca 2011, o 12:43

77:20 :lol:
----- FORZA JUVE -----

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#495 Postautor: istred » 24 czerwca 2011, o 14:33

Dziwi mnie opinia, że Suchecki gorzej pojechał od Puzona.

Suchy zrobił 7pkt i wywalczył aż 3 bonusy. To tyle ile się od niego oczekuje.
Przegrał tylko z bardzo mocnymi Staszewskim, Węgrzykiem, Gomólskim i Charczenką w ostatnim starcie, który przełożył się na nominowane.
Dodatkowo było kompletnie zero współpracy pomiędzy nim, a Miesiącem i nie obwiniałbym w tym przypadku wyłącznie Sucheckiego...

Puzon natomiast, niestety ale poza pierwszym biegiem pojechał naprawdę źle. Przegrał z Brucheiserem...
Być może brakuje mu jazdy... ale nie zmienia to w żaden sposób tego, że był wczoraj najsłabszym naszym seniorem - przy największym KSM.

Mimo to, uważam że jedynym zawodnikiem, który powinien zastąpić Puzona jest Stead.
O Baranie nie chcę słyszeć dopóki nie wykaże się skruchą i uczciwie zacznie pracować na dobro drużyny.

Jakkolwiek, wykreował nam się chyba skład. I bardzo dobrze - widać efekty pracy Dzikowskiego.



Co do samego meczu, to jestem pod ogromnym wrażeniem.
Dopingu takiego nie było w Lublinie nigdy i za to ogromne gratulacje dla wszystkich. Widać ogromny potencjał na wyższą ligę. Co ciekawsze, było wczoraj naprawdę dużo ludzi. Obawiam się, że przy niektórych meczach w I lidze, może na trybunach zabraknąć miejsca...

Zawodnicy prawie wszyscy zrobili to czego się od nich oczekuje.
Najsłabiej Puzon.
Na bardzo duży plus - Łukaszewski. Gość ma jednak potencjał, tylko trzeba nad nim popracować i dać mu jak najwięcej szans na treningi, a będziemy mieli z niego pożytek.
Co do toru, to mam wrażenie, że nie ma wyprzedzania po szerokiej z powodu tłumików.
Nawierzchnia wydawała się wczoraj idealna, choć trochę była ubijana przed zawodami, a jednak wyprzedzania praktycznie nie było.

Na koniec chciałbym się jeszcze zapytać gdzie jest ten cwaniak, który szydził z Węgrzyka?
Coś cicho z twojej strony asid - czy jakoś tak.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6075
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#496 Postautor: grzesieck » 24 czerwca 2011, o 14:36

istred pisze: Obawiam się, że przy niektórych meczach w I lidze, może na trybunach zabraknąć miejsca...


jakbysmy walczyli o awans do eligi to rzeczywiscie, mogloby byc ciasno, ale nie obawialbym sie o brak miejsc ; )
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13384
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#497 Postautor: Gelo » 24 czerwca 2011, o 14:40

brak wspolpracy Zbyszka z Pawłem wynika tylko i wyłacznie ze słabych startów Pawła. Przy poprawie tego elementu Łełek nie musiałby ani za kazdym razem ryzykowac szarżami ani wyprzedzac jadacego swoim torem Zbyszka. Akurat jezeli chodzi o moment startowy Zbyszek jest jednym z lepszych w naszej druzynie - gorzej jest na dystansie, ale znowu nie aż tak tragicznie.Nigdzie nie jest powiedziane ze Zbyszek ma puszczac Pawła przodem, zwlaszcza że prawie za kazdym razem lepiej wychodzi od niego ze startu.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#498 Postautor: istred » 24 czerwca 2011, o 14:43

Dokładnie.
Niech się Miesiąc nauczy startować i nie oczekuje, że ktokolwiek będzie jaśnie pana puszczał przodem.
I później jeszcze jakieś głupie gesty do kolegi z drużyny. :?

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13384
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#499 Postautor: Gelo » 24 czerwca 2011, o 14:54

zeby jednak byc obiektywnym - mam zal do Zbyszka, że w srode nie chciał potrenowac. wolał sie przygladac z trybun na to jak Woodward z Lukaszewskim sie pasowali. A jak wszyscy widzieli obaj środowotreningowi panowie zanotowali bardzo dobre wystepy. Z tego trzeba wyciagac wnioski.

asid
Senior
Posty: 586
Rejestracja: 3 grudnia 2007, o 15:48
Lokalizacja: Pruszków

Re: Motor Lublin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

#500 Postautor: asid » 24 czerwca 2011, o 15:04

istred pisze:Na koniec chciałbym się jeszcze zapytać gdzie jest ten cwaniak, który szydził z Węgrzyka?
Coś cicho z twojej strony asid - czy jakoś tak.


A co chcesz mi wmówić, że jest napieraczem? Starty miał na początku dobre a to w połączeniu z dobrym silnikiem dawało efekt i tyle potem w tym biegu co Sówkę postawiło jechał juz po 0 pkt a w 15 też miałby 0 pkt.
To lepiej Ty powiedz co sie stało, że zaczynasz o 1 lidze pisać przecież twierdziłeś, że nie mamy juz szans, że awans przegrany i inne takie dyrdymały i mądrości filozoficzne...