http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... 1035&bih=8
oświetlenie spełnia oczywiście wymogi jeśli chodzi o transmisje TV. Także sądzę że dla miasta nie będą to duże koszty, no chyba że ...... tu przemilczę
Gelo pisze:mam nadzieje że maszty nie takie jak w vojens? przy naszych kratach...
Gelo pisze:arturek przyznaj sie - dopisales reszte po moim wpisie:)
Misionis pisze:Uwierzcie mi, że oświetlenie stadionu to duża i poważna inwestycja, która na pewno przekroczy 1 000 000 zł
Misionis pisze:Oświetlenie stadionu to nie jest oświetlenie podwórka przed domkiem letniskowym. Tu potrzebny jest projekt spełniający wszelkie normy. Nie można powiesić lamp na maszcie przeznaczonym do mikrofonu, bo zwyczajnie przyjdzie wiatr i wszystko spadnie komuś na głowę. Oświetlenie LED też odpada, bo nie ma na tą chwilę takich lamp, żeby spełnić normy (chyba że maszty co 2 metry). Uwierzcie mi, że oświetlenie stadionu to duża i poważna inwestycja, która na pewno przekroczy 1 000 000 zł
arturek111 pisze: zielone jest miłym dodatkiem
arturek111 pisze:Ogladałeś Vojens - jeśli nie patrz link. Oświetlenie dotyczy tylko toru, a nie całości. Murawa jest zbędna.
kilar pisze:arturek111 pisze:Ogladałeś Vojens - jeśli nie patrz link. Oświetlenie dotyczy tylko toru, a nie całości. Murawa jest zbędna.
I tutaj trzeba byloby sie dluzej zastanowic. Na oswietlonej murawie zdecydowanie lepiej byloby widac nazwy sponsorów.
Poza tym jak juz robic oswietlenie, to porzadne. A nie odwalac fuszere jak najmniejszym kosztem i za kilka lat modernizowac.
istred pisze:Ile w tym roku zostało przeprowadzonych transmisji meczów ligowych "w nocy" w I lidze?
Zakładam, że niewiele.