piv pisze:O kurde zaspalem na mecz ;/ ale dobrze ze wygralismy ! Brawo chlopcy !
hehehe!!! to tylko mój typ
Dj_Korgi pisze:mam nadzieję że taka pogoda przyciągnie na stadion troche ludzi .
Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]
zarfe pisze:Po raz kolejny deszcz krzyżuje plany drużynom angielskim. Z czterech zaplanowanych na dziś spotkań Premier League dwa zostały przełożone na inny termin. Są to mecze drużyn Birmingham Brummies - Stoke Potters oraz Mildenhall Fen Tigers - King's Lynn Stars.
Czyli Ulrich mógłby dzisiaj wystąpić...
kilar pisze:zarfe pisze:Po raz kolejny deszcz krzyżuje plany drużynom angielskim. Z czterech zaplanowanych na dziś spotkań Premier League dwa zostały przełożone na inny termin. Są to mecze drużyn Birmingham Brummies - Stoke Potters oraz Mildenhall Fen Tigers - King's Lynn Stars.
Czyli Ulrich mógłby dzisiaj wystąpić...
![]()
No tak, jasne
ma jeszcze 4 godziny, juz leci czarterem do Swidnika

Plany są takie jak zwykle - "jakoś to będzie"Dj_Korgi pisze:jak tam dziś plany na oprawę ?
adamb pisze:Polska - Rosja ???
założę się, że gdyby Motor miał skład np. taki:
1. Crump
[...]
7. Holder
... to pewnie nikt by nic nie pisnÄ…Å‚.
Hans pisze:Po pierwsze- widzę, że nie znasz zasad.
Hans pisze:Po drugie -Motor nie miałby takiego składu
Hans pisze:Po trzecie- i tak przegracieoczywiście mówię to bez napinki
![]()
TÅ» Sipma Lublin – RKM Rybnik
Kolejny mecz, w którym wynik powinien być na styku. Rybnik dysponuje troszeczkę mocniejszym składem, ale zawody będą w Lublinie, co daje szansę TŻ-owi na zwycięstwo. Obstawiam jednak wygraną gości. Typuję wynik: 43:47
meesha pisze:adamb pisze:A w Lublinie już nie tacy "mocarze" jak Gafurov czy Gizatullin oglądali plecy "jakichś tam" Jeleniewskich i Piszczów więc nie popadajmy w paranoję![]()
Czuję w kościach, że i Bomber dziś kompleta nie szczeli