Baraże o I lige
- michalr
- Posty: 48
- Wiek: 48
- Rejestracja: 25 maja 2007, o 11:47
- Lokalizacja: Kraków / Kraśnik
- Kontakt:
Re: Baraże o I lige
No to wygląda na to że ziści się czarny scenariusz, o którym kiedyś pisałem. Kraków i Lublin w jednej lidze... 
Re: Baraże o I lige
Teraz to juz nie nasza glowa..
Zwolennicy polaczenia lig powinni pomyslec wczesniej zeby wogole nas nie puszczac na te baraze...
Teraz jak sa tacy madrzy to niech nas z tego wyplacza jakos dyplomatycznie. W zasadzie to jedyna pociecha ze teraz chuj wie jak te ligi bez obanzenia zuzlowej samowoli i dowolnej interpretacji przepisow przez wladze polaczyc ???
I dardzo dobrze
Zwolennicy polaczenia lig powinni pomyslec wczesniej zeby wogole nas nie puszczac na te baraze...
Teraz jak sa tacy madrzy to niech nas z tego wyplacza jakos dyplomatycznie. W zasadzie to jedyna pociecha ze teraz chuj wie jak te ligi bez obanzenia zuzlowej samowoli i dowolnej interpretacji przepisow przez wladze polaczyc ???
I dardzo dobrze
Ostatnio zmieniony 8 października 2007, o 12:10 przez go!, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Baraże o I lige
Panowie, a czy przed tym felernym meczem odbył się piątkowy trening?? czy może nasze asy zlekceważyły przeciwnika
i marszu ruszyły na wschód?
i marszu ruszyły na wschód?
Re: Baraże o I lige
meesha pisze:A ja bym się przyjrzał pewnemu zawodnikowi, Co prawda w tym roku nie może startować bo nie ma nigdzie kontraktu, ale na następny sezon warto się nim zainteresować. Ostatnio zwyciężył w prestiżowym cyklu MACEC Cup.
Ladies and gentlemen: Alexandru Toma, RomaniaNa drugą ligę myślę, że byłby niezły napieracz
![]()
Boxing, czy do Ciebie nigdy nie dotrze, że "nie dla psa kiełbasa" czy też "za wysokie progi...". Nie ma sensu rzucać tu tymi nazwiskami bo z tego i tak nic nie będzie
Meesha,
po pierwsze 3/4 zartem 1/4 serio to Twoj faworyt z biednego kraju UE moze u nas pojechac bo dopuszczalne jest dokontraktowanie zawodnikow na baraz - to tak w kwestii regulaminowej.
A tak calkiem serio co proponujesz zamiast tego? Rozumiem, ze spadek z hukiem bez walki. Nie przesadzaj o tych wysokich progach - szczegolnie w odniesieniu do Nermarka. To taki gorszy wariant Zetterstroema - zawodnik Premier League i swojej rodzimej ligi. Jezdzcy z zaplecza ligi angielskiej nie maja kosmicznych stawek. Sprzet szwedzki - widac ze jedzie i transport mozna zorganizowac. Nikt sie o niego nie zabijal, nikt nie licytowal, a gosc - choc bardzo przecietny/slaby z niego zuzlowiec - ma bardzo udany sezon i zna nasze tory. Sciagniecie Wodjakova (mowimy tu o tym jednym jedynym meczu barazowym - na przyszly sezon juz ma wielu chetnych i mozemy o nim zapomniec) nie jest nierealne. Ma wolny termin i okazje, by sie przetrzec przed prawie pewnym startem w lidze polskiej sezonu 2008. Mial startowac w towarzyskim Nazimku, moze jest okazja wynegocjowac jazde w meczu o stawke. Powtorka skladu z meczu z Gnieznem to przegrany dwumecz. Chyba ze liczysz, ze Klimek z Michalukiem pojada Lagute, Swista i Bogdanowa.
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!